Únor 2012

Pierre Franckh - Jak si správně přát

18. února 2012 v 16:54 | Crystallin |  Knihy k přečtení,stáhnutí
Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že každý může získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat.

Autor mimo jiné vysvětluje: jak má člověk svá přání správně formulovat, jak očekávání negativních věcí působí proti naplnění vědomých přání, jak se vyhnout různým léčkám.

Krok za krokem nacvičujeme úspěšné přání a s každým splněným přáním roste naše důvěra ve vlastní schopnosti a možnosti. Tato kniha - obohacená mnoha příklady ze života Pierra Franckha - nám nabízí cesta, jak změnit náš život, protože ovládnutím umění jak si správně přát získáme pravý klíč k vytvoření šťastného a harmonického života.


Ke stažení ZDE


Nesmrtelnost

10. února 2012 v 17:38 | Crystallin |  Zdraví
Zajímá vás reálný pojem nesmrtelnosti?
Linda Goodmanová o něm píše v knize Hvězdné znamení.
Na internetu jsou volně k dispozici přepsány všechny 4 kapitoly, obsahující toto téma:


Existujeme? A jak? Jsme duše v těle a na jak dlouho? Skutečně stárneme, když čas neexistuje? Musíme odejít do "důchodu"?

Linda Goodmanová se zabývá otázkou volby smrti, když se k tomu rozhodneme a ne když "musíme". Nevěříme v jiné možnosti, proto jsou před námi zavřeny. Ale ony čekají, až otevřeme dveře ke zdánlivým nemožnostem. Do jaké míry jsme naprogramováni ke smrti a ke všemu, čemu věříme, že jsme?

zdroj: Linda Goodmanová - Hvězdné znamení

Na křídlech andělů

8. února 2012 v 20:15 | Crystallin |  Andělé
Chtěla bych vám doporučit stránky www.nakridlechandelu.cz
Narazila jsem na ně když jsem hledala informace o Thothovi.
Obsahuje hodně informací, a jsou tam i výklady z různých andělských karet online (od Doreen Virtue).