Srpen 2010

Cesta k větší radosti

31. srpna 2010 v 19:49 | Crystallin
objetí
Zpráva Rady 12ti prostřednictvím Selacie

Poznámka od Selacie: "Tato zpráva přišla od Rady 12ti 28tého Srpna. Věnuje se otázkám, které nyní klade mnoho lidí, kteří hledají cestu větší radosti a smysluplné existence. Požádala jsem Radu 12ti, aby mluvili o touze sloužit v této době, kterou mají mnozí. Říkají jak mohou lidé sloužit i uprostřed náročných extrémů, jakým nečelila žádná jiná generace. "- Selacia 28/8/10

Víte, že ve světě se hodně mění. Velmi dlouho jste chtěli, aby se věci změnily. Vaše nespokojenost se stavem světa probublávala na povrch. Byl to dlouhý proces. Váš pocit nespokojenosti se může zdát nový, náhlý, nebo prostě větší než pocity, které si pamatujete dříve.

Když se cítíte hlouběji nespokojení jako dříve, jedním důvodem je, že zažíváte tento pocit s rozšířenou úrovní vědomí.

Když časem duchovně rostete, vyvinete si zvýšenou schopnost vnímat pravdu vaší reality. Naučíte se vnímat se čestnější. Vyvinete si širší perspektivu toho co to znamená být člověkem, a jaké je náročné vysvobodit se z minulého omezujícího podmiňování. Zároveň se stáváte citlivější a více otevřeni novým myšlenkám. To znamená, že cítíte víc a všímáte si více než jste si všímali v minulosti. Tento proces otevírání se více je fáze probouzení.

Vzkaz zlaté dušičky 29.8.2010 Rodinné – vesmírné - vztahy

31. srpna 2010 v 18:05 | Crystallin
cesta
V nové fázi měsíce již bude vše připraveno k nástupu nového řádu. Stále více lidí je znepokojeno nad tím, co se kolem děje. Je stále ještě velice těžké pro vás všechny vidět skryté souvislosti, avšak mnozí začínají pohlížet na situace kolem sebe pátravým zrakem a uvědomují si změny kolem sebe, ale také manipulaci a neustálý strach, který tato manipulace přináší. Vše z tohoto velice oslabuje psychiku, což se bude ještě stupňovat. Mnozí podlehnou tlaku a odejdou.

Tento rok se pomalu blíží ke svému konci a s ním přichází velice důležitá událost. Sami v sobě nalézáte sílu a stále více jste naladěni na zvyšující se vibrace. Mysl se účastní nového pohledu na svět a vy stále častěji pronikáte do vyšších dimenzí. To, co zažíváte, vás uvádí v úžas, i když jsou to stále jen malé střípky poznání. Země již nastupuje svou cestu a stejně tak také vy všichni. ↓

Největší návštěvnost....vůbec :D

30. srpna 2010 v 13:06 | Crystallin |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:
Pondeli: 71
Utery: 78
Streda: 72
Ctvrtek: 87
Patek: 95
Sobota: 76
Nedele: 88

Celkem: 567

Díky lidi, moc si toho vážím! :)

Vztah ke Gaie - poselství od Kryona

29. srpna 2010 v 23:19 | Crystallin

"Vztah ke Gaie"

KRYONův CHANNELLING živě

Tento živý channelling byl předán v Mt. Shasta, Kalifornie
v sobotu 24. dubna 2010 prostřednictvím Lee Carrolla

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lépe pochopit. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Tento channelling byl podstatně rozšířen! Takže si tento obohacený vzkaz užijte i s přídavky, které Kryon chtěl přidat ke čtení.

Zdravím vás, drazí, Já jsem Kryon z Magnetické Služby. Je zde energie, která reprezentuje domov a pro některé z vás je silná. Jak můj partner překládá tato slova z těchto myšlenkových skupin a obrazů, které mu předávám, zdá se vám, že je to můj hlas, který říká tato slova. Dělá to již léta a skutečně nejlepší na tom je, že spolu s překlady vám předává i emoce ze srdce, stejně jako logiku intelektu. To tudíž znamená, že je tento jazyk kompletní, protože je to rovnováha těchto dvou prvků, která vám umožňuje poznat, že to, co se zde děje je reálné, autentické a přesné.
Minulý týden vašeho času byl můj partner v jiné zemi a já mu předal informace o Gaie. Zároveň jsem mu radil, aby to nenahrával, aby to mohl slyšet, být součástí toho všeho, aby byl lépe připraven na to, až se tento vzkaz bude nahrávat. A to se stane nyní. Dnešní vzkaz je celý o vztahu ke Gaie, o tom, co se děje na této planetě - něčemu rozumíte, něčemu pravděpodobně ne - o prozkoumání některých věcí (o mnohých jste ještě neslyšeli) a následně diskuze o nových věcech, o kterých jste slyšet nemohli. Začneme s energií vzpomínek.

Kapitán Aštar, Velitelstvo Aštar a Galaktická Federace

27. srpna 2010 v 13:13 | Crystallin |  Vesmírné bytosti

Elizabeth Trutwin 21-Leden-2010

Všimla jsem si, že lidé, kteří se zajímají o UFO a Galakťany často nestudovali vzestoupené mistrovství. Také jsem si všimla že někteří velmi pokročilí duchovní lidé často toho mnoho nevědí o Galakťanech. Hvězdné semínka a Pracovníci Světla až nedávno začali zjišťovat že jsou jednou a touž skupinou.
aštar

Aštar je Nejvyšší Velitel Galaktické Federace


Ti kteří pracují pro Aštara jsou Vzostoupení Mistři. Admirál Nového Jeruzaléma je Sananda, který je vyšší formou Ježíše. Velitel Aštar a miliony v Galaktické Federaci si nepřejí aby byly viděni jako odlišní od vás nebo ode mne. Chtějí být viděni jako nám rovni. Dvojplameny mnohých z nás pracují v Galaktické Federaci na lodích a my všichni jsme na cestě vývoje. Velká část z Aštarovy Mise zahrnuje pomoc lidstvu vzpomenout si na Galakťany a také chránit Planetu a také Sluneční Soustavu před negativními mimozemskými skupinami a jejich touhou ovládat Zemi a další Planety. Jedna z najdůležitejších úkolů, jaké Aštar hrál v nedávné době na Zemi a dalších planetách ve sluneční soustavě je chránit jejich obyvatele před tím aby zničili sebe a svou Planetu prostřednictvím šíření jaderných zbraní. Ačkoliv má Kapitán Aštar pod dohledem Vesmírnou flotilu v této Sluneční soustavě, není ve své Službě omezen na tento sektor vesmíru. Aštar reprezentuje naši Sluneční Soustavu na zasedáních rady naší Galaxie a Vesmíru v širším kosmu.

Michael Ende - Děvčátko Momo a ukradený čas

26. srpna 2010 v 19:13 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí
Příběh o neobyčejné dívence jménem Momo, která podstupuje nebezpečnou cestu až tam, kde vzniká čas, potěší každého, kdo je ve svém srdci stále ještě zvídavým dítětem a rád se toulá v zákrutech fantazie.
Nevšední příběh nás zavede do šedivého města, ve kterém nelítostní zloději ukradli lidem čas. Momo se rozhodne jim ho vrátit. Dokáže to?
Mimořádná knížka, plná poetiky a napětí vás zaujme od prvních řádků a do úplného konce vás nepustí ze světa dobrodružství a nezměrné fantazie. Po Nekonečném příběhu máte tak možnost se seznámit s další nevšední pohádkou z autorské dílny Michaela Endeho. Přeju vám krásné počtení.
PS.:Podle mě je to o šedivácích :D

ke čtení zde


...
Při tom, jak se pohyboval ulicí, před ním nečistoty, za ním čisto, napadaly ho nejednou veliké myšlenky. Ale byly to myšlenky beze slov, které jen těžko můžeš vyslovit, jako je nesnadné vypovědět vůni, již si matně umíš vybavit, nebo barvu, kterou jsi zahlédl ve snu.
Po práci, když Beppo seděl vedle Momo, svěřoval jí své velké myšlenky. A protože Momo uměla naslouchat oním zvláštním způsobem, roztála mu ústa a Beppo našel ta pravá slova.
"Víš, Momo, ono je to tak. Někdy máš pře sebou ulici jako bez konce. Myslíš si, jak je strašně dlouhá a že to nikdy nemůžeš dokázat. Tak si to lidé myslí.
Pak začne člověk pospíchat. Pospíchá pořád víc. Pokaždé, když zvedne hlavu, vidí, že před ním toho vůbec neubývá. Vynakládá ještě větší úsilí, potí se úzkostí, až nakonec úplně ztratí dech a víc už nemůže. A ulici má stále ještě před sebou. Takhle si člověk počínat nesmí."
Chvíli se zamyslel a mluvil dál: "Momo, nemíme si nikdy představovat celou ulici. Rozumíš mi? Jenom příští krok, příští nadechnutí. A pořád tak. Pořád jenom myslet na to, co následuje."
A zase po dlouhé odmlce pokračoval: "Najednou člověk vidí, že přešel krok za krokem celou ulici. Ani neví jak a není zadýchaný."
...

Sheldan Nidle pro DH a GF 24-srpen-2010

26. srpna 2010 v 18:47 | Crystallin
10 Batz, 9 Uo, 7 Ik
ships
Selamat Balik! Přicházíme znovu, abychom s vámi více projednali. Právě teď je Matka Země uprostřed zásadních změn na jejím povrchu. Současná topologie je založena na sadě velkých a malých tektonických desek, které plují na stovkách mil horkého, plastického magmatu, která je v neustálém stavu proudění. Velké toky energie proudí z gravitační neutrální zóny do oblasti mnoho mil pod těmito deskami. Tyto desky velké jako kontinenty jsou v současnosti v procesu "uzamykání", což způsobilo velké zemětřesení a neobvyklou seismickou aktivitu, kterou vaši geologové nedokáže ještě vysvětlit. Toto je způsob, kterým se Matka Země připravuje na drastickou změnu povrchu, ale zatím tato míra dosáhla sotva 15%. Povaha zbývajícího přenastavení má být dost bouřlivější, a proto musí čekat na vaši evakuaci z jejího povrchu. Toto od nás vyžaduje, abychom nejprve provedli masový první kontakt s vámi a ten plánujeme provést poté jak nové vlády vydají své formální oznámení.

Ukončení globálního utajování UFO je klíčové pro to aby byly provedeny tyto vysílání.

Andělé

26. srpna 2010 v 17:34 | Crystallin |  Andělé
Andělé jsou bytosti lásky a světla. Neodsuzují a vidí v nás tlukoucí srdce a nekonečné Božství. Vězte, že ať jste udělali nesčetné množství chyb, andělé vás nikdy neopustí, neboť milují bezpodmínečně. Pomáhají nám v každodenních záležitostech, je však nutné je o pomoc poprosit. Respektují totiž naši svobodnou vůli a neudělají nic co sami nechceme a o co nepožádáme. Nemyslete si, že anděly obtěžujete, protože to není pravda. Andělé pomohou s láskou a rádi. Nemusíte prosit nahlas, stačí je jen v duchu oslovit a říct, co vás trápí nebo co byste si přáli. I když se to třeba zpočátku nezdá, všechny prosby jsou vždy vyslyšeny. Udělají ale pro vás to, co je pro vás v danou chvíli nejlepší v souladu s vaší duší. Takže splnění prosby nemusí nutně znamenat přesně to, o co jste je žádali, pokud si to vaše duše přeje "trochu jinak".
anděl

Manfred Kyber - Verunčina tři světla

26. srpna 2010 v 15:45 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí
verunčina 3 světla
Román dětské duše na tomto a onom světě. Pro každého, kdo hledá hlubší smysl bytí.

Příběh malé Veroniky, odehrávající se v zahradě tajuplných bytostí a v dome stínů. Autor krásným a poutavým způsobem popisuje náš hmotný i neviditelný jemnohmotný svět. Přibližuje zákonitosti reinkarnace a karmy, vzájemnou propojenost minulosti a přítomnosti, ale i naši možnost ovlivňování budoucnosti poznáním zákonů stvoření.

V příběhu o Veronice přesvědčivě ožívají přírodní bytosti, vyvstávají tak překvapivé, zákonité spojitosti. Autor jemně popisuje ve výstižných příkladech tok lidského života.

Autor v románe použil poznání zákonitostí života, které načerpal z knihy "Ve Světle Pravdy - Poselství Grálu" od Abd-ru-shina.

Stáhni Zde ve formátu .zip, a kniha uvnitř je ve formátu .rtf. (měla by jít otevřít ve Wordu).

Podle mě je to nádherná kniha, plná pravdy, napsaná jednoduše, že se z ní stane spíš oddychová četba.

Smlouva o vtělení

25. srpna 2010 v 15:48 | Crystallin |  Andělé
Je dobré zauvažovat jednotlivě o každé větě...
heaven
  1. Obdržíte tělo. Toto tělo je nové a jedinečné. Nikdo jiný nedostane totéž tělo. Obdržíte mozek. Může být výhodné ho používat.
  2. Obdržíte srdce. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se mozek a srdce používají vyváženě.
  3. Obdržíte lekce. Nikdo jiný nedostane přesně tytéž lekce jako Vy ani je od Vás nemůže přebrat.
  4. Můžete dělat, cokoliv chcete. Všechno, co uděláte druhým, se k Vám vrátí zpátky.
  5. Lekce se opakuje tak dlouho, dokud se nepochopí. (I přes více vtělení.)
  6. Tato smlouva je pro všechny stejná. Neexistují výsady, i když to někteří tvrdí. (Ručně připojené změny nemají platnost.)
  7. Dostanete zrcadla, abyste se mohli učit. Mnohá zrcadla vypadají jako jiná těla. Jsou tu k tomu, aby Vám ukazovala, co je ve Vás.
  8. Pokud se Vaše tělo zničí nebo přestane fungovat, dostanete nové. (Může dojít k čekacím lhůtám.)
  9. Smlouva o vtělení vyprší teprve tehdy, když všechny lekce dospěly k uspokojivému výsledku.
  10. Co je uspokojivé, to určujete Vy!

Užitečné pokyny a tipy: