Září 2011

"VOLÁ VÁS HLAS DUCHA" Poselství od Archanděla Michaela, září 2011

30. září 2011 v 21:39 | Crystallin
přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, Světelné Buňky Božího Vědomí pronikají hlouběji a hlouběji do vašich fyzických těl a Světelné membrány obklopující DNA se začínají rozpouštět. Jako součást zkušenosti v tomto Pod-vesmíru byl tento děj zapsán do otisku Kadmonového Světelného Těla Adama/Evy.
Aktivace vláken DNA vždy probíhá po dvou. Vlákna DNA jsou vyladěna na různé dimenzionální úrovně. Dvě vlákna, která jsou nyní dostupná a aktivní ve vašich fyzických schránkách, jsou vyladěna na úroveň první, druhé a třetí dimenze. Jak jsme vám již dříve sdělili, když jste se ponořili do hustoty nižších dimenzí, vaše vlákna DNA byla po dvou obklopena Světelnými membránami a uchována až do chvíle, kdy jste byli připraveni vydat se na cestu zpět do vyšších světelných dimenzí.

PŘÍLIVOVÁ VLNA 11.11.2011 A NOVÝ RYTMUS ZEMĚ

22. září 2011 v 21:25 | Crystallin
Předtím, než potkáte nového partnera nebo změníte práci, se často stanou události, kdy musíte něco pochopit nebo se něčeho vzdát, abyste mohli přijmout nějaký dar a vstoupit do nové zkušenosti. Ze spirituálního hlediska musíte uvolnit nefunkční systémy, abyste mohli postoupit na novou vibrační úroveň.

Tato energie proudí z vašeho vyššího Já v podobě vlny, která vás "opláchne" a smyje vše, co vám už neslouží. Tento proces může být velmi dramatický a otřesný, nebo se této vlně můžete oddat a "surfovat" na její hladině.

Poselství od Matthewa

20. září 2011 v 18:33 | Crystallin
9. září 2011

Stav Illuminátů. Pravdy vycházejí najevo. Nepohodlí. Vibrace. Zákon přitažlivost. Jak funguje modlitba. Data Zlatého věku. Hustota - dvě definice. Planeta a populace. Účinky zuvuku a slov.

1. Zde je Matthew s láskyplnými pozdravy od všech duší v této stanici. Jak popsat váš svět z našeho pohledu? Výstižný popis je miliardy a miliardy prskavek, s nesčetnými záblesky světla zářícího od pracovníků světla a duchovně se probouzejících duší. Je to nádherný způsob i pro vás, jak přemýšlet o vašem světě a vizualizovat si ho, aby se zvedaly nížší vibrace těch, kteří ho vidí jako zmatený, protože nerozumějí probíhajícím změnám.


Vzkazy zlaté dušičky 2 nové

7. září 2011 v 19:28 | Crystallin
29.8.2011
Být ve svém středu
Mnoho nového přichází nyní mezi lid planety Země. Měsíc září je velice významným, neboť proběhne spoustu důležitých událostí. Každým dnem dojde k otevření portálů a vy budete moci prožít sílu vesmírných energií, které obrátí život mnohých z vás. Jsou to energie změn. Každý, kdo dosud nezvládl opustit věci minulé, bude od minulosti odtržen a jeho život se stane velice pohyblivým. Mnozí ještě nezískali povědomí o tom, kdo jsou a kam patří. Ale podvědomě již tuší. Září uvrhne mnohé do rychlého pohybu a proměn. Energie, které budou toto podporovat, budou velice vysokých vibrací, nenechají kámen na kameni. V této chvíli již zde dohlíží bytosti z vyšších dimenzí, stále se zde vyskytují v okolí Země. Jejich činnost však je pouze dohlížet na to, co se děje. Každý z vás bude přesunut, dříve či později naleznete své pravé místo. Nyní však pracujte na uvolnění minulosti, vzdejte se vědomě všeho nedůležitého a neprosperujícího. Odevzdejte vše Vesmíru. Každý den či večer uvolňujte vše, co k vám nepatří.

Vaše spojení s Lidstvem Mistr Ježíš

7. září 2011 v 19:26 | Crystallin
Přijato Natalií Glasson, 29/08/11

Přicházím k vám dnes s nesmírnou láskou, kterou vám nabízím - ne jako dar, ale jako přirozené vyjádření mého bytí. Já jsem Mistr Ježíš.
Jako duše neopovrhuji ničím. Má láska ke všemu je silná a pevná. Volím si být láskou a v lásce v každé době. Moje volba rozvíjí realitu a zesiluje mé rozhodnutí zaměřit se na lásku Stvořitele, která je ve mně i v energiích, které mne obklopují. Pokud bych chtěl něčím opovrhnout, pak by to bylo slovo "normální", kterým se trýzní někteří Pracovníci Světla. I já jsem se v průběhu svých mnoha životů na Zemi tímto slovem trápil. Je to slovo, které bylo nesmyslně vytvořeno k popisu něčeho, co nastává každý den, něčeho co je pravidelné, standardní nebo společné. Generace lidí však z tohoto slova vytvořilo něco extrémně důležitého pro společnost a většina lidí se souží ve snaze být normální - přejí si být jako všichni ostatní, s podobnými zážitky nebo vlastnictvím. Normálnost byla téměř zaměněna se slovem dokonalost, ale obojí bylo vytvořeno v mysli.