Srpen 2012

Jsou mezi námi

28. srpna 2012 v 14:24 | Crystallin |  Filmy

Film vystihuje celosvětovou manipulaci. Tady je jedna zfilmovaná část,jak funguje podprahové vnímaní a ovlivnování lidstva. John Nada (Roddy Piper) objeví, že mimozemské bytosti tajně ovládly svět a chtějí lidstvo zotročit. Malý tým rebelů se vydává s nimi bojovat a Nada se rozhodne tuto nerovnou bitvu vybojovat s nimi.

Vzkazy zlaté dušičky 15.8.2012 a 24.8.2012

26. srpna 2012 v 19:16 | Crystallin

obrázek od malíře Mario Duguay
24.8.2012
Rekapitulace
Stále znovu a znovu se opakují stejná slova a stejné situace. Mnoho lidí se trápí kvůli vztahům, další kvůli nemoci, někteří kvůli práci a mnoho jiných dalších problémů. Cítíte beznaděj a máte pocit, že už toto nemůžete unést. Chvílemi jste rozhodnuti bojovat, poté klesáte na mysli. Takovéto stavy jsou součástí vašich životů. Mnohé informace podceňujete a mnohé nepřijímáte. Váš život je jak na houpačce. Těší vás úspěchy, těší vás krásné dny a poté najednou propadáte panice a strachu. To vše prožíváte v těchto dnech. Mnozí neposlouchají svou duši a jsou na své cestě nuceni tvrdšími prostředky změnit svůj názor, další nepronikli sami k sobě a jsou zastaveni, aby mohli svůj život zrekapitulovat.
Rozličné životní osudy prožíváte zde na Zemi. Země však je s vámi trpělivá. Poskytuje vám čas, snaží se vás navádět ke změně i přesto, jak se k ní mnozí chováte. Ona nechce jít cestou zloby, ale lásky. A vy stále častěji začínáte pochybovat o smyslu svého současného života, hledáte něco více za všedními, neutěšenými dny. Dostáváte se do svého středu. Rekapitulujete svůj život, učíte se vidět své chyby, učíte se vidět souvislosti. Jste vedeni k tomu, abyste uvolnili věci minulé a dořešili nedořešené a pak propustili.

Identita Pracovníka Světla

4. srpna 2012 v 12:06 | Crystallin
Jeshua skrze Pamelu Kribbe

Identita Pracovníka Světla
Pracovníci Světla jsou duše, které nesou silnou vnitřní touhu šířit Světlo - poznání, svobodu a sebelásku - na Zemi. Cítí to jako své poslání. Často jsou přitahováni k duchovnu a k nějakému druhu terapeutické práce.

Pracovníci Světla velmi hluboce pociťují své poslání a díky tomu se často cítí být jiní než ostatní lidé. Prožíváním různých překážek na své cestě je život provokuje, aby našli svou vlastní jedinečnou dráhu. Pracovníci světla jsou téměř vždy spíše samotáři, kteří nezapadají do "standardních" sociálních struktur.