Prosinec 2011

Michelle Manders - Aktuální energie, příprava na leden a dále

31. prosince 2011 v 13:07 | Crystallin
Teď, když ani Merkur ani Jupiter již nejsou v retrográdním pohybu, můžeme si konečně s úlevou vydechnout. Možná jste se cítili lehčeji už od 14. prosince, kdy se Merkur obracel k pohybu v před a další úleva přišla o Vánocích, kdy se dopředu vydal i Jupiter. Nyní tedy máme milou příležitost začít nový rok osvěžení, s čistým štítem a ve volně plynoucí energii. Na podporu tohoto Marie Magdalena channellovala poselství pro nový rok a nabízí určitou "strukturu" toho, s čím můžete v příštím roce pracovat jako dodatek toho, na co se chcete v příštím roce koncentrovat.

Doporučuji vám, abyste toto období plně využili, protože nebude trvat dlouho. Od 24. ledna 2012 bude Mars retrográdní v konstelaci s Pannou. Předtím však máte první 12 dní měsíce ledna na to, abyste se připravili na následující rok. Těchto 12 dní reprezentuje 12 měsíců a pokud se v tomto období zaměříte na své cíle, budete ve výhodě, protože se vědomě připojíte k energiím, které vás budou ovlivňovat v následujících měsících. 1. leden tedy reprezentuje leden, 2. leden únor, 3. leden březen atd.

Přeměna negativního v pozitivní

26. prosince 2011 v 16:30 | Crystallin
Schopnost vidět všechny lidi, situace a události pozitivně vám pomůže vystoupit z masových myšlenkových forem a hustších úrovní energie na vaši cestu radosti. Lidem, s nimiž se stýkáte, můžete nabízet myšlenku, že vše, co se děje, je pro jejich dobro. Obvykle kolem sebe slyšíte, jak si lidé stěžují, vidí v sobě oběť a mluví stále jen o tom, co zlého je potkalo. Většina hovorů a komunikace vůbec - v, televizi, v restauracích, autobusech a na veřejnosti - se soustředí kolem toho, co je zlé nebo co je špatně. Způsob myšlení a vztahování se k druhým, který se rozšířil, je silně podbarvený neustálým posuzováním, co je správně a co špatně, přičemž důraz je obvykle na tom druhém. U kořene problému je váš systém polarit, kdy vše je buď dobré, nebo špatné; pozitivní, nebo negativní; nahoře, nebo dole. Přeměnou negativního v pozitivní šíříte víru ve vyšší dobro.

Sebeláska: umění milovat sebe sama

18. prosince 2011 v 0:03 | Crystallin |  Vztahy
Je mnoho cest, jak milovat sebe sama a každá událost nabízí příležitost zažít lásku. V jakékoliv situaci, díváte-li se na ni ze správného úhlu pohledu, máte možnost dát si lásku. Situace, kdy jde všechno jakoby proti vám, vznikají jen proto, aby vám ukázaly

oblasti, kde máte zablokovanou svou sílu, kterou byste jinak mohli využívat. Jsem si jist, že kdybych vás požádal, abyste udělali seznam všeho, čím projevujete lásku k sobě samým, dokázali byste přijít na spoustu věcí. Možná máte nějakou část, která vám připomene, že tyto věci neděláte, a začne bitva. Taková vnitřní válka může být vyčerpávající a sebekritizování není nejlepší způsob, jak používat energii.