Listopad 2010

Mistr Hilarion Poselství pro týden 28.11. - 5.12. 2010

30. listopadu 2010 v 17:27 | Crystallin
snížekMilovaní,
Mnozí z vás se v minulých týdnech ponořili do zkoumání svého nitra a hodnotí vše, co se stalo v letošním končícím roce.

Byl to rok opouštění starých vzorců podvědomě přítomných ve vašich buňkách po velmi dlouhou dobu a někdy po mnoho životů. Toto čištění je velmi důležité a můžete ho srovnávat k houbě, která nasakuje vše rozlité a pak to ždímá, dokud neteče čistá voda. V tomto případě ta "voda" je prána neboli životní síla. Pracuje se na všem, co brání snadnému a přirozenému proudění prány vašimi tělními systémy, a vždy, když vzýváte Světlo, tak vše, co přichází z nejhlubších úrovní vašeho Bytí, to, co není Světlem, musí být naprosto vyčištěno z vašeho systému. Víme, že je to pro vás nepříjemné, protože jste předpokládali, že jste tímto procesem již v předchozích letech prošli a stali se těmi, kdo ukazují směr a měli byste být připraveni přijmout vyšší Světlo vašeho Světelného těla.

Moc a síla vašeho posuzování - Poselství Archanděla Uriela

30. listopadu 2010 v 16:50 | Crystallin

Vhledy k Vzestupu - Poselství Archanděla Uriela

Prostřednictvím Jennifer Hoffman, 22.11.2010

Moc a síla vašeho posuzování

Moc posuzování je síla, která je zahrnutá v možnostech svobodné vůle a která je o tom, jak zvládáte a ovládáte energii třetí dimenze. Je to síla, která vám umožňuje říct "je to takhle" a univerzální energie pak odpoví na vaši žádost. Hodnocení je způsob, jakým ovládáte energii, která utváří vaši realitu. Existuje mnoho způsobů, jakými lze posuzování používat a je možné je používat způsoby, které zkrášlují, pozvedají a rozšiřují váš život anebo způsoby, které jej omezují v mnoha různých podobách.

Mimozemské aktivity

28. listopadu 2010 v 23:35 | Crystallin |  Vesmírné bytosti
loď
MIMOZEMSKÉ AKTIVITY, UFO……

Neznámé věci kolem létajících talířů jsou námi viděny ne když se objeví, ale když si jich jsme schopni všimnout. Cestují mezi realitami. Sami o sobě jsou kamufláží. Takhle ve skutečnosti nevypadají, ale pro nás ano.

Bytosti z jiných rovin se objevují i na naší. Někdy účelně a někdy náhodně. Podobně jak někteří lidé se zamotají do minulosti, u nich je to mezi dimenzemi ( podoba závěsů - záclon ). Obvykle jsou neviditelní podobně jako lidé, kteří přešli do minulosti a byli pro ostatní také neviditelní. Tento druh zkušeností zahrnuje náhlé psychické uvědomění, že všechny hranice jsou jenom pro praktické účely. Jak se výzkum na ostatních rovinách realit vyvíjí, návštěvy zde u nás jsou méně náhodné a více plánované. Obyvatelé jiných rovin jsou spoutány materializací nebo materializačními vzorci své roviny a neumějí bez nich zde operovat. Když se bytosti z rovin realit naučili mentální výzkumné vzorce, potom je používají na svých vyšších rovinách reality.

Vzkaz zlaté dušičky 28.11.2010 Všichni jsme jeden

28. listopadu 2010 v 22:32 | Crystallin

28.11.2010

Všichni jsme jeden
vyšší já

Nyní je období přerodu. Přerodu z podzimních do zimních dní, ze tmy do světla. Veškeré dění se probudí během 2 týdnů a bude zde mnoho pozdvižení. Energie Země sílí a stále více se probouzí.
Okolo Země se objevují každý den a večer nové a nové lodě, které přilétají, aby byly součástí tohoto procesu.
Energetické víry nasávají negativitu, avšak stále silněji temní udržují své zbývající pozice. Mnoho lidí si začíná uvědomovat nezvratitelné změny, protože sami jsou jejich součástí.
Veškeré proměny těla jsou také výraznější, neboť přibývá vibrační energie. Každý, kdo postupuje vpřed, je konfrontován se svou minulostí a stále častěji se lidé obracejí o pomoc, neboť přestávají rozumět svým životům a tomu, co se kolem nich děje. Veškeré obavy se týkají budoucnosti jejich a budoucnosti Země jako takové. Tyto informace podněcují vás všechny, abyste zmobilizovali své síly a snažili se udržet hladinu pozitivních energií v určité výši.

Negativní energie jsou nyní velice agresivní a velmi snadno vás zbaví veškerých pocitů lásky, uspokojení a pokory. Každý den se mění v závislosti na počtu bytostí, které svým smýšlením ovlivňují tuto realitu.
Vy, kteří zažíváte lásku a štěstí, buďte součástí těch ostatních, kteří mají opačnou zkušenost. Rozdělte se a buďte v dosahu ostatním, tímto alespoň o malý kousek rozptýlíte negativitu kolem sebe. Každý váš čin se nyní mnohokrát zesiluje. To, co prožíváte, je výsledek vašich činů. Je to však velmi rychle přicházející sled, kdy během několika hodin k vám může být vrácena myšlenka vámi vyslaná. Dávejte velký pozor na to, na co myslíte.

Světelné bytosti stále dozírají na vás, na svět kolem vás. Jsou velice smutní, neboť málo z vás vnímá jejich pokyny. Mnozí bývají na tyto bytosti dokonce naštvaní a ztrácejí důvěru jak v ně, tak v sebe sama. Avšak není nutno opakovat, že to, co prožíváte, je vždy a pouze jen následkem vašich činů, nikoho jiného. Světelné bytosti jsou přesto trpělivé a snaží se vám dále pomáhat. Avšak někteří lidé jsou opravdu nenapravitelní.

Celosvětové dění je nyní velice vychýlené. Toto však lze ještě změnit a zmírnit. Stále ještě je možnost změny. Každý den se k vám dostávají zprávy o dalších a dalších katastrofách. Vše toto je však součástí dění. V novém měsíci se bude jednat o uzavření tohoto roku a nastavení dalších podmínek vzestupu. Vše probíhá tak, jak bylo zamýšleno. Mnozí se vzdávají a mnozí ztrácejí naději. Avšak budete podpořeni, neboť dostanete pozitivní informace, které vám velice pomohou a uklidní vaše smysly. Tato informace přijde se začátkem roku a vy budete velice potěšeni. Každý bude sám za sebe potěšen stavem věcí ve světě.

Vaše životy přicházejí do závěrečné fáze přeměny. V této fázi budete zažívat mnoho neuvěřitelných prožitků. To, co budete vnímat, vás velice překvapí. Tyto vlivy budou zesilovat a proto se budete stále častěji dostávat do vyšších dimenzí. Můžete zažívat i to, že budete vídat průhledné a mlhovité bytosti. Tyto bytosti vám budou radit, co byste měli udělat. Nebude to pravidlem u vás všech, avšak je zde i tato možnost. Nebojte se a přijměte je do svého života a mnoho důležitých prožitků s tím. V tuto chvíli již není, co více říci. Stále jste z různých zdrojů připravováni na to, co vás čeká. A že událostí je a bude mnoho..

Nalezněte v sobě lásku a dávejte ji všem kolem sebe. Neboť vy jste my a všichni jsme jeden. Ámen.

Paulo Coelho - Záhir

28. listopadu 2010 v 19:19 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí
záhir
Strašně fajně se čte, začetla jsem se do ní na praxi, ale ještě ji nedočetla.

Nový román Paula Coelha. Známý spisovatel a válečná zpravodajka, oba úspěšní ve své profesi, žijí v Paříži v nekonvenčním manželství. Jednoho dne žena zmizí. Šlo o vraždu, únos, útěk? Spisovatel je odhodlán ji - svůj "Záhir" (pojem známý z islámského světa, který označuje věc nebo bytost, na něž nelze zapomenout) najít. Jeho pátrání jej zavede do nejvzdálenějších končin světa, ale zároveň i do vlastního nitra. Paulo Coelho ve svém novém románu zkoumá, co dnes znamená pro muže a ženu společný život a jak nerezignovat na riziko a dobrodružné hledání "osobního příběhu".

Stáhni zde v .pdf


Úryvek:

Konečně přijdeme na řadu my; když rozhovor překládám a později si mnohokrát přečtu reportáž, která o tom vyjde, poučím se o mnohém, co jsem toužil znát.
Esther se ptá, proč jsou lidé smutní.
,To je prosté,' odpoví stařec. ,Drží se své osobní historie. Všichni věří, že účelem našeho života je sledovat nějaký plán. Nikdo se neptá, jestli si to naplánoval sám, nebo jestli mu to stanovil někdo jiný. Lidé hromadí zkušenosti, vzpomínky, věci, myšlenky druhých, a to je víc, než unesou. Zapomínají proto na své sny.'
Esther podotkne, že mnoho lidí jí říká:
Vy máte štěstí, protože víte, co od života chcete; zato já nevím, co si vlastně přeju dělat.
Jistěže to vědí,' odpoví starý nomád. ,Znáte přece mnoho lidí, kteří ustavičně tvrdí: Neudělal jsem nic z toho, co jsem si přál, ale taková je realita. ↓

Achmed mrtvý terorista

28. listopadu 2010 v 12:04 | Crystallin |  Co teď poslouchám/sleduji:
To si fakt musíte pustit!
Doufám že to ještě neznáte...

Učení o osvobození od negativních energií

27. listopadu 2010 v 15:14 | Crystallin
Kuthumi
12. prosince 2009

JÁ JSEM Kuthumi.

Nejspíše si mne pamatují ti z Vás, kteří skutečně čtou naše poselství, která předáváme skrze našeho posla,. Přicházím často, a mé besedy se týkají především rozvoje Vašeho vědomí. Také se specializuji na řešení psychologických problémů, kterými jsou obtíženy Vaše duše.

A dnes bych chtěl věnovat čas besedě o tom, odkud pocházejí Vaše psychologické problémy, a zda je možné se od nich osvobodit, aniž byste se uchylovali ke světským psychoterapeutům. Je třeba říci, že Vznešení Mistři a světští psychoterapeuti přistupují k osvobození od psychologických problémů rozdílně. Světští odborníci používají výrazy "oblast podvědomí a nevědomí" tam, kde já obvykle používám termíny duše a jemná těla.

Lauryn Hill - Tell Him

25. listopadu 2010 v 21:10 | Crystallin |  Co teď poslouchám/sleduji:

Naprosto nádherná písnička...

Pokud si myslíte že neznáte Lauryn Hill, mýlíte se... Je (byla?) členkou skupiny Fugees (společně s Wyclef Jeanem), nazpívala notoricky známou písničku (kterou taky miluju) Killing me softly. (Pokud jste se dívali někdy na superstar tak ji tam zpívalo hodně lidí...)
No a pak i hrála jednu z hlavních rolí ve filmu Sestra v akci 2.

Ukázka: (zpívá hned zezačátku, a úžasně!)

Výměna stráží...

25. listopadu 2010 v 19:45 | Crystallin |  ***Deník•Sny***
hug
Před dvěma dny se mi stala taková věc...
No víte, když před spaním kecám s mými anděly...
Tak před pár měsícemi se objevil u mě nový anděl...
Nevím jestli jsem ho pojmenovala já, nebo mi to jméno řekl, ale vyvstanulo mi v mysli Andriel. Jeho vyzařování bylo takové teplé, vřelé, veselé... Jeho energie má určitě oranžovou barvu.
Pamatujete si, jak sem psala o Malachielovi? (mimochodem, našla jsem o něm zmínku na internetu:Objeví se také Malachiel, který obnoví řád pozemských sil.)

Poselství pro týden 21.11. - 28.11. 2010 - Mistr Hilarion

24. listopadu 2010 v 16:29 | Crystallin
hilarion

Milovaní,
A tak u každého z vás pokračuje čištění a léčení a tento proces probíhá ve vašich srdcích, začínají přicházet pocity naděje, míru, radosti a štěstí. Vychutnávejte tyto momenty, Nejdražší Srdce, právě v těchto momentech zvedáte frekvenční pole kolem vaší drahé Planety Země. Každý moment strávený v radosti je momentem uskutečněných zázraků, každá chvíle strávená ve smíchu je chvíle, kdy se dějí zázraky. Každý moment je "Vše Co Je" tady a teď. Vnímejte sami sebe, jak vychutnáváte tu chvíli, když jdete, uvědomte si, že toto je ta chvíle, kde právě jste - jdoucí. Když myjete okna, vnímejte naprosto sami sebe v té chvíli. Začněte zaměřovat vaši pozornost vždy tady a teď a tím zjistíte, že jste v uvědomění svého vyššího Já zažívajícího vás jako samo sebe!