***Deník•Sny***

Deník

15. srpna 2011 v 19:58 | Crystallin
Jen vám chci oznámit, že na tento blog už nebudu psát žádné osobní věci jako zážitky, deník apod.
Od toho mám jiný blog - crystallin. Kdybyste mě hledali, budu tam.

Fotka orba

10. dubna 2011 v 22:24 | Crystallin

Včera jsem měla narozeninou oslavu k osmnáctinám a vyfotila jsem svým novým foťáčkem orba :) je fakt že jsem se domlouvala s anděly aby mi pomáhali, takže to byl takový důkaz že slavili se mnou :D

Zas sen o iluminátech... :D

4. prosince 2010 v 22:25 | Crystallin
Já nevím jak to dělám, ale zas se mi zdálo dneska o šedivácích.
Když se snažím myslet pozitivně a milovat je takoví jací jsou (myslím ty zlé) tak se mi to vymstí jako v tomhle snu. (dal mi čip).
Vůbec nad nimi nepřemýšlím, nemyslím na ilumináty, a stejně mi lezou do snů!
Zdálo se mi, že jsem šla domů po cestě kde jsou kolem pole - pořád normální sen.
A pak najednou se v tom poli objevil šedivák, a já z něj dostala obrovský strach. Mají tak děsivé oči! Kamarádka má takového mimozmešťana jako plyšáka - to sem nikdy nepochopila, mě se dělá blbě jenom když se podívám na fotku...
Chtěla sem aby zmizel, asi sem si nějak byla vědoma že je to sen, ale nešel ovládat.
Měla jsem jít nějak za ním na jiné místo, bylo to jakoby mi vyhrožovali, nepřímo, že když o nich komukoli budu říkat, že se mi něco zlého stane.
Vidíte? Kdyby to bylo jasné, KDO mi přesně vyhrožuje a CO mi chce udělat, mohla bych proti tomu něco dělat. Ale když je to všechno takové tajné a mlhavé, člověk jen cítí jen pozor, NEBEZPEČÍ!
Tak má větší strach.
Vím že jsem o něm vyprávěla asi třem kamarádkám, a prosila jsem každou aby šla se mnou do toho temného zákoutí, někde jakoby u papírny pod schody kde jsem byla na praxi...
Jedna souhlasila, myslela sem že mi pomůže když nebudu sama, jakoby to byl ten typ strachu ze tmy nebo bubáků, kdy vás to přemůže jen když jste sami.
Takže já vážně nevím co to mělo znamenat, jestli je to nějaké varování že bych o nich měla mlčet nebo co...
Fakt nechápu kde se mi to v podvědomí bere. :/
Chtěla bych mít zase krásné sny, jako jsem měla před dvěma lety :D Pamatuju si to přesně, zdálo se mi, že jsem byla v překrásné zahradě, jakoby to byla Nová země nebo tak.
Měla jsem z ní nádherný pocit a probudila jsem se šťastná... :) ♥
Takže nevím co tehdy ten sen vyvolalo, ale snažím se dostat do stejného stavu jako tehdy :D
Do zcela pozitivního stavu :) S láskyplnými myšlenkami a pocitem bezpečí...
Snad se mi to zase podaří.
slunce
PS: chystám se do zasvěcení Plamen centrálního slunce (zdarma, ne z těchhle stránek). Dneska nebo zítra. Pak písnu dojmy :)
PPS: od 1.12. tj. od středy vnímám nějaké nové energie...v ten den jsem měla i zvonění v uchu...a jakoby se mi otevírala korunní čakra a nějak pulzovala. Nevím co to zase chytám z vesmíru :) :D
Jeden starší sen o konci světa:

Výměna stráží...

25. listopadu 2010 v 19:45 | Crystallin
hug
Před dvěma dny se mi stala taková věc...
No víte, když před spaním kecám s mými anděly...
Tak před pár měsícemi se objevil u mě nový anděl...
Nevím jestli jsem ho pojmenovala já, nebo mi to jméno řekl, ale vyvstanulo mi v mysli Andriel. Jeho vyzařování bylo takové teplé, vřelé, veselé... Jeho energie má určitě oranžovou barvu.
Pamatujete si, jak sem psala o Malachielovi? (mimochodem, našla jsem o něm zmínku na internetu:Objeví se také Malachiel, který obnoví řád pozemských sil.)

Podivné mraky - lodě?

20. listopadu 2010 v 20:34 | Crystallin
Tak si dnes čtu z "blogu" na nové zemi od Samael channeling z února (její channelingy mám ráda, i když třeba na 100% nerozumím všemu ) a zaujal mě konec...
zbytek najdete tady: http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/channeling-s-bytostmi-kvasaru

Dnes okolo 17:00 po mém dlouhém channelingu na cestě domů ze školy jsem viděla UFO, doutníkovou loď. Nejdřív jsem si všimla dlouhého válcovitého mraku,který jako jediný z ničeho nic vysel na jinak naprosto jasné a čisté obloze. No, ale to jsem brala, jako že je to jenom moje fantazie.

No jo, jenže asi za pět minut jsem vylétla zase z domu, protože jsem musela ještě zajít na zahradu a ono světe div se. Ten mrak se najednou začal hýbat a během 3-4 minut se přeskupil úplně jinak a zase zaujal ten tvar doutníku. To už jsem si říkala, že je to fakt podezřelý, tak jsme chtěla jako navázat komunikaci, sdělila jsem jim, jestli si ze mě nedělají třeba šoufky a oni byli rádi, že jsem je odhalila, že jsou to fakt oni s hvězdnou lodí, kdo se maskuje za těmi mraky. Pak když už jsem je přijala, že za mnou fakt přišli, tak jsem šla už nakrmit slepice a zase, netrvalo to ani 5 minut a po tom mraku nezbylo nic. To jako nebylo, jako by se rozplynul... On normálně úplně zmizel!! Jako čarodějnice ve starých filmech. Fakt! Nezbylo po něm absolutně nic.

A tak jsem si vzpomněla, že když jsem nedávno šla ze školy domů obvykle přes pole, tak byly na obloze podobné útvary... Jsem nadšená že by to taky byly lodě? Mě to napadlo hned tehdy, ale nechtělo se mi tomu nějak věřit
Kdybyste chtěli přesné datum a čas, tak to bylo 1. listopadu 2010, 13:33:16
Takže posuďte sami, tady jsou ty fotky: (jsou z mobilu, velkou kvalitu nečekejte...)
fotka1
fotka2
fotka3
fotka4
Pokud jste hledali náš dům tak není vidět na žádné fotce...

Reiki 3...

8. listopadu 2010 v 19:09 | Crystallin
Páni...
Wow...
Já vím že toho moc neumím ohledně reiki...

Jsem asi líná se to vše učit
Když to shrnu, 1.stupeň (usui reiki) byl super, byla jsem nadšená, ze začátku jsem nemohla uvěřit tomu že to funguje, nebyla jsem totiž předtím moc citlivá na energie, jenom jsem se učila vidět auru, kteroužto schopnost jsem zase víceméně ztratila..:D holt netrénuju.
Vyléčila jsem kamarádce bolavý kotník.
2. stupeň mi rozšířil možnosti, bylo úžasné posílat reiki na dálku, udělat sobě hlubší terapii až do příčiny problému, otevírat reiki brány... :) Je prostě super.
1. a 2. stupeň Andělského reiki - zasvěcení bylo krásné... cítila jsem lásku andělů, úplně sem se vznášela... Jenže jsem pak s ním už moc nepracovala, hlavně proto, že mám pořád nějaké zábrany normálně channelovat, a pak taky protože manuál obsahoval hodně pro mě už známých věcí, teorie... A nakonec ještě symboly pro léčení partnerských vztahů, já žádný vztah nemám, a vyzkoušela jsem jen jeden symbol jednou při pomoci člověku. Nemám pro to moc využití.
Odváděla jsem už dvakrát duše, jednou přivtělené, jednou z prostoru. Taky moc využití pro toto nemám. Nikdo se mi nehlásí, že by chtěl pomoci. (Z okolí, atd.)

Chtěla jsem se napojit hlavně více na anděly a obnovit reiki kanál
Uvažuju, že teď budu zkoušet automatickou kresbu :D a zase vše od znova probrat a doučit se.

No a zítra , budu mít zasvěcení do 3. stupně (usui.) !!! Juchů!
Včera a předevčírem jsem ještě dost váhala, ale... víte co... taková šance je jen jednou...
Mít zasvěcení za 500 Kč do 3.stupně... spolehlivě... a to není jen mistr léčitel, ale mistr učitel... budu moct zasvěcovat už ostatní... Přeskočím dva drahé stupně navíc, které bych měla u své původní mistryně reiki. Normálně by to stálo 3.stupeň mistr léčitel kolem 5.000,- a 4. stupeň mistr učitel kolem 10 000,-.... no uvažte, jaké já mám štěstí
No snad tomu manuálu porozumím uf Zasvěcovací proces vypadá složitě.
Ještě nejsem ani zasvěcená a už mi kolega domlouvá klienta no to je maraas
Ještě že mi karty delfínů a víl potvrdily že je to správný krok. Mám z toho radost!
Zatím, mám moooc učení, už tak mám zpoždění

Paa
Crystallin

Úryvek z knihy manuál bojovníka světla

5. listopadu 2010 v 22:18 | Crystallin

Bojovníci světla se často ptají sami sebe co zde dělají. Často shledávají své životy bezvýznamné.

Opakuji:
Můžete poznat bojovníka světla pokud se podíváte do jeho očí. Bojovníci světla jsou ve světě, formují část světa a byli posláni do světa bez brašny nebo sandálů. Často jsou zbabělí. Nechovají se vždy správně.

Bojovníci světla dokáží zranit ty nejpošetilejší věci, dělají si starosti kvůli drobnostem, věří že nejsou schopni růstu. Bojovníci světla někdy věří, že si nezaslouží žádné požehnání ani zázrak.
Bojovníci světla se často ptají sami sebe co tady dělají. Často shledávají své životy bezvýznamné.
Proto jsou to bojovníci světla. Protože chybují a selhávají. Protože kladou otázky. Protože stále hledají smysl. A nakonec jej najdou.
____________________________________________________________________________
Tohle mě včera večer dojalo, že je to v pořádku dělat chyby atd., že je to součástí toho kdo jsem. Naprosto to vystihuje mou situaci, sedí to na mě :)
Je to z knihy Paulo Coelho - manual of the warrior of light, mám ji doma, originál v angličtině.

Sen o čipu

3. listopadu 2010 v 20:14 | Crystallin
hvězdné nebe
No začnu tím...
předevčírem bylo venku krásně teplo, i večer, foukal ten teplý silný vítr a nebe se nádherně vyjasnilo.
Tak jsem hned letěla k střešnímu oknu, vylézt a koukat na hvězdy.
Což je pro mě i krycí název pro činnost vyhledávání lodí mezi hvězdami :D
Přímo na té straně kde mám okno, jsem se podívala na nebe, bylo to v části nejblíž zemi (obzoru).

Náhoda?

14. října 2010 v 22:11 | Crystallin
To je zvláštní...
Asi před dvěma měsíci jsem si povídala s anděly. Představil se mi Andriel, nevím, myslím že není můj strážný, ale byl to moc příjemný a veselý společník. Měl takové teplé vyzařování, jakoby oranžovo-lososové, teplé.
Jeho jméno mi přišlo trochu zvláštní, nevěděla jsem jestli si ho nevymýšlím.
Dnes jsem si vytáhla kartu Indriel s poselstvím - že jsem pracovník světla.
Podobnost čistě náhodná?
Nebo jsem na začátku jméno zkomolila a je to ten samý anděl? :)
Nevím jak to zjistit :D
light
Takže si teď čtu o pracovnících světla.
A řeknu vám - sedí to na mě. :D Není to jak kdysi, že jsem chtěla aby to sedělo. Teď myslím, že to tak nejspíš opravdu je.
Já bláhová si myslela, že nakonec jsem snad jako ostatní, že mi nejspíš vyhovuje žít jako ostatní.
- škola, práce, rodina, zábava... povrchnost...
(Je pravda, že v představách si někdy vykresluju jaké by to bylo mít dceru. Učit ji, vyprávět o životě... Ale v té představě není manžel. Není tam obyčejný život jako vedou lidé kolem mě.)
Jenže já nežiju jako ostatní.
Vyhledávám samotu. Pídila jsem se po Bohu a smyslu života snad od 11-12 let.
Ne, nejsem indigová duše. Můj součet (životní číslo) je 9, ne 6.
Nejsem si jistá, jakou barvu má moje aura, v jednom testu mi vyšlo že fialová, ale jeden reikista tvrdí že oranžová.
Nemůžu se prostě pořád snažit zapadat na úkor sebe. Jeshua má pravdu.
Musím začít žít život jinak, po svém.

Jen nevím jestli mám přijmout nabídku dělat reiki terapie na dálku.
Andělské karty tvrdí že vesmír nám postaví do cesty vždy jen tolik, kolik jsme připraveni zvládnout. A že jsme na to kvalifikováni. Má tohle být nová příležitost?
Je fakt, že mám v plánu, až mi bude 18, vám nabídnout tady na blogu terapie na dálku, nejdřív zadarmiko, pak až se pocvičím za nějakou sumu. Převodem na účet. Nebo třeba výklady karet (tarot).

Měla jsem zajímavé sny...
Malý vyholený chlapeček (jako ten z matrixu, co učil Nia ohnout lžičku, ten mě očaroval :D)
lžička
mi dal nějakou lekci :D
Já si z nich pamatuju ale jen malý úsek... což mě mrzí... byl tam nádech vzpomínky i něco o vesmírných lidech, ale jen nádech energie... možná se mi o nich vůbec nezdálo, nevím.
heaven
Bylo to zvláštní místo, byly tam myslím bílé antické sloupy a bílý dům, ale ty jsem viděla nějak rozmazaně, nebylo to důležité.Spíš se mi líbila energie, jakoby tam bylo všude bílé světlo...
Vím, že sem dýchala mělce ani sem si to neuvědomovala, a ten chlapec udělal něco nebo se choval způsobem, který mě vytočil a působil na moji 3. čakru, až jakoby se z té čakry tím mým rozčarováním dostal blok nebo co...
A pak sem začla hluboce dýchat a věděla sem že jsem něco díky němu prolomila a poučila se...
Vyprovokoval ve mě určitou reakci aby se mohla uvolnit...
Byl tam za mnou ještě jeden starý mistr, myslím že trochu dohlížel na chlapečka. Asi i na mě, ale nevěnoval mi nějak pozornost.

Tak jsem ráda. V různých channelingech (nevím jak to slovo skloňovat :D) se psalo, že v noci (někteří, co vzestupují) cestují, a učí se v jiných dimenzích, dostávají lekce, apod. Ale mě se už dlouho nic duchovního nezdálo. Asi protože na duchovno přes den teď dlouhou dobu dlabu. :D
Více si uvědomuju, snažím se nemyslet si nic negativního o lidech nebo ovlivňovat někoho...
Ale že by nějaké extra zážitky... asi se o ně zase musím zasloužit :D Soustředěním se na duchovno... Ale je pravda že alespoň si sem tam přes den opakuju afirmace, jaké mě napadnou :)

Ale teď už musím jít, zítra vstávám nějak v 5:15 :D
Dobrou
-Crystallin-

Moje prozření :D

20. září 2010 v 20:56 | Crystallin
Tak dneska se mi stalo něco zásadního.
Jeden reikista se nabídl, že se mi podívá na moje zablokované čakry, programy.
A co zjistil?
Měla jsem v sobě odsouzení, což sedělo, odsuzovala jsem včera otce za jeho chování, a předtím i jednu holku ze třídy, která mi lezla na nervy.
Vyčistil to.
Pak našel, že jsem někomu zasáhla do jeho svobodné vůle. Pravda - dneska jsem v češtině ovlivňovala učitelku, aby vyvolala někoho jiného a ne mě. V minulém roce jsem to dělala moc často.
Doporučil mi, abych k sobě zavolala někoho z bratrstva karmy/Nebo pánů karmy, nevím přesně, a poprosila za odpuštění. No doufám, že jsem to zvládla. Víte co ten pán řekl? Že jak jsem si mohla myslet že to nebude mít žádný následek... všechno ve vesmíru má následek. Každá myšlenka, každý čin.
Není to sranda lidi.
Pak mě naučil jak se napojit na vyšší já a ověřovat si informace, to tady nebudu rozebírat.

A nakonec zjistil, že mám na sobě prokletí. To už se dostavil mírný šok
Odebral mi asi 3, některé prý mám staré 50 let, takže nějaké jsou z minulého života.
Ale nějaké i z tohoto. Nevím kdo mi co nepřál a nepřeje. Je pravda že kdysi jsem byla jiná, ale stejně...
No mám pokračovat v odebírání, každý den můžu odebrat max. 5 prokletí.
Jaké z toho plyne ponaučení?
Prosím, hlídejte si své myšlenky. Chápu, že většina z nás ani nepřemýšlí, když myslí
Přemýšlíme tak nějak automaticky, když nám někdo řekne nějakou kritiku, zamračíme se a něco si o něm škaredého pomyslíme, protože nám to třeba ani nejde z hlavy. Ale zkuste to jinak. Zkuste se pozorovat, jak reagujete na dění kolem sebe. Opravdu tak chcete reagovat? Nebo se mračíte ze zvyku?
Vím, že pozitivní myšlení se zdůrazňuje snad všude, až je to nuda.
Ale oni ví proč to pořád opakují dokola a dokola a zdůrazňují to.
Vážně, všechno co jednou opustí vaši mysl, se k vám vrátí jako bumerang.
A je už jen na vás, jestli vám nevadí, když se k vám vaše negativní výtvory vrátí.
Nemyslete si, že jedna malá myšlenka nemá žádný účinek. Má ho. Sice asi ne takový, jako když myšlenku spojíte s emocí, ale jen tak se taky nevytratí.
Proto myslete s láskou, konejte s láskou, najděte ji v sobě. Každý ji v sobě má. Každý je dobrý.
I vy. I když vám to třeba nikdo ještě neřekl.
Máte sílu změnit pozvolna svůj život k lepšímu. Radujte se i ze sebemenšího malého krůčku.
šťastná kočička :D

Dobrou,
vaše Crystallin ♥
 
 

Reklama