Červenec 2010

Kuželová ochrana před počítačem

31. července 2010 v 23:25 | Crystallin |  Zdraví

Mnozí z nás pracují s počítači a dlouhé hodiny u počítače mohou být velmi vyčerpávající, hlavně s účinky škodlivých elektromagnetických frekvencí. Kuželové ochranné stínění počítače může pomoci zabránit rušení škodlivých elektromagnetických paprsků a jiných negativních nebo nízko-úrovňových frekvencí. Ačkoli je toto ochranné elektromagnetické stínění zaměřené na váš počítač, je možné jej úspěšně využít k jakékoli elektromagnetické spotřebiče jako je váš TV nebo mobil. Při práci s kuželovou ochranou umístí členové ochranného týmu nad vaši auru kužel, který je vírem Světla, přičemž vrchol kužele směřuje spirálovitě nahoru.

Pro kuželové ochranné stínění počítače jsou vhodní členové týmu Plejádšťí Vyslanci Světla, Sírianská Archandělská Liga Světla, St. Germain, Déva vašeho počítače, Déva Internetu, Déva programu nebo práce do níž jste zapojeni, Pan a vaše Vyšší Světlo. Jelikož jsme v oblasti svobodné vůle, žádné jiné energie, které nejsou výslovně pozvány na toto kuželové stínění se nezjeví.

Pro vytvoření kuželové ochrany počítače stanovte svůj záměr:

Já chci vytvořit kuželovou ochranu počítače.


Pak požádejte abyste byli připojeni k vhodným členům pro tuto kuželovou ochranu před počítačem.

Já žádám o spojení s Plejádskými vyslanci Světla

Já žádám o spojení se Sírianskou Archandělskou Ligou Světla

Já žádám o spojení se St. Germainem, držitelem fialového Plamene


Vizualizujte sebe jako vstupujete do fialového Plamene St. Germaina a obklopte svůj počítač ve fialovém Plameni St. Germaina

Já žádám o spojení s Dévou mého Počítače

Já žádám o spojení s Dévou Internetu (když jste připojení na internet)

Já žádám o spojení s Dévou práce, kterou vykonávám (nebo Společnosti, Projektu atd.).

Já žádám o spojení s Panem

Já žádám o spojení s mým Vyšším Světlem

Chvíli počkejte, dokud se kužel stabilizuje.

Nyní vizualizujte satelitní talíř přímo nad svou hlavou s vydutou vnitřní stranou královské modré barvy a stříbrnou barvou na vnější straně talíře.

Kdykoliv můžete požádat o odpojení od kužele, přednostně když vypnete svůj počítač. Pokud myslíte, že byste na to mohli zapomenout, požádejte své Vyšší Světlo aby sledovalo tento kužel a odpojilo vás od kužele když je to vhodné.

Copyright © 2005 Anrita Melchizedek-Choun
Překlad: SiR
Zdroj

Delfíni a velryby

31. července 2010 v 23:11 | Crystallin |  Delfíni
delfíni a velryby
Delfíni a velryby jsou samostatná kategorie. Jsou to velcí mistři, kteří žijí mezi námi od počátku, dávají pozor na plnění Božského Plánu. Velryby jsou svázány více s energií První vlny a pocházejí z hvězdného systému Kanopu a na zem sestupují prostřednictvím Síria. Jsou strážci záznamů této planety, jako velké plovoucí knihovny. Na nesmírném poznání, které velryby mají je zajímavé to, že je usazené hluboko uvnitř jejich paměťových buněk ve stavu spánku a čeká na aktivaci. V současnosti neznají rozsah toho co umí. Možná je to důvod proč se vrhají na pláže. Nemohl by to být způsob jak nás na sebe upozornit?

Velryby hrají na naší cestě domů důležitou roli. Je velmi důležité, aby se zaktivizovalo jejich poznání. My jsme nástroje na jejich aktivaci. Pokud nebudou brzy aktivovány, tak nebudou schopny plnit svoji Božskou misi. Kytovci také sehraje důležitou roli v dokončení legendy o Isis a Osirise, což dále spustí Chrám Pravé Lásky.

Delfíni přicházejí ze Síria a patří do Druhé vlny. Uvádějí Nové. Velryby a delfíni lze také chápat jako dva rody pocházející ze stejného Zdroje, stejně jako AN a ON. Zatímco bod fúze posledně jmenovaných je energie známá jako Metatron, velryby a delfíni se spojují v hvězdné Přítomnosti A-Qua-La A-Wa-La. (A-Qua-La A-Wa-La je elohimom oceánů a léčitelkou citů) ..

Přestože v oceánech naší planety žije méně delfínů a velryb jako v minulosti, mnozí delfíni se inkarnují do lidských těl, aby podporovali proces našeho vzestupu. Během dějin Země se vždy našlo několik delfínů, kteří se ztělesnili do člověka, ale teď jich vchází do lidského těla stále více. Tito delfíní lidé jsou jedineční. Mají velmi neobvyklé složení energie, které jim umožňuje sloužit mezi námi jako velcí léčitelé, pomáhajíc nám připojit naše fyzické těla k našim hvězdným tělům. Energetičtí, hraví a mimořádně citliví vyvolávají pocit bujaré radosti u každého s kým se setkají.

Pokud jste sladění s delfíny, tak se vám možná bude chtít obrátit se do nitra a setkat se s Králem delfínů na Síriu. Je to přístupná bytost a ochotně se dělí o své pochopení. Objevíte ho jak stojí vzpřímeně na ocase. Na jeho tváři záři široký úsměv na uvítanou. Nad jeho hlavou se vznáší kruh maličkých, skutečných hvězdiček. Ačkoliv za dob Atlantidy byly na Zemi velmi mocné Chrámy delfínů, část z jejich čistoty se již ztratila a tak učiníte lépe pokud půjdete přímo za hvězdným Králem delfínů, nebo za samotnou A-Qua-La A-Wa-La.

A co s takzvanými mýtickými tvory jako jsou jednorožci, draci a okřídlení lvi? Rozhodně existují, ale na vyšší rovině reality. Když si rozvineme schopnost vidět do neviditelného, tak budeme schopni vnímat jejich přítomnost. Jsou na Zemi od počátku času. Mnozí z nás s nimi spolupracovali od začátku. Náleží k energetickému modelu první vlny a brzy dosáhnou čas svého dokončení.

zdroj

Opravdu mohou delfíni pomáhat lidem?

31. července 2010 v 22:42 | Crystallin |  Delfíni
delfíni

Musíme se smát, protože odpověď na tuto otázku znáte, a ptáte se jen proto, že je vám zatěžko tomu uvěřit. Což je úplně nad vaše chápání, že by tyto mocné a něžné bytosti mohly pocházet z nebes? Proč by měli mít delfíni jiný původ než vy sami?
Vždyť i vaše rasa má nebesky původ. Každá bytost, na kterou pohlédnete pochází z nebe, protože Zem nabízí kruté a husté podmínky, ne zrovna přátelské pro život. Bytosti s původem na této planetě taktéž táhnou ke krutosti a hustotě - nejsou proto vsak horší, jen odrážejí prostředí, z něhož vznikly. Právě v delfínech rozeznáváme království, z nichž sami pocházíte. Jejich bezstarostný smích, způsob jakým ladně kloužou po vlnách, a jejich něžné duše vám připomenou váš nebeský domov.
A skutečně, to je i naděje, kterou delfíni přinášejí této planetě: váš původ sahá mimo hranice světa, v němž žijete. Toto vám delfíni připomínají, stejně jako váš úděl. Proto je natolik milujete. Svatým důvodem proč tu jsou, je prosvítit planetu natolik potřebným světlem a naplnit zdejší bytosti léčivou dávkou nebeského světla a lehkosti.
Meditujte s delfíny co nejvíc. Právě teď přinášejí pro tuto planetu nádhernou energii, z této studnice může pít úplně každý, stačí jen chtít. Vaše vzájemná komunikace nemusí být omezena pouze na přímý fyzický kontakt. Jsou schopni rozšířit svoji podstatu, aby se s vámi mohli setkat - kdykoliv a jakýmkoliv způsobem.
Tvým úkolem Doreen je šířit poznání o delfínech, neboť pro bytosti spoléhající na fyzické smysly jsou mnohem dostupnější než my, andělé. Ti, kdo potřebují hmatatelné potvrzení slova svých andělů, se po setkání s delfíny můžou vrátit věřící. Delfíni dokáží "hory přenášet" a posilovat víru, a čím více lidí zkusí s nimi plavat, tím lépe. Naslouchejte delfínímu volání, které nás vyzývá, abychom se s nimi ponořili hlouběji a dotkli se pravdy uvnitř naší podstaty, uvnitř našich bytostí. Ať se delfíni stanou vaším symbolem míru. Ať se delfíni stanou vašim vzorem radosti.

zdroj - asi nějaká kniha od Doreen Virtue

Delfín si hraje s kroužky z bublin

31. července 2010 v 21:56 | Crystallin |  Delfíni


Delfíni

31. července 2010 v 21:35 | Crystallin |  Delfíni
Jízda na delfínech

Delfíni
jsou přátelé,
spoluhráči a kolegové mořských víl na fyzické úrovni.
Přinášejí na Zemi magickou energii z "jiného světa" a zároveň nám připomínají, jak je důležité umět si hrát.
My, lidé totiž často nevěříme tomu, že svých cílů můžeme dosáhnout i bez velké námahy, a proto často lámeme věci přes koleno.
Delfíni nás mají za úkol přesvědčit, že k dosažení jakéhokoli cíle nám postačí být hraví a radostní. Abychom zhmotnili své sny, musíme být soustředění, ale ne ustaraní.
Delfíni nám také připomínají, abychom používali svůj šestý smysl.
Intuice nám vždy poskytne směr a vedení, který hledáme.
Delfíni jsou ukázkovým příkladem toho, že svým vnitřním pocitům můžeme důvěřovat.

(Kouzelní delfíni a mořské víly - Doreen Virtue Ph.D.)

O cenzuře T-mobile internetu

31. července 2010 v 21:13 | Crystallin |  Zajímavosti

Tak nám nedávno začal cenzurovat internet i T-Mobile. Pravda, po Vodafone a O2 to bylo jen otázkou času, ale pořád jsem si říkal, že třeba ještě ne dnes a že jsou třeba rozumní. Ne, jsou naprosto stejní jako ostatní.

Pár chvil po dočtení tiskové zprávy jsem se rozhodl zavolat na infolinku a celou věc si pro jistotu ověřit - tak trochu jsem doufal, že je to jen omyl. Následuje autentický přepis audiozáznamu z telefonátu na infolinku:

O - operátor, J - já
O: Dobrý večer, u telefonu P. S., jak vám mohu pomoci?
J: Pilař, dobrý večer, já mam takový problém... Já jsem si tu přečetl tiskovou zprávu, že začínáte blokovat nějaké internetové stránky. Pochopil jsem dobře, že to je implicitně zapnuté pro všechny uživatele?

Nový vzhled

30. července 2010 v 23:31 | Crystallin |  Blog
Takže dneska jsem se babrala s novým vzhledem... a chci znát váš názor jestli ho sem mám dát Jelikož hodně lidí nemá ráda růžovou (nevím proč - je to barva energie lásky) chci vědět jestli to má cenu.

Je to tak orientačně, chtěla bych předělat i menu tak jak to tam je.

Odkaz je → TADY

líbí se mi ten obrázek, něco z něj vyzařuje, proto jsem ho chtěla použít :)
hra s energií

Deset důvodů, proč nezapínat televizi

30. července 2010 v 0:17 | Crystallin |  Zajímavosti
tv

Odpovědi na časté dotazy: čím je televize škodlivá? Co je na ní dobrého? Jak chceme snížit čas strávený u televize?

Bez Televize - hnutí za zábavnější život

1. Kdo jsme a co chceme

Jsme neformální hnutí lidí, kteří si myslí, že sledování televize přináší více negativních vlivů, než se všeobecně tuší, a chceme propagovat životní styl, který se bez televize co nejvíce obejde.

1.1. Proč je televize tak špatná?

Netvrdíme, že televize je špatná sama o sobě a v každé situaci. Naše výhrady se týkají některých negativních vlivů, které přináší (některé výhrady se určitých televizních stanic netýkají):

Hilarion 25. -31. červenec 2010,channeling

30. července 2010 v 0:08 | Crystallin
ochrana

Milovaní Pracovníci Světla,

Dlouhou dobu jste všichni proměňovali a přetvářeli všechny energie Světové Karmy, které vyvstávaly na povrch, aby byly vyřešeny během tohoto roku. Mnohé z vás již unavuje vytrvalé úsilí, když víte, že se to v dohledné době nezmění, ale došlo ke skoku ve vědomí a vnímání a mnozí z vás si začínají uvědomovat, že můžete v každé chvíli přetvořit svou realitu změnou vašich myšlenek a záměrů. Pokud zažíváte letargii, tato nová fáze bude vyžadovat zvláštní úsilí na vaší straně, aby jste se z ní vymanili.

Je toho hodně, co se mění na éterických úrovních a pokud budete schopni vidět tyto změny, budete velmi povzbuzeni, naši milovaní. Vaše úsilí jistě není marné, i když se zdá, že chaos padá na Zem každý den. Zapojte srdce a stůjte pevně a trénujte disciplínu, protože toto je to lepidlo, které vás udrží v jednotě, dokonce i tehdy, pokud se cítíte ve svém úsilí osaměle. Stále jsme ve vaší blízkosti a dáváme vám sílu a energii, když je potřebujete a to i tehdy, když o ni nežádáte.