Březen 2007

Aurická pole člověka

24. března 2007 v 16:19 | Charlene |  Aura
Aura - pokud bych ji měl charakterizovat několika máloslovy, je to energetický obal kolem všeho, obklopuje lidi, zvířata,rostliny, dokonce i předměty (v určitém slova smyslu). Vlastně jeto část našeho těla, takže ne že bychom řekli, že nás obklopuje,ale je podstatou nás samých.
Pokud bych měl charakterizovat auru podle vědeckých poznatků, takaura je vlastně něco jako elektrostatické pole a oblast, ve kterése pohybují elektricky nabité ionty. My vyzařujeme do okolíelektromagnetické vlnění, vcelku malé - 100 kHz.
Aura samozřejmě obsahuje barvy, které jak si později povíme, jsouodrazem našich myšlenek a vyjadřují naši povahu a i momentálnípocity. Například zamilovaný člověk má úplně jinou auru, než kdyžse rozejde, atd.

Aura je úzce spjata s čakrami, o kterých se na této stránce nebudumoc rozepisovat...nu, i když aspoň v základních pojmech.


O vampýrismu..

24. března 2007 v 15:52 | Charlene |  Vampýrismus
Základní rozdíl mezi upírem, vampírem a vampýrem:
upír: mytologická a folklórní bytost, často za ni byly označováni čarodějové, čarodějky nebo ti nakažení tehdy neznámou chorobou (v americe třeba tuberkulóza, nebo porfyrie)
vampír: filmová, knižní postava. Označují se tak i lidé, kteří si na něco hrají, nebo sina vampíra nehrají, jen mají třeba sexuální úchylku a označují je tak ostatní
vampýr: jiná rasa, nebo chcete-li druh. Bytosti které tu s námi žijí už celé věky... jak je poznáte? nijak! i oni bývají (když už o nich NÁHODOU někdo ví že pijí krev) označování za "psychicky narušené"... a dobře že tak :) jinak by asi dlouho nepřežili...
* Převzato od Vinosus.Sanguis, 9.3.2007 09:31 z blogu issabellkaa.blog.cz
další článek: