Duben 2010

Jeff Thomas/azuzephre obrázky...emo pajduláci...hezké :)

24. dubna 2010 v 18:33 | Crystallin |  Obrázky


Zdroj: google...tak různě...
love


včerejšek...

23. dubna 2010 v 16:51 | Crystallin |  ***Deník•Sny***
No to bylo něco. Celý týden jsem spala 4-5 hodin denně, takže včera, v čase kdy mi jedna holka měla posílat ra-sheebu, jsem vytuhla na gauči při Simpsnech. Teď mě to fakt mrzí, chtěla jsem ji cítit. Asi mi to není souzený :D
Pak mě mama vzbudila, sem nechápala proč, a ona prý ať se jdu ukazat tatovi jak vypadám s těma narovnanýma vlasama :DDD
Nechtějte vidět tu chůzi, ten šlofík mě ještě víc zničil :DDD
Já sem se bulala jakbych byla namol...
Takže vědecký experiment co se mnou uděla nedostatek spánku a spánková deprivace je vyřešena... Docela mi je líto těch matek co mají malé mimčo, se třeba pořádně nevyspí rok... :D
sny

Konečně pátek...

PS: Miro mi roztrhl avanturínový náramek, to mě vášně nasral!!! stál tak 40kč... :(

naramek
Aventurín zelený
Patří k nejvšestrannějším a nejúčinnějším kamenům. Navazuje těsné spojení s přírodou a její energií, pomáhá nám vstřebat její harmonii, probudit naši duši a otevřít ji této prosté kráse. Ovlivňuje zejména centrum srdce, kde zklidňuje nadměrné emoce a dává tak našemu organismu pocit rovnováhy a uspokojení. Rozsévá tichou radost a klid. Stejně tak pomáhá i při kožních nemocích, které jsou ovlivněny nervozitou a nevyrovnaným duševním stavem.

Můžeme jej prakticky použít pro všechny poruchy jejichž původ je nejen duševní a citový, ale i fyzický. Udržuje v rovnováze naše pocity stejně jako náš vnitřní a vnější klid. Tibeťané jej užívali při léčbě krátkozrakosti.
Dnešní prameny ho doporučují k terapii kožních chorob, nejčastěji je užíván v psychoterapii. Léčí se s ním zvláště ty psychosomatické choroby, kde je základní příčina potíží vázána na dětský věk do 7 let.

Uklidňuje srdeční zmatky, má vyrovnávací vliv na city. Pomáhá obnovit léčivou sílu organismu. Léčí kožní choroby nervového původu. Podporuje spojení s přírodou. Dodává vnitřní klid.

Říká se mu také sluneční kámen. Je třpytivý, většinou průhledný, zelené barvy. Povzbuzuje štěstěnu (zvláště tu finanční), pomáhá při očních potížích a onemocněních kůže. Ovlivňuje čakru sakrální, srdeční a solar-plexu.
Pomáhá při očních potížích a padání vlasů....Vážně je ho škoda...

Vzkaz zlaté dušičky 21.4.2010 Čas naslouchání sobě samým

23. dubna 2010 v 16:25 | Crystallin

21.4.2010

Čas naslouchání sobě samým

Čas temnoty končí. Čas temnoty ve vašich srdcích a ve vašich duších. Mnohé necháte za sebou. Stáváte se celistvými bytostmi na cestě za pravdou. Pravdu objevíte sami v sobě, ve svých srdcích. Mnohým se velice uleví a odlehčí. Tělesné problémy budou stále velice různé, ale vždy pouze dočasné. Mnohé bytosti se soustředí na pomoc ostatním. Mnoho z vás potřebuje pomoc. Probouzí se ve vás bytosti lásky. Konečně nacházíte svůj cíl. Mnozí projdou velkou proměnou.

Vzkaz zlaté dušičky 6.4.2010

16. dubna 2010 v 17:41 | Crystallin

6.4.2010

Nalezněte svůj středMnoho koutů na této planetě mění svůj vzhled a složení, mnohé, co zde stálo celé věky, se během pár chvil mění v trosky. Zemětřesení přibývá a také ještě v příštích dnech se opět objeví další zprávy. Tentokrát však půjde o věci velice závažné, neboť Země sama již déle nechce žít v těchto energiích, které po věky převládaly. Lidí cítí změny a někteří si dokonce uvědomují, že již nikdy nebude stejné to, co znávali.

Energie na duben 2010

7. dubna 2010 v 20:44 | Crystallin

Energie na duben 2010
Duben je měsícem "zázraků" a zároveň velkých zkoušek Duše.

Po tvořivém a ještě velmi očistném březnu se v dubnu již budeme moci pustit do "čarování" v realitě. Energetická brána velikonoc a datum 4. 4. nám ještě více otevře dveře ke zdrojům svých magických a mystických schopností a umožní nám tvořit ve vyšší realitě a zároveň realizovat toto nově vytvořené i ve fyzickém prostoru zde na Zemi. Během března jsme si ještě mnozí znovu přeposkládali a nově uspořádali stupnice hodnot a začali vytvářet nové vzorce pro svou další životní etapu - teď již v souladu se svou skutečnou podstatou a pod vedením Duše a srdce. A také v souladu se svojí novou životní rolí. Dubnové energie umožní další ukotvení a naplnění těchto našich nově vytvořených vzorců a jejich následné žití a prožívání v realitě. Duben je měsícem opravdu nových počátků, zázraků a zkoušení nových cest v našich fyzických úrovních.

Mer-ka-ba

6. dubna 2010 v 14:58 | Crystallin

MER-KA-BA - smysl a využití

merkabaCo je to Merkaba, o níž se ted tak často mluví? A k čemu vlastně slouží? Přiblížení tohoto světelného systému a zkušenosti z praxe

Co je Merkaba?

Merkaba je světelné tělo. V překladu znamená Mer - světlo Ka-duch Ba-tělo Jméno pochází již ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývá narkabah či merkava. Je proti sobě se otáčející pole světla, které vytváří duch duše i tělo. Obklopuje člověka a spojuje ho s kristovou mřížkou kolem planety Země. Je "vozítkem" pro tělo i ducha pro přesun mezi různými dimenzemi. Geometricky je znázorňována jako hvězdný čtyřstěn, symbolické propojení ženské a mužské pyramidy skrze srdce.

Je vozítkem, které člověka spojuje s vyššími dimenzemi a světy. Toho ale můžeme dosáhnout jedině když se úplně zbavíme všech bloků a negativních programů v našem podvědomí, které nás upínají do světa strachu a nízkých vibrací. Zesiluje sílu myšlenky, a bytost si tak sama utváří realitu, ve ktreré žije. Světelné pole je holograficky obsaženo v každé naší buňce.

Sen o Volturiových...

5. dubna 2010 v 19:40 | Crystallin |  ***Deník•Sny***
Fajn. Mám teorii. Myslím že je pravdivá. Každý příběh, každá kniha která byla kdy napsána... ten příběh v nich i postavy existují... Samozřejmě ne v naší dimenzi... ale jiné.... jsou různé paralelní ...apod..
.
Takže celý ten příběh stmívání existuje. Možná ve 4.dimenzi neprojeveného a snů... proč by se mi o nich jinak zdálo , že?
.