Channeling

Úryvky z knihy Channeling od S.Roman a D.Packer

5. července 2010 v 12:49 | Crystallin
Tuto knihu mám doma, ale jelikož se mi nechce ji přepisovat, zde je pár úryvků zkopírovaných z těchto stránek

Jak průvodci předávají svá sdělení

(Od Orina a DaBena-duchovních průvodců)
Průvodci se spojí s vaší duší a skrze ni pak informace plynou do vašeho vědomí. Přitom na sebe berou formu slov a pojmů, které jsou vám dobře srozumitelné. Existuje nekonečné množství cest, kterými mohou průvodci přenést své informace do vaší duše. Trans a soustředění pak napomáhají oprostit se od těch stránek vaší osobnosti, které by mohly přicházející informace deformovat, či zkreslovat a bránit tak jejich plynulému proudění.
Chceme-li se spojit, musíte ve stavu transu zvýšit a my zase naopak snížit své frekvence tak, aby se dostaly do vzájemného souladu. Ano potom však nebudou frekvence totožné, spíše se budou vzájemně doplňovat. V naší dimenzi vytváříme elektromagnetická pole, která se podobají těm vašim. Jakmile tato energetická pole vzájemně sladíme, může dojít k přenosu. Tato naše schopnost "přizpůsobit se" vašim frekvencím tak, aby předávané informace byly přesné a srozumitelné, je velmi důležitá. Právě při channelingu můžeme prostřednictvím zpětné vazby monitorovat svůj přenos a elektromagnetická pole ovládat. Až budete v channelingu zkušenější, naučíte se tato pole sledovat s větší přesností. Navíc od nás budete dostávat hned při navození transu energetické impulzy.
Abyste lépe pochopili tuto nesmírně složitou problematiku, představte si, že existuje jen jeden vesmír. Představte si, že existujeme ve stejném vesmíru jako vy, jen na odlišné frekvenci. Jsme pro vás neviditelní, pokud nerozšíříte své vědomí tak, abyste mohli přijímat naše myšlenkové podněty.

Channeling

3. července 2010 v 18:36 | Crystallin
channellingChanelling je způsob, jak přinášet informace z vyššího vědomí tím, že zklidníme a otevřeme svou mysl a zvýšíme svou frekvenci.

Všichni lidé v Atlantidě měli přístup do vyššího vědomí. Lidé tyto informace užívali ve vládě, pro spirituální vedení nebo sestavování technologie. Lidé, kteří tenkrát pracovali v těchto sférách, mají v současném životě vysoce trénovanou mysl pro práci s vyšším vědomím. Tuto dovednost mohou užívat v současném životě.

Tím, že zvyšujeme své vibrace, dostáváme se svým vědomím do 5D, kde je jednodušší být spojený s duší, kde ji můžeme více vnímat. Každý má tzv. mimosmyslové schopnosti. Všichni chanellují. Někdo maluje obrazy, někdo dělá masáže, někdo skládá hudbu, někdo píše knihy. Všechna inspirace pochází z "našeho domova", z 5D.
 
 

Reklama