Březen 2015

Kdo se neumí radovat ze života, nemá dost peněz

24. března 2015 v 11:25 | Crystallin |  Zajímavosti

Neleží za nedostatkem finančních prostředků nechuť účastnit se "pozemských" radovánek?

Vždyť je to nad slunce jasnější: kdo se neumí radovat ze života, prostě nemá ani peníze! Na co taky, že?
Proto dřív platilo být duchovní = být chudý, když se vyznávala cesta askeze jako podmínky vstupu do Božího království!
Takto o problematice finančního nedostatku píše Valerij Sinelnikov ve své knize "Skutečné bohatství:
Peníze: dobro nebo zlo? Máte jich dost?
"Podívejte se," říkám a ukazuji jim knihu, "tato kniha stojí pět hřiven. A kolik stojíte vy?""Jo tak," řekla žena, "pokud to myslíte takhle, pak nestojím ani za groš."
"Proto se také trápíte kvůli nedostatku peněz."
A jak se chováte k sobě vy? Do jaké míry je vyvinutý váš pocit vlastní hodnoty? Pokud si pravidelně nadáváte, cítíte vinu nebo si myslíte, že jste horší nebo lepší než někdo jiný, máte problém nejen s úctou a láskou k sobě, ale také se životem.

Intenzivní seřizování, hloubka Rovnodennosti

20. března 2015 v 8:26 | Crystallin
Brána 20.3. - 4.4.
Rovnodennost je o zkoušce vyrovnávání se s NOVÝM. Přepojujeme na aktuálně nejvyšší možné vibrace. Fotonické světlo vyžaduje rovnováhu, řád a neustálý vývoj. Pravda a čistý úmysl jsou klíčem ke každé Bráně. Proč je každá Rovnodennost Bránou Vzestupu? Je to způsobeno vyšší dynamikou spirálních vln Vesmíru. Fotonické Světlo je přiváděno interdimenzionálními portály. Jeho nesmírné množství mění paradigma. Je zároveň jakýmsi nemilosrdným zesilovačem, není to rozsudek z vyšších sfér, ale přidávání hlasitosti. Je to pomoc člověku a Zemi. Tyto frekvence jsou používány pro aktivaci nové platformy pátého dimenzionálního projevu - další změny, další aktualizace. Svoboda a čistý štít jdou daleko nad rámec minulých týdnů. Je stále těžší popřít změny na všech úrovních.

Samael: Přirozený vývoj

20. března 2015 v 8:21 | Crystallin
(článek ze stránek www.andelebezhranic.estranky.cz)
26. 11. 2014
Zdravím, moji drazí.
Jak již mnoho z vás ví, už nějakou dobu se věnuji těmto stránkám. Když jsem s nimi začínala, měla jsem nějaké svoje zážitky a hodně jsem toho psala a diskutovala s lidmi, až jsem přišla na to, že to není nutné. Vývoj je o tom, aby každý z vás měl sadu svých vlastních vnitřních duchovních zážitků. Není to o tom, abyste i nadále poslouchali slova jiných a následovali je jako ovce. Tohle už přece tady je, už 2000 roků.
Když je nám zle, tak se rádi ujišťujeme o tom, že bude líp. Jsme rádi, když nám to někdo sdělí. Je to taková naše vlastní berlička, protože nejsme schopni věřit sami v sebe. Je asi poněkud kruté to takhle napsat, ale je to pravda.