Únor 2010

Energie na březen 2010

28. února 2010 v 19:24 | Crystallin
Energie na březen 2010

Tvoření v radosti 1 + 1 = 3

V březnu si budeme moci na chvíli vydechnout. Po silných únorových energiích náhlých zvratů přichází období energie vysoké tvořivosti. I nadále se budou otevírat energetické brány, ale energie která jimi bude přicházet má jemnější a zároveň hlubší kvalitu než v únoru.

Únor v mnoha směrech "zbořil" to, co jsme dříve znali jako svoji realitu a často nás to přivedlo do situací, kdy jsme doslova "zůstali stát nad hromadou střepů". Přesto se v těchto okamžicích vždy uvnitř nás objevilo "Něco", co nám zablikalo v té tmě kolem a ukázalo kudy z ní ven. Ano, je to již opravdu zřetelné a vnímatelné spojení s naší Duší.

KVĚTINOVÝ HOROSKOP

27. února 2010 v 18:42 | Crystallin |  Horoskopy

KVĚTINOVÝ HOROSKOP

Iris

1. - 10. 1.
Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele a partnery si vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

Astra

11. - 20. 1.
Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokáží dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

Gerbera

21. 1. - 31. 1.
Je "všeználek", neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to najevo. Bývá to oblíbený člověk v přátelství i partnerství.

Pampeliška

1. - 10. 2.
Ze všeho nejraději má rád klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty jí nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá ji velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

Sedmikráska

11. - 19. 2.
Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu, a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

Tulipán

20. - 29. 2.
Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky - humor a energii a doma pak bývá nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

Mimóza

1. - 10. 3.
Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

Fialka

11. - 20. 3.
Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé - tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

Petrklíč

21. - 31. 3.
Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.

Hortenzie

1. - 10. 4.
Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Dokáže ostatní okouzlit, a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje dokáže se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

Šeřík

11. - 20. 4.
Kouzelný keř, krásná voňavá květina, která dokáže svojí vůní omámit. Člověk v tomto květinovém znamení bývá plný energie a radosti ze života, kterou umí ostatní nakazit. Je náročný a většinou dokáže získat to, po čem touží, protože je velmi vytrvalý. Jeho náklonnost však nebývá stálá a potřebuje nové a nové zážitky.

Kamélie

21. - 30. 4.
Nádherná květina, krásný člověk, plný vášně a citu. Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti. Dokáží druhé strhnout na svou stranu, bývají to výborní přátelé a kamarádi. A jestliže si v životě někoho zamilují, dokáží být věrní až za hrob. Jsou odvážní a nechybí jim kouzlo osobnosti, mívají také umělecké nadání.

Pivoňka

1. - 10. 5.
Prima člověk, kterého každý rád vidí, protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci. Dokáže také poradit a pomoci. Dostává od života mnoho, protože dokáže stejným dílem dávat i přijímat. Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi, kteří díky své milé povaze a vystupování nemívají žádné nepřátele. V lásce mívá úspěch.

Konvalinka

11. - 21. 5.
Roztomilá květinka, kterou má každý rád, i tento člověk se dokáže vloudit do přízně, protože je velmi cílevědomý, může na druhé působit naivně a skromně, ale je to velmi racionální typ, který vždy dosáhne svého. Má vysoké nároky i v lásce a nespokojí se jen tak s někým, jeho protějšek musí být nevšední a také úspěšný.

Růže

22. - 31. 5.
Nejkrásnější květina, tak i lidé v tomto znamení ostatní dokáží naprosto oslnit a zaujmout. Může být tak trochu panovačná, jako královna, která dává svůj majestát okázale najevo. Je vybíravá jak ve sféře pracovní, chce uspět a mít dobré postavení, tak i v oblasti vztahů - žádá vždy to nejlepší. Zajímavý, ale komplikovaný člověk

Azalka

1. - 10. 6.
Hlavní vlastností azalky je její pozorovatelský dar, dokáže sbírat užitečné informace a také je náležitě využít. Je přátelská, ale musí se jí to také vyplatit, ráda poznává vše nové a miluje cesty do neznáma. Na poli lásky to s ní není jednoduché, dokáže si druhé ochočit ale posléze ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.

Lilie

11. - 20. 6.
Čistá a vznešené květina, tak působí i lidé v tomto znamení, tak trochu chladně a odmítavě. Je to neskutečný romantik a snílek, nic pozemského a obyčejného jí nezajímá. Chce lásku jako z červené knihovny, prince na bílém koni. Není s ní lehké vyjít, ale kdo si dokáže získat její city, má věrného přítele na celý život.

Maceška

21. - 30. 6.
Kouzelná a roztomilá květinka, nikam se zbytečně nedere ale zná svojí cenu. Ten, kdo se narodil v tomto znamení dokáže říci vše na rovinu a nemá rád žádné okolky a intriky. Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře, protože tento člověk je přirozený a s nikým nebojuje. V lásce mívá štěstí, ale spíše v mladším věku.

Jasmín

1. - 10. 7.
Aktivní a pracovitý, takový je člověk v tomto znamení, je radostí s ním spolupracovat nebo žít. Ví přesně, co chce a dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní, proto je velmi dobrým vedoucím. Je odvážný a volí vždy přímé stezky k úspěchu a naplnění svých cílů. Do koho se zamiluje, ten může mluvit o štěstí.

Kopretina

11. - 20. 7.
Zdá se obyčejná, ale jestliže člověka v tomto znamení blíže poznáme, zaujme nás svojí nenápadnou krásou. Pracuje pomalu na svém úspěchu a jestliže je spokojen ve svém soukromí, dokáže to dotáhnout daleko. Tento člověk potřebuje hodně uznání od druhých a pak se vybičuje k neuvěřitelným výkonům.

Karafiát

21. - 31. 7.
Člověk s velkými ambicemi, vůči ostatním může být zbytečně kritický, ale jemu samotnému sebekritika často schází. Nemá rád průtahy ani v lásce, ani v profesním životě. Bývá náročný na sebe i na ostatní a není s ním snadné vyjít. Nemá moc přátel, protože vždy řekne naplno co si myslí, v lásce mívá také problémy

Slunečnice

1. - 10. 8.
Tento člověk si často připadá, že je středem vesmíru, mívá neuvěřitelné nápady a plány, které se snaží realizovat. Není snílkem, ale realistou a ostatní dokáže využít ke svým záměrům. Má rád pochvaly a nejlépe vychází s těmi, kteří mu dokáží lichotit. Tito lidé bývají pro druhé přitažliví, ale protože jsou silné individuality, nemají snadný život.

Čekanka

11. - 20. 8.
Příjemný člověk narozený v tomto znamení je ochotný a trpělivý a rád pomáhá druhým. Není vztahovačný, takže se s ním dá výborně vyjít, protože má dar přirozeného sebevědomí. Je to příjemný společník a rádce, není příliš náročný ale v životě se díky svojí píli a houževnosti dokáže dobře uplatnit.

Pomněnka

21. - 31. 8.
Potřebuje oporu a pomoc od druhých, přátelí se proto se srdečnými a silnými jedinci, o které se může opřít. Ve vztazích bývá přizpůsobivá, je velmi vnímavá a citlivá, možná až příliš. Může mít melancholické nálady nebo i deprese, kdy jí i malý problém vyvede z míry. Potřebuje harmonického partnera, který ji podepře.

Leknín

1. - 10. 9.
Nevšední květina, takový je i člověk v tomto znamení, bývá duchovně vyspělý a zajímají ho často nadpřirozené jevy, má rád tajemství a sám i s trochou tajemnosti vystupuje. Často je nadán uměleckou a tvořivou sílou a dokáže ostatním přiblížit krásu. Život s takovým člověkem je velmi zajímavý a lákavý.

Sněženka

11. - 20. 9.
První posel jara, něžná bílá květinka, i tento člověk bývá jemný a citlivý, ale má i hodně síly a dokáže se prosadit, jeho ctižádostivá povaha nejde oklikami ale přímo, jedná taktně, ale důsledně. Pro práci i partnerství si vybírá podobné lidi, ty, kteří vědí, co chtějí a jdou za svým cílem.

Zvonek

21. - 30. 9.
Přitažlivý, přímočarý a úspěšný člověk bývá v tomto znamení. Vše mu jde dobře, osud k němu bývá otočen sluneční stranou. Lidé mu rádi pomáhají a ve věcech lásky má také štěstí. Je velmi průbojný a inteligentní a jeho image na ostatní působí silně. Někdy může slíbit více, než dokáže splnit.

Jiřina

1. - 10. 10.
Zdá se obyčejná, ale kdo jednou propadne jejímu kouzlu, je ztracen. Ráda se obklopuje okruhem svým obdivovatelů a často si nemůže vybrat, takže mívá problémy v partnerském životě. Je zajímavá a nevšední,dokáže houževnatě pracovat, ale činnost jí musí bavit, jinak bývá nešťastná a hledá stálé nové podněty.

Hyacint

11. - 20. 10.
Krásně a omamně voní a přitahuje, tak i lidé v tomto znamení mají zvláštní kouzlo osobnosti. Jsou nejen přitažliví a spolehliví, ale jestliže jim dáte důvěru, dokáží i nemožné, protože jsou nejen inteligentní ale dokáží využít i svoje intuitivní schopnosti. Jsou to nejen příjemní společníci, ale v partnerství je to někdo, na koho se můžete spolehnout.

Frézie

21. - 30. 10.
Může být trochu náladová a nestálá, podléhá často módním trendům a také nákupním horečkám. Mívá spoustu přátel, ale jen na povrchní úrovní. Bývá pro ní těžké usadit se, protože si nedokáže nic odepřít. Pracovní oblast je pro ní důležitá a proto se dokáže i ozvat, jestliže cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá štěstí, ale nedokáže si jej udržet.

Chryzantéma

1. - 10. 11.
Trochu náladová osoba, která má v životě velké cíle, základním úkolem člověka v tomto znamení je naučit se trpělivosti a lásce. Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokáží své dovednosti zúročit. V otázkách lásky mohou trochu kalkulovat a vybírat si za partnery jedince, kteří jim dokáží pomoci a zajistit je finančně.

Narcis

11. - 20. 11.
Trochu povrchní lidé, kteří jsou často zahleděni sami do sebe, hodně jim záleží na tom, jak se jeví ostatním a hledají stále nové a nové příležitosti jak se druhým předvést. Přátelství ani lásku nedokáží udržet, často mění partnery, zaměstnání a hledají stále něco nového a vzrušujícího. Klidnější jsou až ve vyšším věku.

Orchidea

21. - 30. 11.
Překrásná, exotická květina, která zaujme na první pohled, takový je i člověk narozený v tomto znamení - originální a nevšední. Potrpí si na svoje image, poslední módní výstřelky, drahé doplňky a kosmetiku. Má ovšem i osobní kouzlo a tak jestliže se někdo dostane do jeho vlivu, nedokáže se jen tak vymanit.

Chrpa

1. - 10. 12.
Vyniká svojí odvahou a energií, z těchto lidí jsou často vedoucí pracovníci, protože mají vysoké ambice a jsou velmi pilní. Dokáží ostatní řídit a to s přehledem a nebojí se žádných novot. Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem, ve věcech lásky však mohou mít problémy, jestliže si nenajdou životního partnera v mladším věku.

Kalina

11. - 20. 12.
Tito lidé jsou velkými individualisty, kráčí v životě většinou sami, protože jim není nic a nikdo dost dobrý.
V životě mají velké výkyvy - vzestupy a pády, je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Ve vztazích bývají tito lidé problematičtí, štěstí mohou mít v tom případě, jestliže najdou někoho, kdo se jim vždy podřídí.

Jmelí

21. - 31. 12.
Lidé narození v tomto znamení se mohou zdát na první pohled obyčejní, ničím vás neoslní, je to tím, že jsou skromnější povahy a nehledají výsluní, neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději ve skrytosti. Nejsou si jisti sami sebou, ani tím, co vlastně opravdu v životě chtějí. Důležité jsou pro ně klidné a harmonické vztahy.

Moje tvorba :)

25. února 2010 v 21:34 | Crystallin |  Moje tvorba
něco z pixrl :)

Dráček ♥

21. února 2010 v 20:49 | Crystallin |  ***Deník•Sny***
AAAAh, úžasné! Dneska mi byl (na jméno :D ) přidělený můj vlastní dráček :)) (éterický průvodce)
Hahá, jd číst meditace a jak se s ním spojit :)) Miluju tě zlatíčko ! :) ♥♥♥
PS: kdo by taky chtěl, tady je odkaz na tu paní :) : http://draccipruvodci.blog.cz/
Ten můj vypadá podobně :)

16.2.2010 Vzkaz zlaté dušičky

17. února 2010 v 13:22 | Crystallin
16.2.2010
Vše již bylo řečeno
Obnova všech pozic světelných a mimozemských lodí se ukazuje jako nejlepší možné řešení situace v těchto dnech. Stále je kolem velké množství lodí a důkazy přicházejí ze všech stran, i když jsou neustále popírány. Je to však jisté a je to tak. Přítomnost mimozemských lodí je skutečná. Situace na Zemi se velice přiostřuje. Všechno se prohlubuje a zrychluje. Situace se stávají neúnosnými, lidé se stále více bojí o svou budoucnost.

Drak

15. února 2010 v 20:10 | Crystallin |  Draci
Jůůů bezva :) Už tento víkend budu mít svojeho vlastního éterického průvodce - dráčka ♥♥♥ huu se tak těším :)))
spojeníí :moje numka

14. února 2010 v 19:59 | Crystallin |  O mně, zážitky

BERAN 20.3. - 19.4. (ledviny, hlava, mozková hemisféra, obličej mimo nosu )
Barvy - červená
Drahokamy - rubín, jaspis, ametyst
Definice vibrací druhořadých složených čísel, jenž nastiňují osud, skrývající karmické vlivy
ze jména:
Číslo 13 "OBROZENÍ" - změna
(číslo převratu, nabízí nový směr vývoje)

varuje před nečekaným, neznámým
pojí se s genialitou a objeviteli, jenž přicházejí s novými objevy a poznatky

Číslo 13 není nešťastné číslo, naopak ten kdo pochopí, jak toto číslo používat, bude obdarován převahou a mocí. Je-li tato moc použita k sobeckým účelům, přivolá potíže, problémy až zkázu. Klidné vyrovnání a přizpůsobení se změně rozvine sílu vibrace 13 a zároveň sníží možnost všeho negativního.

"Vtip" bůh a satan :)

8. února 2010 v 21:08 | Crystallin |  Zdraví

Na počátku pokryl Bůh zemi brokolicí, květákem a špenátem, zelenou, žlutou a červenou zeleninou všeho druhu, aby muž a žena mohli žíti dlouho a zdravě.
A Satan stvořil Algidu a Rafaelo. A zeptal se: "Ještě pár horkých višní k té zmrzlině?"
A muž odpověděl: "Ano, rád" a žena poznamenala: "Mě prosím ještě horkou vafli se šlehačkou."
A tak každý nabral 5 kilo.
A Bůh stvořil jogurt, aby si žena mohla uchovat figuru, která se muži tak líbila.
A Satan vytvořil z pšenice bílou mouku a z řepy cukr a zkombinoval je.
A žena změnila svou konfekční velikost z 38 na 46.
I řekl Hospodin: "Zkuste můj čerstvý okurkový salát"
A Ďábel k němu stvořil dressing a česnekový toast jako přílohu.
A mužové a ženy si po tomto požitku povolili pásky alespoň o jednu dírku.
Bůh ale prohlásil: "Dal jsem vám přece čerstvou zeleninu a olivový olej na ni!"
A Satan vytvořil malé briošky a Camembert, humrové chlebíčky a kuřecí prsíčka na másle, k čemuž bylo již třeba druhého talíře.
A hladina cholesterolu lidstva stoupala k nebesům.
Tak Hospodin stvořil běžecké boty, aby jeho děti ztratili nějaké to kilo.
A Satan stvořil kabelovou televizi s dálkovým ovládáním, aby se člověk nemusel obtěžovat s přepínáním.
A mužové a ženy se smáli a plakali před blikající obrazovkou a počali se odívati do stresových joggingových dresů.
Nato Bůh stvořil brambory, s nízkým obsahem tuku a bohaté na draslík a další cenné látky.
A Satan odstranil zdravou slupku a vnitřek rozdělil na plátky, které smažil ve zvířecím tuku a poprášil spoustou soli.
A člověk získal dalších pár kilo.
Pak Hospodin vynalezl sojové maso, aby jeho děti nemusely zpracovávat tolik kalorií, a přitom aby se zasytili.
A ďábel stvořil McDonalds a Cheeseburger.
A pak se Satan zeptal: "Hranolky?"
A člověk odpověděl: "Jasně - extra velkou porci s majonézou!"
A Satan řekl: "tak to má být."
A člověk utrpěl srdeční infarkt.
Bůh si povzdychl a stvořil čtyřnásobný bypas.
A Satan vynalezl státní zdravotní pojištění...

Vzkaz zlaté dušičky 6.2.2010

7. února 2010 v 14:45 | Crystallin

6.2.2010

Nevzdávejte se

Každým dnem se mnohé věci mění. Co bylo včera, dnes již neplatí. Vše se velice rychle střídá a prudké změny velice silně působí na vědomí lidí. V těchto dnech je velmi mnoho negativních pocitů mezi lidmi. Mnoho z vás prožívá pocity smutku, osamocení, nezdaru a také depresí z toho, co vás potkává. Naoko se jakoby nic neděje, ale uvnitř vás se probouzí pocity zmaru a neúspěchu. Vše toto zapříčiňuje velice silný tlak vesmírných energií a dále se tímto také z velké části vrací karma, která usiluje o co největší možné očištění, neboť energie minulosti silně a úporně blokují postup do vyšších vibrací.

Co přinese ÚNOR

4. února 2010 v 16:52 | Crystallin

V únoru nám bude vát vítr do plachet!

Po lednovém ponoru hluboko do sebe nám únor přináší chuť vynořit se z hlubin, vyjít vstříc novým příležitostem, spojovat se s ostatními a vědomě spolu s nimi začít tvořit svoji novou realitu. Pokud byl leden klidnější, únor dá vše do pohybu. Kolotóóóóč *76* Úplněk 30. ledna ukončil a uzavřel působení energií roku 2009. To nám poskytlo možnost zavřít dveře za minulostí a znovu se narodit. To, co se nám v lednu podařilo očistit a propustit ze svého života, už můžeme opravdu nechat za sebou.