Březen 2010

Můj e-shop s mandalami

31. března 2010 v 23:04 | Crystallin |  Moje tvorba


Moje stránky o mandalách včetně mých výtvorů k zakoupení. Neváhejte, vstupte :)
Jsem teprve v začátcích... :)

5čakra 2

Margarín je nezdavý - skoro umělá hmota

26. března 2010 v 16:33 | Crystallin |  Zdraví

Článek stručně a precizně vysvětluje, jak nepatrný je rozdíl mezi umělou hmotou a tolik propagovanými margaríny.
Převzato z WM magazín: http://www.mwm.cz

Všechno, co bychom měli vědět o transfigurovaných tucích.

Oč jde a jak to začalo..

Transfigurované mastné kyseliny (anglicky trans-fats) jsou určité druhy nenasycených tuků (mohou být mono-nenasycené nebo poly-nenasycené).

Transfigurované tuky se v přírodě vyskytují v nevelkém množství v masu a mléčných produktech. Tyto přirozené látky ale nepředstavují žádný problém.
Transfigurované tuky z regálů v obchodech s nimi ovšem nemají mnoho společného. Jsou vytvořené průmyslově částečnou hydrogenací rostliných olejů a živočišných tuků. Tento chemický proces byl vyvinut na počátku 19. století a první výrobek zpracovaný touto metodou poprvé přišel do prodeje v roku 1911 pod názvem Crisco.

Vzkaz zlaté dušičky 21.3.2010

21. března 2010 v 22:54 | Crystallin

21.3.2010

Doba si žádá činySoučasnými dny se Země začíná přibližovat dalším osudovým dním. Vždy, když se nejdůležitější momenty v určitém období projeví v různých situacích, dochází k energetickému posílení Země z vesmíru. Příchodem energií a aktivací s tím spojených dat se poté díky změně přítomnosti změní budoucí události, možno říci i předpovědi budoucností.

Škodlivá Mikrovlnná trouba (mikrovlnka)

19. března 2010 v 21:33 | Crystallin |  Zdraví
Jak pracuje mikrovlnná trouba?

Mikrovlny jsou jednou z forem elektromagnetické energie. Podobně jako světelné nebo rozhlasové vlny zaujímají část elektromagnetického spektra. Ve věku moderní technologie jich využíváme k dálkovému přenosu telefonu, televizních programů a počítačových informací, ať už na zemi či prostřednictvím satelitů. Ale nejznámější jsou nám jako zdroj energie k ohřívání nebo vaření jídla.
Běžné typy mikrovlnek mají příkon asi 1000 wattů střídavého proudu. Magnetronem generované mikrovlny bombardující jídlo nutí bipolární molekuly, aby ve snaze přizpůsobit se jejich frekvenci, rotovaly milióny krát za vteřinu. "Zmítání molekul přímo uvnitř jídla vyvolá třecí teplo, které ho vaří zevnitř. Násilím vyvolané molekulární tření ovšem současně značně poškozuje strukturu všech okolních molekul; nezřídka je úplně roztrhá nebo přinejmenším značně deformuje. Děje se tak zejména u bílkovin, které získávají strukturu, která jinak není v přírodě známa. To znamená, že si naše tělo neumí poradit s jejich správným trávením.

HAARP co je to?

12. března 2010 v 20:31 | Crystallin |  Zajímavosti
Březen, za kamna vlezem.
Vím že v březnu se žádná vedra neočekávají, ale co je moc, to je moc. Myslíte že je normální aby bylo v březnu -12 stupňů? Kdyby jen u nás ale po celé Evropě. Mám dojem že by toto téma s tím mohlo souviset. Myslela jsem, že probíhá globální oteplování! Tak kam se nám sluníčko schovalo?
Dokáže toto zařízení ovlivnit naše počasí? Vím, že je trochu hloupé hledat viníka, ale toto zařízení se mi nelíbí samo o sobě. Kdyby bylo alespoň využíváno konstruktivně, ne destruktivně. Kdyby globální oteplování zastavilo. (sice po téhle zimě už mi vůůbec nevadí :D).
Zvažte sami. Není na tom něco?

HAARP - zneužité nebe


(jiří mašek)

"Kosmické síly hrají ústřední úlohu v nadcházející revoluci ve vedení války, a to díky své jedinečné schopnosti shromažďování, přenášení a rozšiřování informací," řekl v roce 1996 tajemník amerického ministra obrany Paul G. Kaminski. Tento výrok o vojenských vesmírných programech vyslechl kongresový výbor pro národní bezpečnost ve Washingtonu. Je pravděpodobné, že Kaminski měl na mysli také zařízení HAARP na Aljašce; o kterém jsme již psali v loňském 9. čísle. Jeho možnosti předčí ty nejfantastičtější sny kandidátů na ředitele zeměkoule, kteří kdy chodili po jejím povrchu.

NEBEZPEČÍ DVOJÍ TVÁŘE
Nejvýkonnější radarový systém světa označovaný zkratkou HAARP dovoluje zvyšovat teplotu určité části ionosféry. Může tak měnit výšku této vyšší atmosférické vrstvy, kterou lze pak použít k odrazu nějakého druhu elektromagnetických vln do libovolného místa na planetě. Což Spojeným státům skýtá úžasné strategické možnosti. Projekt je vyvrcholením dlouhodobého úsilí amerických expertů, pracujících pro americkou armádu a průmyslové podniky, které se zabývají výzvědnou a vojenskou technologií.

Oficiálně zahájilo zařízení HAARP v roce 1993 "aktivní vysokofrekvenční výzkum polární záře". Ale už zpráva k patentu velmi podobné aparatury fyzika Bernarda Eastlunda, jenž rozvinul práce Nikoly Tesly, předpokládá mnohem širší možnosti využití. Jedním z nich je právě princip bezdrátového přenosu energie, což by pro naši civilizaci znamenalo novou technickou a ekologickou revoluci. Podle některých údajů tak HAARP už tohoto výsledku dosah. Zatím však je tento sen všech energetiků, jak se zdá, vyhrazen pouze pro vojenské účely. Celý trik fungování takového stroje se zakládá právě na povaze ionosféry: Z tohoto obalu Země z horkého plazmatu volných elektronů a kladných iontů lze poměrně malým zásahem uvolnit ohromné množství energie.

ELEKTRONICKÝ OVLADAČ MOZKŮ
Les antén u aljašské Gakony může být využit rovněž jako vynikající obrana proti vzdušnému útoku. Podle mnohých analytiků je snad právě tento úkol tím nejaktuálnějším. 0 ničení naváděcích systémů raket a letadel kdekoli v atmosféře se rovněž zmiňuje už původní patentová zpráva. Zařízení má umět vyrušit všechny nepřátelské elektronické komunikační systémy ve vybrané oblasti planety. Zároveň však umožňuje, bezpečné spojení s vlastními různě rozmístěnými silami. HAARPem lze také ovládat počasí, ale třeba i vytvářet a zacelovat ozonové díry. Doplňkové patenty se pak zmiňují o vysílání speciálně modulovaných elektromagnetických signálů, jež mohou cíleně působit na lidskou psychiku. Patrick Flagalan, který se dlouhodobě zabývá výzkumy umělého ovlivňování nervové soustavy lidí, hovoří proto v souvislosti s HAARPem o "globálním elektronickém ovládání mozků". V aljašské pustině se tedy rozhodně neskrývá nějaká nevinná hračka pro nepraktické vědátory. Svědčí o tom i skutečnost, že se na projektu rozhodující měrou podílejí americké letectvo a námořnictvo.

POHODLNÉ ZNIČENÍ


Zdá se vám nepravděpodobné, žé může být nějaká soustava antén využívána k tolika různým cílům? Je to opravdu jen pouhý dojem. Všem uvedeným činnostem je společný podstatný rys - zakládají se na elektromagnetickém vlnění a nějak souvisejí s ionosférou. Ostatně každé geniální řešení je v podstatě jednoduché. Z projektové dokumentace systému vyplývá, že v kombinaci s raketami má schopnost pomocí laseru nebo paprsků částic vyslat obrovské množství energie, srovnatelné s výbuchem jaderné pumy. Avšak s jednou výhodou - bez škodlivých účinků radioaktivity.

Ničivost výboje lze předem nastavit. Záleží přitom na síle náboje a také na výšce, v níž bude jeho potenciál uvolněn. Tak pohodlný a na neuvěřitelnou vzdálenost přesný systém tu ještě nebyl. Zejména přidáme-li možnost současné likvidace nepřátelských raket i jejich spojení a minimální riskování životů vlastních vojáků.

OBAVY ZE SVĚTOVLÁDY
Zařízení HAARP představuje ohromnou moc. Moc nad energií, telekomunikacemi, počasím, ale i vědomím milionů lidí. Možná je už realitou, možná tato situace teprve klepe na dveře. Nyní záleží v podstatě na tom, aby toto žezlo zůstalo v rukou demokraticky volených institucí USA. Můžeme jen doufat, že se ho nechopí skupiny, které by chtěly, lidstvu nadiktovat svou představu ideálního uspořádání světa. Historická zkušenost nám říká, že to končívá pokaždé velmi špatně. Ostatně miliony obětí nacismu, a především komunismu, o tom svědčí dost přesvědčivě. Apokalypsa svatého Jana popisuje vlastnosti globální hrůzovlády sice v podobenstvích, ale jinak docela realisticky. HAARP je sice menší zařízení než fyzikem Eastlundem zamýšlený "úplný globální ochranný systém", vynálezce však považuje aljašskou anténu za první krok, jenž směřuje k tomu samému. Podle něho by vzhledem k rychlému pokroku ve vysílací technologii a výrobě energie mohl HAARP dosáhnout nakonec stejného výsledku. "Vláda říká, že to není tím, čím se to zdá být. Ale kváká to jako kachna a vypadá to jako kachna - je tedy velmi pravděpodobné, že je to kachna," komentuje dohady o pravém účelu HAARPu Bernard Eastlund, autor původní myšlenky.

článek převzat z čísla 22/2002 Magazínu záhad 2000
Zde je článek ze stránek military.cz, myslím že je psán z méně zaujatého hlediska :) klidně nahlédněte.
Myslím že by šlo těmito technologiemi nějak zastavit globální oteplování. CO myslíte Vy?

Růžový svět

8. března 2010 v 20:20 | Crystallin |  Moje tvorba
Uf tak teď jsem to dodělala, bavil asem se asi hoďku a půl :-D


5.čakra

7. března 2010 v 22:03 | Crystallin |  Moje tvorba
Pro harmonizaci a pročištění :)

Potíže a jak se jich zbavit

7. března 2010 v 22:01 | Crystallin |  Astrální cestování

Menší potíže a jak na ně

Pocit "přilepení" k nějaké časti těla:
1. V břichu. Je to způsobeno tím, že máte potíže se žaludkem, například, že jste snědli něco blbého.
2. V hlavě, nebo v nějaké jiné části těla. To je způsobeno tím, že nemáte dost otevřené čakry. Zkuste je otevřít více.
3. Máte pocit, že už jste venku, ale mate zavřené oči? Nezkoušejte je otevírat násilně. Většinou se vzbudíte. Vstaňte (astrálně) a nějaký čas se pohybujte se zavřenýma očima. Je to jako když v noci vypnete světlo. Chce si to prostě na tu tmu zvyknout.
Strach smrti
Spousta lidí se bojí, že během cestování zemřou. Když člověk cestuje, tak jsou jeho těla (fyzické a astrální) spojené tak zvanou "stříbrnou šňůrou". Šňůra se nedá roztrhnout. Pro jiné je neviditelná a není to fyzická věc, takže fyzicky na ní zapůsobit také nedá.
Strach nenávratu zpět
Casto se lidí bojí, že se nevrátí. Vrátíte se vždy. Stací pomyslet na návrat a už jste zpet. Bohužel je spíse opacný problém, že se vrátíte, aniž byste toho chteli.
Strach ovládnuti těla nějakou cizí bytosti
Dalším strachem je, že během vašeho cestováni, někdo ovládne vaše fyzické tělo. Jedině, co se dá říci, že kdyby něco hrozilo vašemu tělu, tak jste hned zpět.
Strach uvidět děsivé bytosti
Co se týče vidění různých nepříjemných bytostí, tak je pravda, že takové vidět můžete. Ale stačí vám pomyslet na návrat a vrátíte se. Ale neuvidíte je tak často. Spíše je můžete vidět, pokud cestujete po nějaké droze, nebo použíti alkoholu.
Strach zastavení srdce a dýchaní
Během cestování všechny orgány pokračují fungovat. Sice se zmenší teplota těla, ale jím to neublíží.


Emoční tělo

7. března 2010 v 21:24 | Crystallin
z knihy Nová Země od Eckharta Tolleho
EMOČNÍ TĚLO
Každá negativní emoce, k níž se ve chvíli, kdy se objeví, nepostavíte čelem a kterou si plně neuvědomíte, ve vás zůstane, nezmizí. Vždy ve vás zanechá alespoň stín bolesti.
Zvláště děti pociťují negativní emoce jako nesnesitelné a mají tendenci je v sobě potlačovat. Pokud s nimi není žádný uvědomělý dospělý, který by je láskyplně vedl k okamžitému, vědomému prožívání jejich emocí, vlastně ani nemají jinou možnost, než je potlačit. Zbytky bolesti po silných negativních emocích, jimž jste tehdy nebyli schopní čelit, zpracovat je a vypustit, vytvořily energetické pole prostupující každou buňku vašeho těla. Energetické pole tvořené starými, neustále oživovanými emocemi, jež prostupuje skoro každého, budeme nazývat emočním tělem.
Emoční tělo nemá jen individuální povahu. Tvoří ho obrovské množství bolesti, kterou zakusili lidé během celé historie lidstva.Kolektivní emoční tělo je pravděpodobně zakódováno v DNA každého jedince, i když to ještě nebylo vědecky prokázáno.

Flashdrive - dee robert - Let love begin

7. března 2010 v 16:07 | Crystallin |  Hudba :)
Nádherná písnička + průlet vesmírem , pro mě 5 hvězdiček z 5