Draci

Setkání s osobním Drakem

7. srpna 2011 v 13:41 | Crystallin
Začněte relaxačními technikami. Až skončíte, představte si, jak jste obklopeni světlem. Pak upusťte všechny své problémy do jezera nebo do řeky.
Ocitnete se na vrcholku hory. V dálce na druhé straně vidíte vulkán, chrlící z kráteru lávu a oheň. Otočíte se a díváte se dolů před sebe. Obrovské lesy se třpytí světle modrými jezery a klikatícími se řekami. Na obzoru se vlní oceán. Vzhlédnete k obloze a vidíte jak sluneční světlo protíná bouřkové mraky valící se přes pohoří a osvětluje hory a lesy.
Najednou si v okolní krajině uvědomíte přítomnost různých druhů draků. Tmaví draci Chaosu se vlní a vnikají do bouřkových mraků, bílí draci Světla létají nahoru a dolu po slunečních paprscích.

S drakem o dracích /channeling

4. srpna 2010 v 18:53 | Crystallin
Zdroj: Angelárium
od Sassenkaaa

(dračice) Arya: Rozhodla jsem se vám poskytnout pohled na Draků od Draka. Provádím Sasku v jejím momentálním životě. Chtěla bych jen podotknout, že drak, který je ve vás (jak to vy říkáte) nemá s Drakem, jak s astrálním bytostí nic společného. Moje odpovědi jsou vyznačeny tučně.
Doplněno o otázku: 15.2. '09 21:45

Pojďme mluvit o dracích

Proč?

Protože o nich bylo již psaného hodně, ale nikdy ne z tvého pohledu az pohledu draka, se kterým si spojena.

Oki Takže, jak vlastně vznikli draci?

Draci, stejně jako andělé, měly svou vývojovou linii.

Co to znamená?

Že se zpočátku vyvíjely nezávisle na sobě.

O dracích: etudy o chrlení ohně a jiných pastvách (channeling)

24. května 2010 v 23:17 | Crystallin
O dracích: etudy o chrlení ohně a jiných pastvách
In andělé, daeduwen, helar on 07/10/2009 at 10:15

[Upozornění: Tento příspěvek může obsahovat nepravdivé informace.]
V dracích stále nemám jasno. Sem-tam jsem se o nich něco dozvěděla od Yovmiela, od Gabriela nebo Messiela (ti dva poslední byli hoooodne opatrní ve svých spisech), ale stále mi není jasné, co vlastně jsou. O mně (a ještě alespoň  jednomu člověku na těchto stránkách) je veřejně známo, že jsme "dračí semeno", tedy že v sobě nějakým počinem osudu nosíme část dračí energie.

Draci a "drakobijci" channeling

12. května 2010 v 22:51 | Crystallin
ČLÁNEK PŘEVZAT Z ANGELÁRIA , editováno a přeloženo mnou, Crystallin

Draci a "drakobijci"
In andělé, daeduwen, jiné bytosti on 24/09/2009 at 21:17Již nějaký ten čas se mi postupně shromažďují některé informace o dracích. A to se dá chápat i ve smyslu skutečných bytostí (nyní v energetickém slova smyslu), i ve smyslu přeneseného významu tohoto pojmu. Už jsem tu někde zmiňovala dračí tarot ... Aurík se vždy při návštěvě vytesal nad velkým zeleným drakem "přilepeným" na mé obývací stěně ... a kromě toho se kolem mě nejvíce motá Michael, který je známý svou pověstí drakobijce. (Rozhodně rád mává mečem.)

Navíc mě nedávno přinutil, abych se podívala sem na Angelárium na články, v nichž se vyskytuje štítek "Draci".

Michael, 21.9.2009
Hledala jsem si na Angeláriu články k Drakům, a ve většině z nich jsou jen okrajově přihlédnuti.
Bylo by velmi dobré, kdyby si to zpracovala z toho svého pohledu. Je fakt, že se o dracích sem tam cosi vzpomene, ale není to nic uceleného.

Celé to vlastně začalo tím, že mi jednou cosi vyvedl a já jsem si stěžovala ... a tehdy na mě vytáhl sebe jako drakobijce a draky.

Od mili o dracích

12. května 2010 v 17:36 | Crystallin

Od Mili o dracích

Jak tak pracuji na regresích, návratech do minulých životů, ráda se s Tebou podělím o příběh, který se stal....... Je tomu dávno, opravdu moc dávno. V době, kdy vedle sebe žili lidé a draci. V době, kdy si draci rozuměli s lidmi a navzájem si pomáhali.....

Drak

15. února 2010 v 20:10 | Crystallin
Jůůů bezva :) Už tento víkend budu mít svojeho vlastního éterického průvodce - dráčka ♥♥♥ huu se tak těším :)))
spojeníí :


 
 

Reklama