Červen 2008

Transformace - jak to poznáte?

25. června 2008 v 15:55 | Charleen
Transformace: Duchovní probouzení a naprostý buněčný i energetickýpřerod lidské bytosti - jak to poznáte?
"Kdyby včely zmizely z povrchu zemského, lidstvu zbývají čtyři roky života...." Albert Einstein. Včely bohužel začaly v této době hromadně mizet...

Doba je význačná a přelomová, lidstvo zcela nepřipraveno vstupuje do jednoho ze svých nejtěžších období. Sluneční radiace nezadržitelným způsobem stoupá. Zatímco 99,9% spí, zbytek se snaží připravit na tuto dobu a částečně i podniká protiopatření. Lidí budou bojovat o přežití a o duchovní vzestup, který není automatický. Neradi bychom šířili poplašné zprávy, ale máme dojem, že mnozí se ho nedožijí... Píše se teprve rok 2007 a kosmické proudy a Slunce nám již předvádějí stále se zvyšující sílu. Ta se bude stupňovat. Vědecké elity již mají ohledně měnících se základních vzorců povědomí, ale veškeré informace jsou zatím před lidmi utajovány, aby se předešlo panice. Z toho důvodu mlčí i média a jsou vymýšleny lži o tzv. "globálním oteplování" díky průmyslovému znečištění.

Energie z Vesmíru

25. června 2008 v 15:51 | Charleen
Energie z vesmíru
Právě dopadající energie - září 2007

Od září se začne naplňovat proroctví ohledně otevření brány a vzestupu hladiny energií na nejvyšší možnou míru. Všichni, kteří toto pocítí, budou do jednoho vnímat spoustu mimosmyslových informací. Projevy budou velice krátkodobé, dokud se vše opět neustálí. Všichni, kteří pocítí tyto změny, budou samozřejmě také sami od sebe požadovat změnu ve svých životech, neboť takto již pro tyto duše není možné žít. Lidé se k těmto projevům budou stavět velice odmítavě, neboť si nebudou vědomi toho, proč se jim to děje a bude to vyžadovat spoustu trpělivosti a zároveň zásadní změnu v jejich životních postojích, neboť to, čemu se budou nejvíce bránit, udeří s nebývalou silou.

Duchovní vzestup planety Země

25. června 2008 v 15:49 | Charleen
Duchovní vzestup planety Země
Duchovní "vzestup" a dimenzionální posuny
V dnešní době už snad každý ví, že vstupujeme do Věku Vodnáře, jehož přesný počátek je (podle Mayského kalendáře) astrologicky datován na rok 2012. Nyní tedy procházíme "přechodem" z jedné éry (Věk Ryb) do druhé (Věk Vodnáře) - a v rámci tohoto přechodu se dějí převratné změny. Planeta Země "převibrovává" ze 3. do 5. dimenze vesmíru - a za tím účelem se nevyhnutelně musí očistit s pomocí všech čtyř živlů (oheň, země, voda, vzduch). Jinými slovy: Božský plán Stvořitele, podle kterého se všichni řídíme (ať už vědomě či nevědomě), povolává Zemi, aby vzestoupila z reality, kterou známe jako třetí rozměr (3. dimenzi), do 4. dimenze (kde zůstane dočasně) - a poté do 5. dimenze. Již dlouho se mluví o tom, že k tomu dojde v roce 2012, ne-li dříve.

Bobby Valentino - Slow down

11. června 2008 v 18:08 | Jáááá |  Hudba :)
http://uloz.to/484044/20 :-)bobby valentino - slow down.mp3
click