Červenec 2008

Věštění z andělských karet od Doreen Virtue

2. července 2008 v 10:35 | Crystallin |  Karty - online výklady
Bezvadné andělské karty - online věštění z andělských karet, výklady mi sedí :)
anebo ještě TADY na tetě kateřině, ale je ich méně a výklad je kratší...

Matrix - mýtus o naší době, Jake Horsley

1. července 2008 v 19:30 | Charleen |  Knihy k přečtení,stáhnutí
zde je celá kniha k přečtení, přeju veselou zábavu :)
Film Matrix miluju, takže sem se do ní dneska s chutí začetla... :)
matrix

MATRIX - MÝTUS O NAŠÍ DOBĚ
Co když svět není tím, čím se zdá, ale pouze nápaditou a důmyslnou hrou, která nám má zabránit vidět pravdu: že lidstvo je zdrojem potravy pro skryté bytosti, které ovládají všechny naše myšlenky, touhy a činy? Že "sdílená realita" je pouhý snový svět, tvořený šesti miliardami názorů, které se všechny víceméně shodují na tom, že je to svět "skutečný"?
Co když je realita sama "programem", který nás má udržet zotročené a který má být "zrušen" v příštích dvaceti letech, přičemž "nahrání" jeho "nové verze" přežije pouze hrstka šťastlivců?
Tu hrstku tvoří vidoucí, jejichž úkolem je sestavit zcela nový svět, nový program, dříve než bude (zároveň s ním) zničen program starý.
Vyvolený musí osvobodit co nejvíce humatonů a seznámit je se skutečnou situací a s úkolem vidoucích, aby i oni mohli začít osvobozovat další lide se stejným cílem. Tomu se říká Velké odpojení. Představuje konec světa, jak ho známe.
MATRIX - MÝTUS O NAŠÍ DOBĚ je průvodce Matrixem, je to manuál, který poskytuje veškeré nezbytné instrukce k vlastnímu odpojení. Není schválen Umělou inteligencí ani agenty. Ignorovat tuto knihu můžete pouze na své vlastní nebezpečí.
Také vy můžete být Vyvolený!

zverokruh.sk

1. července 2008 v 19:01 | Charleen |  O mně, zážitky
Ze stránek www.zverokruh.sk sou bezva! Všecko o mě je to úplně pravdivé aji ten partnerský horoskop, sem až nechápala, a přišla i na to co bylo ve vztahu špatně... :'(
Takže :
Mesiac (princíp emócií, nálad a vnímavosti) v 7. dome (oblasť vzťahov, spolupráce a partnera)
Citová závislosť na druhých ľuďoch, preto aj veľká ovplyvniteľnosť (hlavne od partnera) a tiež prehnaný záujem o to, čo si o nich druhí myslia. Ohľaduplnosť voči druhovi, vysoká schopnosť empatie, snaha byť za každú cenu obľúbený. Potreba blízkych citových kontaktov, v ktorých často zastupujú materínskú rolu. Starostlivosť a ochranárske inštinkty sa prejavia hlavne k partnerovi a v medziľudských vzťahoch, preto vo vzťahoch často stretávajú citlivých a zraniteľných ľudí, ktorí hľadajú istotu a pocit bezpečia (napr. rodinné typy). Svet je vnímaný hlavne očami partnera. Extrovertná citlivosť. Nutnosť vyrovnať sa s častými zmenami vo vzťahoch, niekedy nestabilita partnerstiev pre prílišnú citovú premenlivosť, čo môže viesť až k viacerým manželstvám. Možnosť popularity.