Kundalini

Energie kundalini

3. července 2010 v 18:09 | Crystallin
Energie kundalini
j

Kundalini je hadí síla v nás, která sídlí v kořenové čakře. Tato síla je u většiny lidí neprobuzená, protože lidé ztratili touhu žít naplno a potřebné vlastnosti pro ovládání kundalini energie. Pokud se s ní spojíme, můžeme ji vědomě vést tak, aby vyživovala buňky našeho těla. Pomáhá nám odstranit všechny bloky v čakrách, které brání harmonickému proudění energie v těle, především v kořenové čakře.

Kundalini

9. května 2010 v 20:44 | Crystallin
Další věc o kterou se zajímám, zapůjčila jsem si z knihovny knížečku Kundalini od sri chinmoy, tak vám na toto téma přikládám článek...

Kundalini


Je práce s Kundalini nebezpečná ??

Ano, je. Myslím si, že lépe bych to nenapsala. Ale s energií Kundalini bych si určitě nezahrávala. Zažila jsem její uvolnění několikrát a spontánně, aniž bych cvičila anebo bych si to nějak zvlášť přála. Je to neuvěřitelné uvolnění energie, kdy vám proudí horoucí láva přes páteř, že si myslíte, že vám ji rozpustí nebo spálí až do hlavy a potom přes temeno hlavy se roztříští její síla vně. Cítíte v hlavě, vzadu na temeni, jako kdyby vám hořela a někdo vám ji dal do svěráku, ale u každého to samozřejmě může být jiné. Trvá to sice pár minut, ale opravdu to stojí za to. Většinou se tak děje navečer nebo v noci. Nevím, proč je to tak nastavené, asi kvůli vědomí, protože večer je aktivnější. Ale nedoporučuji opravdu nikomu, aby to zkoušel sám a na vlastní pěst, pokud nemá průvodce.
 
 

Reklama