Leden 2012

Vzkazy zlaté dušičky

28. ledna 2012 v 21:46 | Crystallin
27.1.2012

Můžeme cokoli

Ukazují se informace, která nedávají lidem spát. Mnozí jsou v obavách, další toto přijímají jako fakt, záleží na tom, jaké vyspělosti jejich duše dosáhla. Každý určitou situaci vidí svýma očima a nikdy ne stejně, jako ten druhý. Vše se týká změn, které nastávají. Měsíc únor 2012 bude velice proměnlivý, spustí se mnoho důležitých událostí a také lidé budou mít co dělat, aby vše zvládali. Bude to velice dynamický měsíc. Události budou významné spíše pro dění planety a pro celosvětové dění, neboť se provalí další nepravosti, které někteří lidé provádějí a stoupne odpor všech lidí vůči takovémuto chování. Všichni si uvědomují, že se mnoho děje. Málokdo však čeká, že by změny proběhly k lepšímu, neboť to, co kolem sebe vidí, to vůbec nepotvrzuje. Opak je pravdou.

Otevření třetího oka

19. ledna 2012 v 19:53 | Crystallin |  Meditace, vizualizace

Představte si, že vás obklopuje zářivé, zlatobílé světlo. Nadechujte ho do sebe tak dlouho, dokud nebudete mít pocit, že vám prozářilo celou hlavu. Zhluboka vydechněte a představte si, že se toto zlatobílé světlo zahustilo do silného paprsku poodbnému provazu, který vychází skrz vaše třetí oko ven. S nádechem nasajte paprsek zpátky do úst a opět ho nechtě projít ven třetím okem.
Jak bude paprsek světla otevírat a čistit třetí oko, je možné, že ucítíte lehký tlak. Pokud bylo vaše třetí oko mnoho let nebo dokonce životů zavřené , bude vám to pravděpodobně dokonce nepříjemné. Dýchejte zhluboka a opakujte celý postup tak dlouho, dokud napětí a nepříjemné pocity nepoleví.
Jakmile budete mít pocit, že byste měli přestat, vydechtěne zlatobílé světlo zpátky do místnosti. Zkuste se vnitřním zrakem podívat na své třetíé oko, mělo by být otevřené dokořán a šťastné, že vám může srkze vize a obrazy ukazovat cestu.


Z knihy Léčení čaker od Doreen VirtueChcete mít nejkrásnější svatební šaty? Volte Le Rêve! Nejsme totiž jen pouhá půjčovna svatebních šatů, jsme pro Vás i dokonalým rádcem! Pomůžeme Vám se vším, co si budete přát! Zajistíme Vám ty nejkvalitnější dodavatele a Vám se tak splní sny!


Vzkaz zlaté dušičky 2.1.2012

6. ledna 2012 v 23:05 | Crystallin
2.1.2012
2012 - rok výzvy

Mnohé se mění v mysli lidí. Tento rok přináší velkou odezvu roku minulého. To, co se nepodařilo v roce 2011, se bude opět řešit nyní, avšak s daleko větší důrazností. Každý bude nucen ohlédnout se za svým dosavadním životem a provést rekapitulaci. Mnozí si uleví, neboť do poloviny roku budou moci uzavřít problémy, které je dosud trápí. Tento rok je rokem výzvy. Výzvy k tomu, aby lidé změnili své smýšlení, aby nalezli sami sebe a naučili se více naslouchat svému tělu. Mnohé výzvy také tento rok přinese.

Vývoj duše - AA Michael

6. ledna 2012 v 22:58 | Crystallin

"VÝVOJ DUŠE"

Poselství od Archanděla Michaela, leden 2012
Přijala Ronna Herman
Milovaní mistři, musíte rozšířit své pojetí Lásky/Světla tak, aby zahrnovalo veškeré Stvoření: je to Láska k přírodě, Láska ke zvířatům, Láska k lidstvu, Láska k těm, které vnímáte jako nepřátele a především Láska k sobě samému. Neboť veškeré Stvoření je ve své Podstatě vaší součástí a vy jste součástí Nejvyššího Stvořitele. Rozšíření vědomí Boha vede k rozšíření vašeho aurického pole a k zesílení Světla, které vyzařujete. S postupem času bude stále více z vás dosahovat tak silného vyzařování, že bude mít kladný vliv na lidi ve vašem okolí - a potažmo i na Zemi a celé lidstvo. Této schopnosti už dosáhlo poměrně velké množství pokročilých Duší. Musíte však mít na paměti, že není možné předávat to, co jste zcela nepřijali za vlastní. Také si pamatujte, že důležitá část vašeho poslání na Zemi je zvyšovat Světlo nižších dimenzí. Rozšíření Vědomí Duše vede k rozšíření aurického pole, co se týče síly vyzařování i šíře jeho vlivu.

Osho - O vztazích

6. ledna 2012 v 22:52 | Crystallin |  Vztahy
Osho: O vztazích
Dva lidé, oddělení od sebe a nešťastní, vytvoří pro oba víc neštěstí, pokud půjdou společně. To je dáno matematicky. Byl jste nešťastný, vaše žena byla nešťastná a oba společně doufáte, že pokud budete spolu, budete šťastní? Tohle jsou základní počty - stejně jako dvě a dvě jsou čtyři. Oba budete nešťastní. " Osho

Proč je tak těžké navázat vztah?

Protože ještě neexistujete. Máte v sobě vnitřní prázdnotu a strach, že pokud s někým navážete vztah, dříve či později se ukáže, že jste vnitřně prázdní. A tak je bezpečnější držet si lidi od těla. Alespoň můžete předstírat, že jste. Ale neexistujete. Ještě jste se nenarodili, jste jen možnost. Ještě nejste naplněni - jen dvě naplněné bytosti mohou navázat vztah. Navázat vztah je jednou z nejlepších věcí v životě: mít vztah znamená milovat, znamená sdílet. Ale než můžete sdílet, musíte milovat. A než začnete milovat, musíte být plní lásky, musíte přetékat láskou.