Červen 2009

Vzkaz zlaté dušičky 22.6.2009

22. června 2009 v 20:45 | Crystallin
Rozhodnutí
Minulo období, které předznamenávalo vysokou aktivitu energií.
Nyní vše dovršilo a nastává klid. Tento klid bychom však mohli nazvat klid před bouří, neboť ve skutečnosti nebude již mnoho klidných dnů. Všechny události jsou propojeny. Vaše životy nabírají spád a procházejí stále větším tlakem. Jsou mezi vámi bytosti, které tento tlak a stres milují, živí se jím. Proto se snažte vše řešit v klidu a vše si řádně rozmyslete, nevystavujte se příliš strachům a depresím.

Energie na červen 2009

21. června 2009 v 12:59 | Crystallin


AA Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaní pracovníci Světla, vstupujete do tohoto měsíce června roku 2009 a zažíváte jedny z nejsilnějších kosmických energií, které pomáhají pozvednout vaši planetu na Vyšší světelnou frekvenci. Planeta září a stala se ve vesmíru Diamantovým světelným hranolem. V tomto procesu probouzení a transformace jste podporováni mnoha světelnými bytostmi, andělskými bytostmi, bytostmi živlů, galaktickými bytostmi a svými milovaným rodinami kytovců.
Není snadné být v této době inkarnováni v těle, neboť ve Světelných světech se toho děje tolik, co vy musíte integrovat a vtělit, že se možná - někdy - cítíte zmateni a ztraceni a bez spojení. Milovaní, v této době je velmi důležité, abyste zůstali ukotveni ve svém fyzickém bytí a udržovali svou energii ve svém srdci a svém středu. To je ta nejdůležitější práce, již právě nyní můžete vykonat, neboť ukotvujete do svých těl a do planety Země Kosmické Světlo.