Prosinec 2010

Poselství na rok 2011

31. prosince 2010 v 22:25 | Crystallin

Tuto zprávu můžete šířit v nezměněném podání - Zdenka Blechová

Od roku 1997 do roku 2005 jsme všichni zamýšleli pro sebe to nejlepší.
Když mi přišla z Vesmíru tato zpráva, moc jsem ji nechápala. Pochopila jsem jí, když za mnou na čajovnu přišla přítelkyně a říká: "Pomoz mi vybrat relaxační hudbu." Říkám jí: "Vyber si sama. Jestli chceš i ti jí přehraji." Přítelkyni to moc nebylo, brala to jako nezájem o svoji osobu:"Já bych raději, kdybys mi ji pomohla vybrat." "Bude lepší, když si ji vybereš sama."
Nechci dnes nikomu zasahovat do života a dělat za něj rozhodnutí, co je pro něj správné a co ne a proto nechám svoji přítelkyni rozhodnout samostatně. Je mi i v podstatě jedno, zda si hudbu koupí či nikoliv. Nejde mi dnes již o zisk za každou cenu. Mé srdce už nechce ovládat druhé a vnucovat jim věci ve svůj prospěch. Možná právě v období od roku 1997 - 2005 bych se pro kupujícího přetrhla. Snažila bych se mu vnutit zboží, protože mi to přece přinese peníze. Asi tam byl tenkrát strach, aby měl člověk dost a nyní tam ten strach není a proto člověk nelpí na tom, zda si ten druhý danou věc koupí či nikoliv. Nejhorší na tom všem bylo, že to vypadalo, že to děláte pro druhého a přitom jste to dělali hlavně pro sebe.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.12. 2010 - 2.1. 2011

31. prosince 2010 v 17:58 | Crystallin
hilarion

Milovaní,
s naplňujícím se rokem 2010 vám tleskáme a děkujeme za zvládnutí největších zkoušek důvěry a udržení všeho, na čem jste pracovali a čemu věřili. Upřímně, byl to rok změn a transformací na celé Planetě, a to především pro Milované Služebníky Světla všude na celém světě. Děkujeme vám, že pevně držíte své Světlo a ukotvujete Vyšší Světlo svým prostřednictvím v jádru Země. Tato práce umožnila všem na Planetě obrovský skok vpřed.

Pokud se v následujících dnech rozhlédnete kolem, uvidíte důkaz, jakou hodnotu mají oběti a ztráty, které jste učinili - uvidíte své bratry a sestry Probuzené do lepšího Života a připravené jít pevně po Cestách, které jste vytesali pro ně. Tyto Cesty září čistým Světlem a ti, kdo jimi procházejí po vás, rozšiřují tyto Cesty, aby zástupy dalších viděly, kudy jít. Ti, kdo vás následují, budou své vize držet vysoko a budou podnikat nezbytné akce k vytvoření pozitivních změn v zastaralých systémech tohoto Světa. Svět, jaký ho znáte, se mění z minuty na minutu a dokonce i nám z Vyšších světů se tají dech v radostném očekávání.

Aštar Šeran zpráva

30. prosince 2010 v 3:20 | Crystallin |  Vesmírné bytosti
Zpráva pro Aljašku byla vynechána

Zdravím vás, milovaní, ve světle nejvíce zářícího Jednoho Mistra Ježíše Sanady!

JÁ JSEM velitel Aštar Šeran Aštarovy flotily.
Těší mě, že se s tebou dnes spojuji tímto způsobem skrze má slova a skrze energii kterou posílám s těmito slovy,
kterou pocítí všichni, kdo čtou tuto zprávu.
Aštarovo flotila může být považována jako letecká divize Velkého Bílého Bratrstva.
Je to vesmírná flotila sloužící v blízkosti Země, složené z mnoha milionů členů z mnoha kosmických civilizací a stovek tisíc hvězdných lodí, také nazývané Světelné lodě.

Cesta projasnění - Poselství Archanděla Uriela prosinec 2010

29. prosince 2010 v 19:34 | Crystallin

Vhledy k Vzestupu - Poselství Archanděla Uriela

Prostřednictvím Jennifer Hoffman (prosinec 2010)

Cesta projasnění
projasneni

Protilékem na pochybnosti je průzračnost, projasnění, světlo porozumění, které osvětlí temná zákoutí našeho života, takže cestu před sebou uvidíme v jasném světle a bez překážek. Projasnění je odpovědí na všechny naše otázky, věděním, které rozpouští veškerý strach a spolu s ním přichází svoboda nezatíženě se pohybovat vpřed. Projasnění však přichází tehdy, když za ně zaplatíte přijetím, propouštěním, odpuštěním a tím, že vstoupíte do své vlastní síly. Zatímco nám projasnění pomůže rozřešit všechny naše problémy, zároveň od nás také mnoho vyžaduje - co se týče toho, jak nazíráme sami na sebe a na druhé, zda jsme spojení s naším porozuměním prostřednictvím ega nebo ducha a také toho, jak moc si je přejeme. Někdy je snazší bloudit v temnotách než mocně vstoupit do svého vlastního světla.

Archanděl Muriel

28. prosince 2010 v 21:56 | Crystallin |  Archandělé
Na přání :)
Odpuštění, rozhodování bez obav, milost, moudrost srdce, pokora, překonat
mentální omezení bránící pocitu štěstí, ochrana, duchovní léčivá síla, lehkost,
vnitřní klid, zcela rozkvetlé srdce, vibrovat s Boží energií, dávat a přijímat
bezpodmínečnou lásku, poselství snů, srdce přírody.

Energie archanděla Muriela

Tento archanděl, vyzařující lásku a radost, nás zavádí na nivy našeho srdce. Jeho vibrace nás objímají jako samet a hedvábí. Utrpení už je daleko za námi. Poznatky, které jsme si z něj vzali, nejsou zapomenuty, ale naše srdce dýchá Světlo a vibrace svobody. Cítíme se lehce povzneseni a bezstarostní.

„Nádherná doba pro růst lidskosti“ Poselství Sanat Kumara

28. prosince 2010 v 0:01 | Crystallin
sk

prostřednictvím Rev. Michelle Coutant, prosinec 2010
Milovaní,

je pro mne velkým požehnáním, že k vám mohu hovořit. Mnozí z vás slaví vaše tradice, což vyvolává velké otevírání srdce. Slavíte událost narození Krista a v té době zjišťujete, že to je nádherná příležitost, která vás svádí dohromady s vašimi rodinami. Spojuje vás s ostatními. Vede vás do vašeho srdce a do míst, kde nesoudíte, kde je laskavost, láska, přijímaní druhých. Vede vás k soucítění, ochotě porozumět a odpouštět. Je to skvělý čas k osobnímu růstu a nádherná doba pro růst lidskosti.

Hvězda

27. prosince 2010 v 21:48 | Crystallin |  Moje tvorba
hvězda duše
Jen jsem si tak dneska malovala... je to buď nějaká duše, nebo anděl, a barevná aura kolem...

Archanděl Rafael

27. prosince 2010 v 15:17 | Crystallin |  Archandělé
léčení těla, Ducha a duše, otevření třetího oka, pravda, růst skrze léčení, léčení skrze lásku, sebeléčení, schopnost léčit ostatní, poznat vlastní poslání, rodina duše
rafael

Energie archanděla Rafaela

Pomocí světle zeleného až mechově zeleného světelného paprsku, ke kterému patří archanděl Rafael a jehož prostřednictvím se uskutečňuje léčivá energie na pozemské úrovni, získáváme přístup k vnitřním tématům, jež se často manifestují jako nemoc. Naše bytí oddělené od Boží jednoty zažíváme denně jako nedostatek, který nás současně motivuje ke změně tohoto neuspokojivého stavu.
Nemoc, utrpení a bolesti jsou vnějšími znaky naší duševní tísně. Utrpení je většinou hnací silou vedoucí k poznání, proč nás trápí právě ta či ona bolest. Už v tomto postupu vězí klíč k vyléčení. Tím, že hledáme odpovědi, jsme energií archanděla Rafaela seznamováni s možností poznat nevyřešené emoce, které se projevují jako tělesné a duševní utrpení, a tím odstranit příčinu. Teprve potom jsme připraveni umožnit vyléčení.

Afirmace

26. prosince 2010 v 21:44 | Crystallin |  Meditace, vizualizace

Afirmace jsou pozitivní myšlenky pomáhající vám soustředit se na svou sílu a na schopnost tvořit si a mít to, co si přejete. Jsou formulovány v přítomném čase. Vaše myšlenky tvoří vaši realitu a když je vyslovujete, začínáte si je skutečně vytvářet a realizovat. Díky nim se můžete spojit s moudrostí své duše a vyladit se na nekonečnou moudrost vesmíru. Říkáte-li si je, vytváříte si v životě pozitivní okolnosti a hojnost
afirmace
Používejte jen ty afirmace, u nichž cítíte, že vám vyhovují. Je důležité, abyste ta slova cítili příjemně a aby odpovídala tomu, kdo jste. Klidně si je upravte. Změňte si je tak, aby pro vás měla nějaký zvláštní a osobitý význam. Síla afirmací se zvyšuje, jsou-li vám tvrzení příjemná a mají-li pro vás smysl. Tvořte si také své vlastní afirmace hojnosti.

Zpráva od Gaie - Nový Rok 2011

23. prosince 2010 v 19:30 | Crystallin

Drazí Čtenáři,

Ráda bych věnovala chvíli tomu, abych vám poděkovala za vaši úžasnou podporu a popřála vám krásné Sváteční Období. Vím, že se slunovratem a zatměním jsou energie VELMI silné. Vím, že jsem měla těžké chvíle zůstat bdělá ve 3D protože jsem chtěla být vědomá pouze v páté dimenzionální realitě, kterou jsem našla, vytvořila a kterou sdílím. Tato 5D verze života na planetě Zemi mě obklopuje a provází přes výzvy velké proměny, kterou vytváříme / zažíváme.

Když je mé vědomí dostatečně vysoko, dokážu nosit tuto 5D realitu jako teplý kabát během chladného dne. Avšak během 3D času se pohodlí mého "teplého kabátu" naruší a já postupně nebo náhle, vypadnu z PŘÍTOMNOSTI naší 5D reality. Tehdy potřebuji sáhnout dovnitř, abych se vrátila ke rostoucí důvěrnosti NAŠÍ rozpínající se pětidimenzionální reality. Pokud se ráno připravím, dokážu lépe obnovit 5D POCIT, ale pokud jsem uprostřed 3D spěchu, hlavně nakupovací mánie, musím jen vydržet dokud budu moci být sama a vstoupit do mého JÁ. Když vstoupím dovnitř, dokážu najít světlo a bezpodmínečnou lásku páté dimenze.