Červen 2010

Zase sny. Konečně!

30. června 2010 v 21:24 | Crystallin |  ***Deník•Sny***
28.6. tj. z neděle na pondělí
Usnula jsem tak o půl 2 , a to se mi zdálo o tom že sem měla strach v noci z duchů, a že ke mě vlezl do postele ten šedivák mimozemšťan
šedivák
a objal mě a já měla pak dilema jestli je hodný nebo zlý... Měla jsem z něj obavy jestli mi neublíží... pak měl odletět do jiné galaxie, prostě nějak hlouběji do vesmíru nějak pracovně a najednou mi chyběl, tak jsem nasedla do stejného vozítka jako měl on (nevím odkud jsem ho vzala) a letěla za ním... Pak se vrátil a já ho měla ráda, ale už to nebylo ono jako předtím, měla jsem mu věřit už od začátku xD a ptala jsem se na jméno ale pak sem se vzbudila to je tak vždycky když se soustředím... bylo to nějak na A... Akil nebo tak něco...
A pak se mi zdálo že se dívám na netu na jména archandělů... to bylo divné, normélně se mi takové fajné a duchovní sny nezdají. Takže jsem se dočkala.

Sny ze včerejška na dnešek. út-st
Zdálo se mi zase o mimozemšťanech, ale tenhle druh jsem neznala. Přiletěli nad naši Zem a chtěli nás ovládnout, a to zcela, vzít nám vše co máme rádi, zavést jejich řád a vzít nám naši svobodnou vůli, manipulovat nás, jak jinak než pomocí strachu, udělat z nás loutky na práci. Chtěli dokonce každého člověka odtrhnout od jeho rodiny a přiřadit ho k někomu jinému, tím by lidem vzali to nejcennější, svou rodinu a milující lidi. Byla jsem pak vážně naštvaná , protože jsem nechápala, jestli už negativní mimozemšťané zasahují do naší civilizace, což je přestupek vesmírného řádu, tak proč jim v tom ti hodní a pozitivní mimozemšťané nezabrání nebo nám nepomůžou, když už mají kolem Země rozestavěné lodě a posílají Gaii světlo a různé energie z celého vesmíru, aby nám napomohli vzestoupit.
Pak se mi zdál další sen, byla jsem ve verandě našeho domu, a v ní byl jednorožec. Myslím že jsem nakopla člověka co u něj stál, ale nevím, ani nevím proč. Otevřela jsem vchodové dveře a tam byli další, proháněli se po trávníku. Vyběhla jsem šťastná na schody, protože vím že jednorožci se zjevují jen těm co mají čísté srdce a nevinnost, a chtějí pomáhat ostatním, Zemi nebo tak. Takže jsem měla velkou radost z toho, že je vidím. Vedle jednoho jednorožce stála Jednorožčí paní. Měla takový hladký matno lesklý obličej, naprosto hladký, kůži měla světlou s odsínem modré přecházející do fialova. Ve stejných barvách se nesly i její nádherné šaty, stejně hladké z materiálu podobnému hedvábí, jenže lepší, i vlasy měla v těchto odstínech jenže víc do stříbrna a byly dlouhé. Vypadala autoritativně, a měla velké krásné hluboké oči. Určitě se stará o jednorožce. Překvapilo mě že ji vidím, protože o nikom takovém jsem nikde nečetla a nevím že někdo takový existuje.
elfka jednorozec
ten obličej byl trochu podobný, hlavně ty oči, ale neměla roh, jiné šaty atd...

,,Tys nakopla jednorožce!" uhodila na mě :D
Najendou mě to bylo hrozně moc líto a omlouvala jsem se, nechtěla jsem o tak vzácnou návševu přijít, ale zároveň jsem si nebyla jistá jestli jsem nakopla jednorožce, nebo to byl nějaký člověk. Sny mívám trochu zmatené. Když jsem se omluvila, chtěla jsem nejspíš znát její jméno. Neřekla mi jej, ale chtěla mi něco důležitého říct, a teď právě nevím, jestli chtěla říct právě tohle ebo jsem si to domyslela, protože jsem se zase tak moc soustředila, aby mi to neuniklo a já si to zapamatovala.
No a ona mi řekla, že Životní lekce nejsou v životě to nejdůležitější, (myslela jejich zvládání, karmu a tak). Nejdůležitější je láska. ♥
láska
A pak jsem se už nespíš probrala.

Abych upřesnila, proč říkám konečně: před půl rokem, někdy v prosinci či lednu se mi zdálo o jednorožcích. Byl to můj první sen o nich a byl tak nádnerný, že jsem byla přesvědčená, že to byli skuteční jednorožci, ne jen výplod mé fantazie. (myslím že mě navštívily opravdové bytosti z 7D kde žijí). V tom snu jsem byla v takovém zeleno šerém lese, byl takový mystický a zarostlý. Stála jsem vedle potůčku a v tom jsem viděla celé stádo bílých jednorožců, jak ke mě přišli zpoza stromů. Nevím už jak jsem k nim přišla , ale nastoupila jsem na hřbet jednoho jednorožce. Nebyl vysoký, výškově skoro jako nějaký poník, ale měl normální štíhlé dospělé tělo, takže to nebyl pro mě problém. Pevně jsem ho objala a cítila jeho neuvěřitelné náhernou milující a čistou bílou energii. Cítila jsem se tak v bezpečí a milovaná, aniž bych se k němu cítila připoutaná, což by pak po odloučeníé vedlo k tomu že by mi chyběl. Nic takového. Jen ta krásná hladící milující energie...
Pak se ostatní jednorožci rozestoupili do dvou řad vedle sebe, a myslím že se i trochu poklonili, jednorožec se mnou mezi těmi řadami prošel, v tom mi došlo, že je nejspíš něco jako jejich vůdce, a já měla tu poctu že jsem na něm mohla sedět (skoro ležet :D) a projíždět se...
Prostě to bylo úchvatné a já si toho moc cenila...
1
u nich
Pak se mi ještě zdálo, že se jenomu jednorožci ulomil roh a to nevím proč, doufám že to nebylo jen proto, že jsem viděla ve skutečné realitě (3D, tady) tenhle obrázek:
ulomeny roh

A tenhle sen mě pak nastartoval k tomu abych si o nich zjistila další informace. Všechno co jsem kde našla na netu je teď na tomto blogu v rubrice jednorožci :)Můj cover písničky od Norah Jones - Come away with me

28. června 2010 v 21:36 | Crystallin |  Hudba :)
Další můj novější cover, když bylo deštivo tak jsme měla chuť... ♥

Můj cover písničky od Srah McLachlan - Angel

28. června 2010 v 21:25 | Crystallin |  Hudba :)
Není to nic moc, ta moje kytara je 30 let stará ale mě to baví

Astrální cestování 2

28. června 2010 v 21:08 | Crystallin |  Astrální cestování
2) Jak astrálně cestovat - příprava na první astrální cestu

A nyní se můžete pokusit vydat se na svoji 1. astrální cestu. Je to zážitek, na který nikdy nezapomenete a který budete chtít opakovat znovu a znovu.

Je pár věcí, na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ala já bych to neriskoval a astrální cestu bych odložil na jindy.

Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli. Je to logické, protože odsud se právě vydáváme na skoro všechny astrálně konané cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli při relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.

Další článek o dimenzích a jejich rozdělení

28. června 2010 v 21:03 | Crystallin |  Dimenze
Je dobré udělat si představu o tom, jak Bůh stvořil svět a jeho struktury. Pro ty, kteří hledají pravdu, je model tím více vyhovující, čím širší je jeho záběr a čím je stabilnější. Věda nám nabízí "faktické" kosmologie, zatímco náboženství a kultury si vytvářejí své vlastní mýty.
Mimozemský model, který následuje, naznačuje Zdroj, stvoření, dualitu, obyvatele jiných dimenzí a hierarchii v rámci dimenzionálního kontextu. Tento model obsahuje deset různých dimenzí; uvidíte, že čím vyšší dimenze, tím větší jsou inherentní paradoxy.

Dvanáctá dimenze - Vše, co existuje (a ještě něco navíc); Zdroj

Dvanáctá dimenze je nepopsatelná. Numerologicky je číslo dvanáct spojením 1 a 2. To představuje fúzi Jednoty (1) a Duality (2). V duchovním smyslu je to Bůh. Mnohé starobylé kultury charakterizovaly tohoto Boha jako "slovy nepopsatelného" a činily tak právem.
Dvanáctá dimenze zahrnuje a přesahuje celé nekonečno. Nedefinovatelná, je vždy více, než si dovedeme představit. Můžete například říct: "Bůh je čistá, nepodmíněná Láska." Aby bylo toto tvrzení pravdivější, měli byste dodat: "a ještě něco navíc." Jinými slovy, cokoliv můžeme vyjádřit nebo si představit o této podstatě/stavu, vždy k tomu existuje ještě něco dalšího - "něco navíc."
A konečně: toto je Zdroj - Vše, co existuje (a ještě něco navíc). Zde nejsou žádné "já", "ty" nebo "my". Je absurdní tvrdit: "Já jsem [tento] Bůh.", protože na tomto stupni neexistuje žádné "já", které by to mohlo učinit.

Existence andělů

28. června 2010 v 18:49 | Crystallin |  Andělé
Existence andělů 
Nekonečně tajuplný život, který žijeme, je dlouhou a někdy obtížnou cestou. Avšak pokud zastáváme myšlenku, že vesmír není nebezpečný a životní prožitky jsou výhradně pozitivní, pak se nemůžeme splést. Andělé
jsou tady, aby nám pomohli. Jediné, co musíme udělat, je o pomoc je požádat. Abychom se s anděly mohli spojit, je zapotřebí přiznat jim existenci.

Archanděl Michael - poselství pro červen 2010

26. června 2010 v 18:02 | Crystallin

Archanděl Michael - poselství pro červen 2010 (Ronna Herman)

Poselství od archanděla Michaela, přijaté Ronnou Herman pro měsíc červen 2010.

VITAMÍN D - BOŽSKÝ VITAMÍN

Ronna H.: Nejdražší přátelé, poselství pro tento měsíc musím začít vysvětlením. Během uplynulých tří nebo čtyř měsíců se u překvapivého množství lidí, které znám, objevil při krevních testech nedostatek vitamínu D. Několik z nich mělo tak akutní nedostatek, že jim bylo měsíčně podáváno 50.000 MJ, dokud se u nich hladina vitamínu D nevrátila na normální hodnotu. Proč je vitamín D tak důležitý a jak v těle působí? Níže přikládám výňatek z internetového článku gynekoložky Marcelle Pick:
"Tato nezbytná živina je nazývána vitamínem, ale z hlediska diety je vitamín D vlastně druh hormonu - je to stavební kámen pro silný steroidní hormon ve vašem těle, calcitriol. Je již léta známo, že vitamín D je nezbytný pro zdraví našich kostí a zubů, ale důkladný pohled na jeho význam pro naše zdraví je spíše novější záležitosti. Vitamín D působí v kombinaci s jinými živinami a hormony: podporuje vstřebávání a metabolismus minerálů (především vápníku a fosforu v krvi a kostech). Reguluje buněčné dělení a bujení (prevence rakoviny). Zvyšuje citlivost na inzulín a zlepšuje regulaci hladiny cukru v krvi (vylučování inzulínu). Studie také prokázaly jasnou souvislost mezi nedostatkem vitamínu D a obezitou, rezistenci vůči inzulínu, srdečními chorobami, některými druhy rakoviny a depresí. Vaše tělo si vitamín D nedokáže samo vyrobit. Je nastaveno tak, aby ho mohlo vyrábět při vystavení slunečnímu záření. Provádím nyní testy u všech svých pacientek a ke svému překvapení zjišťuji, že u více než 85% z nich je zjištěn nedostatek vitamínu D.

James Redfield - Celestínské Proroctví, Desáté Proroctví, Tajemství Shambhaly

23. června 2010 v 22:36 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí

ames Redfield vydal tuto svou knihu ve Spojených státech nejprve vlastním nákladem v nevelkém počtu výtisků, a tehdy se stalo cosi neuvěřitelného: Celestinské proroctví začalo být opisováno a kopírováno a jeho pověst a sláva rostly geometrickou řadou. Není divu, obsahuje totiž tajemství, která mění svět, v němž právě žijeme. Hlavní hrdina, který touží poznat smysl života, se vypraví do Peru, aby pátral po tajemném Rukopisu neznámého původu, který se snaží oficiální místa neúspěšně potlačit. Rukopis osvětluje, jakou cestou se bude naše civilizace v příštím tisíciletí ubírat. Přečtěte si i vy Celestinské proroctví - knihu, která už změnila tisíce lidských životů a která může změnit i váš život.
V tomto napínavém a vzrušujícím pokračování se Charlene, která jako první přišla se zprávou, že v Peru byl nalezen starodávný rukopis, náhle ztratí při výzkumné výpravě v pralese, skrytém v nitru Appalačských hor. Zde, v tomto nádherném prostředí lesů, které proudy světla pronikají mezi stromy připomínající katedrálu, na pozadí majestátných vodopádů, se začíná naše dobrodružná výprava za hledáním Desátého proroctví. Cesta, která nás provede bránou do jiné dimenze... ke vzpomínkám na zážitky z minulých životů a jiných věků... k okamžiku před naším zrozením a počátkem světa, tak jak jej všichni známe... ke znovuprožití života a smrti, které očekává každého z nás... k dobrovolnému osamění pekla, kde se bázlivé duše vzpírají probuzení... a do říše posmrtného života, kde je chráněno a opatrováno poznání a tajemství lidského osudu. Zpět na Zemi pochopíme, že všeobecné duchovní renesanci brání strach z budoucnosti, a budeme se snažit tento strach překonat pátráním po podstatě vnitřní duchovní síly. Porozumíte-li Desátému proroctví, vaše vědomí se rozšíří, aby do sebe pojalo poznání dlouhého vývoje lidských dějin, stejně jako specifického poslání, na nemž se všichni podílíme, abychom své lidství vedli k určenému cíli. Jako nikdy dříve dubete náhle nacházet odpovědi na vevyřčené otázky, které provázejí každou lidskou zkušenost a ozývají se v každém lidském srdci: Proč jsme tady? Co se od nás očekává? Kam směřujeme? James Redfield nám slovy, která souznějí s naší nejhlubší intuicí a vrhají světlo nejen na náš vnitřní svět, ale i na svět kolem nás, opětovně předpokládá jedinečnou zvěstovatelskou, a v konečném důsledku radostnou vizi lidského duchovního vývoje. Vizi, která může změnit náš život. A doufejme, že i svět.

Román autora bestselleru Celestínské proroctví zavede čtenáře k dalším dobrodružstvím a k novým duchovním pravdám, jež se dnes objevují v lidském vědomí. V nepřístupných horách Tibetu žije komunita nazývaná Shambhala, která byla dlouho považovaná za mytickou. Její tajné učení, jež může mít nesmírný vliv na náš život, bylo skryto světu po dlouhá staletí. Vaše hledání Shambhaly začíná slovy dítěte a vizí jednoho starého přítele. Tyto nejasné náznaky a mocný synchronismus vás zavedou do Kathmandu, Nepálu a nakonec do Lhasy v Tibetu. Uprostřed sněhových bouří a nebezpečných hor se setkáte s tajnou tibetskou sektou, která střeží tajemné legendy - instrukce, jež se předávají z generace na generaci a jež popisují vnitřní změny, které musí podstoupit každý, kdo chce vstoupit do Shambhaly.
Úžasné knihy, vřele doporučuji! ♥

Genevieve Lewis Paulson - Kundalini a čakry - Praktická kniha - Cesta uvolnění životní energie

23. června 2010 v 15:07 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí
Stáhnout (www.nahraj.to)
Stáhnout (www.ulož.to) 
Kniha je ve formátu .pdf.
Kundalini je životodárná energie, která otevírá přístup k netušené psychické síle a cestu ke kosmickému vědomí. Kniha vás naučí, jak uvolňovat kundalini postupně a bezpečně, jak uspokojit své dosud nepojmenovatelné potřeby a pracovat s nimi.
obal

Vzkaz zlaté dušičky 16.6.2010 Proměna těla i ducha

22. června 2010 v 18:51 | Crystallin

16.6.2010

Proměna těla i duchaSoučasná doba si žádá mnoho řešení. Každý, kdo zaostává ve svém učení, bude veden, aby dokončil svůj cyklus, který je nutné zdárně uzavřít. Mnozí z vás již očekávají události, které jsou velice důležité pro Zemi. Země začíná stoupat, avšak stále je velice zatěžována negativní vibrací. Toto se musí změnit, jinak možnost postupu pomine. Mnoho vysokých duší se nyní angažuje v pomoci. Mnoho z vás též přišlo za tímto účelem. Neustále je to však málo. Energie neustále zesilují a pomáhají prosvětlovat temné oblasti Země. Negativní energie se však stále hromadí a proto bude nutné daleko silnějšího působení, skrze které se Země opět začne otřásat. Proudy energií se začnou mísit a měnit směr. Vše bude v chaosu. Některé oblasti budou silně zasaženy, mnohé budou uvolněny z vazeb negativních energií. Lidé, kteří cítí tyto změny, budou rozrušeni, neboť pocítí nebývalou sílu. Na vlastní oči uzříte proměny, které Zemi postihnou.