Červen 2014

Vhodné podmínky

30. června 2014 v 19:59 | Crystallin
23.6.14
Vhodné podmínky
Tento svět, vaše životy, vše je v procesu rozkvětu, růstu a rozvoje. Každý má své tempo a dohromady tvoříte jeden celek. Nejste jen malé, nevýznamné dušičky. Jste součástí světa, stvoření, bez vás by bytí neexistovalo, nefungovalo, nebylo by úplné. Život na Zemi je velice složitý, Země sama je složitá se svým bytím. Mnoho vám zůstává skryto a ještě dále skryto zůstane, dokud neporozumíte. Informace jsou vám odkrývány pomalu, tak, abyste vibrovali stejně. Abyste byli schopni pochopit poselství. Chápeme, že se v poslední době cítíte čím dál nejistější a není nic, co by vás dlouhodobě uspokojovalo. Osvobozujete se od zátěží, uvolňujete bloky. A mnohdy najednou nevíte, co dál. Co se svobodou, kterou jste získali. Na druhou stranu jste svazováni temnotou, silou, která se nevzdává. Avšak vše jste si sami stvořili. Otevíráte svá srdce, ale jste stále příliš tvrdí. Jak sami k sobě, tak vůči ostatním. Toužíte, ale současně se vzdáváte. Nemáte rádi překážky, mnohé byste chtěli hned a zadarmo. Ale vždy je potřeba se přičinit, abyste si vážili sami sebe.

Jacoo - A World Of Peace

19. června 2014 v 20:56 | Crystallin |  Co teď poslouchám/sleduji:

I'm sorry but I don't want to be an emperor. That's not my business. I don't want to rule or conquer anyone. I should like to help everyone if possible; Jew, Gentile, black men, white. We all want to help one another. Human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone. And the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful, but we have lost the way.
We think too much and feel too little. More than machinery we need humanity. More than cleverness, we need kindness and gentleness. Without these qualities, life will be violent and all will be lost.
Even now my voice is reaching millions throughout the world, millions of despairing men, women, and little children, victims of a system that makes men torture and imprison innocent people. To those who can hear me, I say "Do not despair." The misery that is now upon us is but the passing of greed, the bitterness of men who fear the way of human progress. The hate of men will pass, and dictators die, and the power they took from the people will return to the people. And so long as men die, liberty will never perish.

-Charlie Chaplin

Tělo bolesti

18. června 2014 v 21:08 | Crystallin |  Aura
NEVIDITELNÉ TĚLO BOLESTI
Myšlení většiny lidí vůbec není svobodné, ale automatické a repetice.
Je to druh mentální poruchy, která nemá žádný účel. přesněji
řečeno: nemyslíte vy, myšlení ve vás jen probíhá. tvrzení
"Já myslím" vyjadřuje volbu, naznačuje, že o této věci můžete rozhodovat.
Pro většinu lidí to tak však není. "Já myslím" je totiž stejně nepravdivé
tvrzení jako řekněme "já trávím" nebo "já nechávám obíhat krev".
Trávení, krevní oběh i myšlení probíhají bez našeho vědomého
přičinění.
Hlas ve vaší hlavě si žije svým životem. Většina lidí je mu vydána
napospas; jsou v područí svých myšlenek, své mysli. A protože jejich mysl
je poznamenána minulostí, musí znovu a znovu prožívat svou
minulost. Na Východě se tomu říká karma. Pokud jste ztotožněni se svou
myslí, tak si to samozřejmě vůbec neuvědomujete. Pokud jste si to
již uvědomili, vymaníte se z područí vnitřního hlasu, protože ten vás
ovládá jen dokud ho mylně považujete za svou identitu.