Červen 2011

Angel•A

29. června 2011 v 22:19 | Crystallin |  Filmy
popis z čsfd: Gangster pařížského podsvětí André (Jamel Debbouze) má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu (Rie Rasmussen), která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala?

Nenechte se zmást tímto popisem. André není žádný gangster, ale nádherná duše která v životě neměla moc štěstí a v životě nezažil projev lásky a to z něj udělalo to co je... nevěřil sám v sebe.
Nádherný a dojemný příběh, s nádechem zvláštnosti v podobě "černobílého" filmu a anděla v podobě "prostitutky".
A kdo by nechtěl potkat Anděla seslaného z nebe v podobě krásné ženy aby vám pomohla? :)
Není to obvyklý film, ale když mu dáte šanci, budete stejně nadšeni jako já :D
Má prostě poselství a možná se něco i naučíte, což mi u dnešních filmů docela chybí, ve většině totiž jde jen o "osud" a "náhody" a není v nich nic o tom že si za to hlavní hrdina může sám, protože si takový život vytvořil...

Tak, snad jsem vám sem nedala moc spoilerů, ale myslím že to bylo nutné, ten popis z čsfd toho vážně zrovna moc neříkal...
Film se dá stáhnout na ulož.to.

Archanděl Michael a Archanděl Faith - Jak vnímáme vaši energii

29. června 2011 v 21:51 | Crystallin
Přijala Natalie Glasson 13. 6. 2011Energie na Zemi se neustále mění a rozvíjejí, ať už se jedná o energii, která je ve vašem okolí nebo vaše vlastní. Jako pracovníci světla, kteří působí na Zemi, můžete ze svého bytí vysílat léčivé energie buď jednotlivcům, nebo lidstvu jako celku. Vaše dobrá práce spočívající ve vyzařování a ukotvování světla prostřednictvím vašeho bytí a těla do fyzických rozměrů je extrémně důležitá, ale v této době musíte myslet také na své bezpečí. Mnoho lidí lpí na oddanosti službě lidstvu a budou ochotně pomáhat zvyšovat jejich energetické vibrace, objevovat nové schopnosti nebo jim pomáhat při jejich kráčení po duchovní stezce. Přeji si, abyste si byli vědomi, že projevení vašeho světla je nádherný proces, ale je třeba, abyste si byli vědomi, kdy je to v individuální realitě vhodné a kdy ne, protože každý člověk musí překonávat životní lekce a někdy může vaše pomoc natropit více škody než užitku. Je vždy důležité, abyste se ve všem co děláte, řídili svou intuicí, a současně abyste požádali, aby vás v souladu s tím vedla Stvořitelova vůle.

Květ léčení - Rafael

27. června 2011 v 20:01 | Crystallin |  Moje tvorba
V dnešní uspěchané době je nejlepší nechat si od odborníků sestavit vše na míru. Výjimkou není ani svatba na klíč, kdy si Vy diktujete a my konáme! Uděláme vše pro Vaši spokojenost - dokonalé svatební šaty, dokonalé dorty, dokonalá zábava, atd.Vzkaz zlaté dušičky - Nejdůležitější fáze

25. června 2011 v 23:11 | Crystallin
21.6.2011
Tento den je velice důležitý z hlediska vesmírného dění. Mnoho bytostí se soustředí na společný cíl, kterým je vibrační proměna planety. V tento čas se spojují všechny říše ze Země, ze všech dimenzí a prostorů ke společné meditaci za planetu Zemi. Země dostává impulz z vesmíru, spoustu energie dnes proteče skrze Zemi. Vše, co je nejdůležitější, jsou láskyplné myšlenky. Každým dnem myslete na Zemi a věnujte jí tyto myšlenky několik minut, neboť je to vaše matka. Ona sama cítí s vámi souznění a také se o vás postará, pokud jí poskytnete propojení s vašimi srdci. Každým dnem se také probouzí nové bytosti, které mají na Zemi své úkoly. Je to dáno vesmírnými energiemi, ale také vašimi srdci. Země a vesmír cítí, že potřebujete pomoci v těchto časech. A tak, jako vy pomůžete Zemi, Země je připravená pomoci vám. Co vás čeká, je ve vašich srdcích a vaše duše to ví. Cítí, kam vede vaše cesta a také vás tudy vede.

Oznámení

18. června 2011 v 22:55 | Crystallin |  Blog
Jenom informuju, že se mi v poslední době nechce přidávat články a starat se o blog. Asi jste si všimli :D
Sem tam ještě něco přidám ale rozhodně ne nějak často.
Kdybych vám chyběla, jsem na Crystallins secrets.
Mám pocit že tam můžu psát svobodně... a zapřísahala jsem se že bude čistě autorský.
Žádné zkopírované články.
Mějte se krásně,
vaše Crystallin ♥


Archanděl Metatron

12. června 2011 v 21:23 | Crystallin |  Archandělé


,,Anděl přítomnosti".

Barva: magenta - jako symbol dokončené transformace, dále bílá, perleťová nebo zlatá.

Metatron je nejmladší v nebeském zástupu, přesto je v hierarchii umístěn až nahoře. Je přímým spojením mezi Bohem a lidmi. V některých systémech se nepočítá mezi archanděly, ale bývá označován za knížete či krále andělů.Jeho zvláštní postavení dokazuje i jiná koncovka- jiná než obvyklé EL. Ve starých spisech se uvádí, že byl jednou člověkem,coby prorok Enoch či Henoch , Bohem jmenován nebeským písařem. Archanděl Michael jej potřel vonícím, barevně svítícím olejem a zcela jej přeměnil na archanděl. bytost. Metatron stojí nad archanděly, a nemá proto žádné přímé spojení s Mistry povýšenými na nebesa. Ze všech archandělů má nejvyšší vibrace, v hierarchii archandělů stojí nejblíže počátku. Je ochráncem prahu mezi formami a ne-formami. Metatron je začátek a konec, alfa i omega, zrození světla z božské prázdnoty, z jednoty. Jako strážce prahu vnáší Metatron do formy ideje a možnosti. Za ním leží prostor prázdnoty, ve kterém jsou obsaženy.

Vzkaz zlaté dušičky 9.6.2011 Vzpomeňte si, probuďte se

9. června 2011 v 21:48 | Crystallin
Vzpomeňte si, probuďte se
Mnohým se v tyto dny zřetelně uleví. Síla energií, která působí, sebou také odnese mnoho negativního a silná očista bude provedena u mnohých. Současný stav vědomí na Zemi však ještě nedosahuje potřebného potenciálu. Mnozí stále zůstávají ve svých starých myšlenkách, nechtějí se vzdát. Proto zde působí mnoho bytostí, které pomáhají. Ale nejenom tyto bytosti. Jsou zde také bytosti temna, které své působení také zesilují. Každému je dána možnost volby, každý je strůjcem svého života. Dávejte pozor na vlivy kolem sebe a věřte svému srdci, neboť to je vaším průvodcem na cestě vzestupu. Nový život se probouzí a mnozí stále spí. Nechtějí vstát do nového světa, nechtějí se pustit. Bojí se, protože nevěří. Mnozí tato slova odsoudí, avšak mnozí s nimi budou souznít.

Archanděl Uriel

9. června 2011 v 20:52 | Crystallin |  Archandělé
Výňatek textu a obrázek ze sady kniha + karty "Velké karty archandělů", Ulrike Hinrichs:
Archanděl Uriel - klíčová témata a kvality
Duchovní vedení. Hledání pravdy. Přivést vesmírné pravdy do pozemské úrovně. Poznat vlastní přednosti. Víra, zacházení se spirituální mocí. Osvobození se od vazeb na hmotu skrze hmotu. Pozvednutí spirituálního vědomí.
Energie archanděla Uriela
Účinek této energie je velmi hluboký. Zjevení Uriela má v sobě něco posvátného, protože podle tradičního podání stojí se šesti ostatními archanděly bezprostředně před Bohem a my se nemůžeme skrýt před jeho mocným zářením. Svaté vzývání přivádí Uriela do světa a on vybaví Boží mocí ty Bytosti, které se pozvedly nad hmotu.

Energie archanděla Uriela proto přivádí člověka velmi silně k jeho mistrovskému Já. K jeho oblasti působení patří projev Boží Přítomnosti v lidské postavě, jako například zjevení Krista, bodhisatvy nebo avatara.

Uriel přináší, dle významu svého jména, "oheň Boží". Tento oheň osvětluje temnotu v nás. Poznáváme stále více, že také my jsme byli vybaveni Boží mocí. Většinou se vzdáváme naší víry v sebe samé, protože neuznáváme Boží moc v nás samých a nedůvěřujeme Boží vůli. Necháváme za sebe rozhodovat jiné autority. Tím jsou zajištěny nejlepší podmínky k tomu, aby nás naše ego kontrolovalo.

Víly - Rachel Anderson

4. června 2011 v 14:11 | Crystallin |  Obrázky