Březen 2011

Anglie

25. března 2011 v 21:28 | Crystallin |  Blog
Zítra odjíždím na týden do Anglie takže tady nějakou dobu nic nového nepřibyde...
:)
Tak se tu mějte krásně :P

Mikrovlny a ozářené potraviny

23. března 2011 v 12:57 | Crystallin

Pokud vám záleží na vašem zdraví a životním prostředí, vzdejte se přípravy jídel v mikrovlnné troubě! Když už se někdo nechce vzdát vařeného jídla, které procesem vaření ztrácí - vyzáří většinu životadárné energie, měl by se alespoň vyvarovat mikrovlnné techniky vaření. Mikrovlny vyskytující se v přírodě, vytvářeny např. Sluncem, jsou vždy důsledek pulsujícího stejnosměrného proudu! Naproti tomu technicky vyrobené mikrovlny jsou vytvářeny střídavým proudem, což je jev, který se v přírodě nevyskytuje! Tyto umělé mikrovlny vedou v organické tkáni k silným rezonancím - vlnění atomů, molekul a buněk.

Mistr Hilarion Poselství pro týden 20.3. - 27.3. 2011

23. března 2011 v 9:19 | Crystallin

Milovaní,

během svého proplouvání energiemi Rovnodennosti najdete mnoho odpovědí na palčivé otázky, které jste přespříliš dlouho nosili ve svých srdcích. Potom přijde jasno, jako kdybyste stáli na vrcholu hory s výhledem do údolí pod vámi sledujíce všechny ty věci z ptačí perspektivy.

Správně, toto je další krok, další úroveň ve vašem procesu Nanebevstoupení - jasno. S "jasnem" přichází porozumění a větší pochopení toho, co ve vašich životech vyplývalo na povrch od začátku vaší inkarnace této i těch ostatních.

Vzkazy zlaté dušičky -nové

20. března 2011 v 20:00 | Crystallin15.3.2011
Ještě není konec

Současné události, které hýbou světem, jsou z vnějšího pohledu celkem drastické. Celý svět sdílí informace ohledně zemětřesení, které zastihlo východ. Avšak toto není konečný výčet katastrof, které ještě přijdou. Svět bude velice silně otřesen, neboť se probudí další území, které bude silně zasaženo. To, co se děje, již není možné změnit. Temnota odchází, avšak stále zde jsou mnozí, kteří se nechtějí vzdát. Další měsíc bude také velice náročný, neboť proběhne další boj mezi jižními státy, které jsou velice nespokojené jako celek. Do tohoto také vstoupí další událost a tou je změna v uspořádání tohoto státu. Není to ještě tolik aktuální, avšak do několika měsíců se nespokojenost projeví plnou měrou. Ti, co se stanou součástí povstání, budou velice povzbuzeni od obyvatel země. Ano, tento stát čeká také změna. Nebude trvat dlouho a mnohé již nebude takové, jaké jste dosud znali.

„VĚK PLNÉHO UVĚDOMĚNÍ A MISTROVSTVÍ“ Poselství od Archanděla Michaela, březen 2011

20. března 2011 v 12:12 | Crystallin
Milovaní mistři, na samém počátku byl každý z vás jedním ze Světců bez viny, zářivou Jiskrou Nejvyššího Stvořitele. Když přišel váš čas projevit se navenek a probudit se, ihned jste si byli vědomi svého božství jako součásti VŠEHO, CO JE. Poté jste došli k překvapujícímu objevení vlastní vědomé Přítomnosti JÁ JSEM jako zosobněného aspektu Stvořitele. Toto probuzení Duší probíhalo na všech úrovních, ve všech dimenzích Stvoření, a dodnes stále pokračuje. Vznešené Bytosti Světla jsou vyzývány, aby v nekonečném bytí tvořily nově galaxie, sluneční soustavy, planety a světy.
V každé Duši na Zemi probíhá v těchto výjimečných dobách v různé intenzitě výrazný proces transformace. Každý jednotlivě procházíte procesem očištění i pročištění a stejně tak dochází ke změnám a k růstu v různých částech vašich fyzických, mentálních, emocionálních a éterických těl. Tyto změny jsou nezbytné, abyste ustáli a přijali za své stále se zvyšující vibrační frekvence, které v tuto dobu doslova bombardují Zemi.

Bytí a činnost

20. března 2011 v 12:01 | Crystallin
Shala Mata: Kosmický puls Vzestupu
http://www.lightworker.com/shala/

Březen 2011

Nejdražší světelná rodino,

vítejte u mého prvního článku roku 2011. Jak mnoho z vás ví, během posledních 12ti měsíců jsem svůj článek obvykle psala a vkládala na web každý měsíc. Novoluní a sluneční zatmění 4. ledna byly pro mne osobně opravdu silným a důkladným zahájením roku 2011. Byla jsem s rodinou na dovolené na Kajmanských ostrovech. Té noci jsem ve 3 hodiny ráno stála se svou neteří na břenu moře, hleděla na hvězdy a věděla jsem, že se vše změnilo. Byl to okamžik naprostého ticha, kdy byly elektrické impulzy proudící vlnami vnímatelné až do jádra každé buňky.

Pokojný bojovník

20. března 2011 v 11:54 | Crystallin |  Filmy
Excelentní adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je talentovaný sportovec, sní o olympiádě, má vše - poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Těžký úraz ale vše změní. Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoustu věcí naopak opustit, než se stane pokojným bojovníkem a nalezne svou cestu. Nejde o klasický boj mezi zlými a dobrými, film vypráví o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných. (oficiální text distributora)

Film o chlapci, který našel učitele, i když jej nehledal, o odvaze a vnitřní síle, díky které lze jít a splnit si svůj sen, přesto že se to zdá ostatním nemožné. Během filmu učitel perlí, např. "To cesta, cesta nám přináší štěstí, ne cíl".

Mám zato, že mnoho z vás tenhle film už asi zná, ale co.. :)
Pro ty kdo ho neznají, doufám že jsem sem nenapsala moc spoilerů... :)

Nejzajímavější okamžik: když se ho jeho druhé já snažilo shodit z budovy...


Filmy

20. března 2011 v 11:43 | Crystallin |  Filmy
Rozhodla jsem se to tu trochu oživit. No řekněte, kdo by se rád nepodíval na nějaký film... a že je tenhle blog o duchovnu, tak budou filmy jak jinak než o tomhle tématu.
:)

Arkturiáni – Paralelné reality, časť 1

14. března 2011 v 23:25 | Crystallin
Gaia volá - opäť

Naši drahí, my Arkturiáni sa tešíme, že s vami môžeme opäť komunikovať. Sme hrdí na to, že naše uzemnené ja sťahujú rastúce svetlo a používajú ho na transformovanie seba a svojej reality. Prebudení jedinci počujú volanie Gaie a túžia odpovedať naň. Volanie Gaie o pomoc začalo asi pred sedemdesiatimi rokmi. V tom čase sa Jej planéta vrátila do stavu temnoty, čo malo súvis s obdobím pred pádom Atlantídy a Lemúrie.

Vtedy prvý krát volala o pomoc a mnohí z vás sa zapojili do Jej kolobehu inkarnácií na planéte Zem. Potom pred sedemdesiatimi rokmi, vyslala ďalšie núdzové volanie Bytostiam Svetla, aby sa inkarnovali na Jej planéte a pomohli Jej. Tieto Duše dobre vedeli, čo je ich Poslaním a rozhodli sa odpovedať na volanie Gaie.

Energie na březen 2011-Nový úsvit, probuzení jara a Nebeské vyrovnání

7. března 2011 v 19:15 | Crystallin
Březen přinese mnoho nového. Čeká nás příliv nové a svěží energie, oslava života a tvoření v radosti.
Stejně jako v přírodě i v našich životech se "pohnou ledy", příliv nových svěžích energií rozpustí vše ztuhlé a stagnující a po dlouhé době "zamrznutí" nastane obleva. Objeví se nová naděje a konečně přijdou věci "očekávané".

Minulé období přineslo mnoho změn, často velmi náročných a někdy bolestných. Museli jsme se vyrovnat s mnoha ztrátami, změnit plány, hledat nové cesty a možnosti, vzdát se některých očekávání. I přes tyto změny se však zdánlivě nic nového nedělo. V mnoha případech jsme se jakoby zasekli na jednom místě, z něhož se nešlo hnout. Vnější okolnosti se ne a ne změnit. Ať jsme udělali cokoliv, většinou to vyšlo stejně, jako bychom nedělali nic. Tak dlouho, dokud jsme nezměnili svůj přístup a pohled na věci. Tuto vnitřní práci musíme totiž udělat každý sám za sebe. Opravdová změna nelze vynutit ani ji nemůžeme od nikoho "dostat" či jakoukoliv formou "přijmout". Ta přichází skrze naše pochopení a procházení zkušenostmi. Minulé období nám poskytlo mnoho lekcí v tomto směru. Zpracovat si a odložit velké množství našich zátěží, odpoutat se od minulosti, otevřít a vyčistit velkou část našich tmavých a zapomenutých koutů. Mnohé jsme pochopili a dostali jsme příležitost změnit svůj postoj a vnímání. Toto náročné období se chýlí ke konci, ale ještě je čas dokončování, propouštění a uzavírání.