Meditace, vizualizace

Otevření třetího oka

19. ledna 2012 v 19:53 | Crystallin

Představte si, že vás obklopuje zářivé, zlatobílé světlo. Nadechujte ho do sebe tak dlouho, dokud nebudete mít pocit, že vám prozářilo celou hlavu. Zhluboka vydechněte a představte si, že se toto zlatobílé světlo zahustilo do silného paprsku poodbnému provazu, který vychází skrz vaše třetí oko ven. S nádechem nasajte paprsek zpátky do úst a opět ho nechtě projít ven třetím okem.
Jak bude paprsek světla otevírat a čistit třetí oko, je možné, že ucítíte lehký tlak. Pokud bylo vaše třetí oko mnoho let nebo dokonce životů zavřené , bude vám to pravděpodobně dokonce nepříjemné. Dýchejte zhluboka a opakujte celý postup tak dlouho, dokud napětí a nepříjemné pocity nepoleví.
Jakmile budete mít pocit, že byste měli přestat, vydechtěne zlatobílé světlo zpátky do místnosti. Zkuste se vnitřním zrakem podívat na své třetíé oko, mělo by být otevřené dokořán a šťastné, že vám může srkze vize a obrazy ukazovat cestu.


Z knihy Léčení čaker od Doreen VirtueChcete mít nejkrásnější svatební šaty? Volte Le Rêve! Nejsme totiž jen pouhá půjčovna svatebních šatů, jsme pro Vás i dokonalým rádcem! Pomůžeme Vám se vším, co si budete přát! Zajistíme Vám ty nejkvalitnější dodavatele a Vám se tak splní sny!

Být zdrojem světla

19. srpna 2011 v 6:00 | Crystallin
Jste léčitelé, učitelé a vůdci. Jste tady, abyste přinesli na Zem nové informace, ideje, způsoby léčení a lásku do všech sfér, v nichž se rozhodnete působit. Budete pracovat v mnoha oblastech, protože na každé úrovni společnosti je zapotřebí nového vědomí. Když duchovně rostete a probouzíte své vnitřní světlo, stáváte se zdrojem světla a probuzení pro ostatní.

Než jste se rozhodli zrodit se, existovali jste jako vyšší já ve vyšších dimenzích světla. Abyste mohli žít na této planetě, vytvořilo vaše vyšší já nejprve duchovní tělo, které se stalo modelem nebo vzorem pro vaše čakry, meridiány a energetické systémy. Pak vaše vyšší já připojilo k vašemu duchovnímu tělu i tělo mentální, emocionální a fyzické.

Odstranění energetických implantátů a aktivace světelné DNA

19. dubna 2011 v 18:08 | Crystallin
Co jsou to energetické implantáty?
Energetické implantáty jsou implantáty, které modifikují tok energie v těle. Bohužel tato modifikace je nastavena tak, aby nám škodila místo toho, aby nám pomáhala. Výsledkem této modifikace je:
- zkrácení délky lidského života
- omezení výkonnosti lidského mozku
- poškození biologické DNA lidských ras
- prohloubení blokování v přístupu ke kolektivní paměti

Kde se tyto implantáty vzaly?
V minulosti došlo k boji o moc nad lidskou rasou.

Afirmace

26. prosince 2010 v 21:44 | Crystallin

Afirmace jsou pozitivní myšlenky pomáhající vám soustředit se na svou sílu a na schopnost tvořit si a mít to, co si přejete. Jsou formulovány v přítomném čase. Vaše myšlenky tvoří vaši realitu a když je vyslovujete, začínáte si je skutečně vytvářet a realizovat. Díky nim se můžete spojit s moudrostí své duše a vyladit se na nekonečnou moudrost vesmíru. Říkáte-li si je, vytváříte si v životě pozitivní okolnosti a hojnost
afirmace
Používejte jen ty afirmace, u nichž cítíte, že vám vyhovují. Je důležité, abyste ta slova cítili příjemně a aby odpovídala tomu, kdo jste. Klidně si je upravte. Změňte si je tak, aby pro vás měla nějaký zvláštní a osobitý význam. Síla afirmací se zvyšuje, jsou-li vám tvrzení příjemná a mají-li pro vás smysl. Tvořte si také své vlastní afirmace hojnosti.

Meditace Kristovo zasvěcení od Mistra Ježíše

9. listopadu 2010 v 16:28 | Crystallin

Přijala Natalie Glasson - 29/10/10

Vystupuji ze zářícího zlatobílého světla a kráčím k vám, abych stanul před vámi, svým zrakem vstřebávám vaši krásu, podstatu a pravdu vašeho bytí a duše.
Na vaši počest, jakožto majáku Stvořitelova světla, poklekám před vámi a beru vaše ruce do svých. S láskou, soucítěním a pravdou něžně líbám hřbet a dlaň obou vašich rukou a přikládám je na své čelo. A nyní dovoluji té lásce a míru mého bytí a mé mysli, aby vás zcela objala a nechávám svou energii proudit a propojit se s vaší. Jsme jedním a navěky jím zůstaneme.

Nechte odejít všechny zábrany, pochyby, strachy a nejistoty, jste stále v náruči Stvořitele, jste v bezpečí a já jsem tu, abych vás vedl do větší jednoty se Stvořitelovou duší. Není většího prožitku, než zažít úplnou jednotu se Stvořitelem, být jen láskou, blažeností, mírem, harmonií a čistým jasným světlem. Jste-li připraveni na toto zasvěcení, pak vás provedu nebeskými zahradami hluboko do Stvořitelova srdce.

Světlo léčící fyzické nemoci

2. srpna 2010 v 20:43 | Crystallin

V tibetském buddhismu je vizualizace nejoblíbenějším prostředníkem léčení emocionálních blokád i fyzických potíží.
Než začnete s vizualizací, připravte si uvolněnou atmosféru, ať jde: o uvolnění mentální blokády nebo fyzickou nemoc, jako je nádor či , ucpání tepny. Zhluboka se nadechněte nebo chvíli sledujte své klidné, dýchání.
Je-li blokáda chladná nebo ji pociťujete jako chladnou, chvíli ji vnímejte jako ledovou, tvrdou nebo zchlazenou.

ENERGETICKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

29. července 2010 v 19:44 | Crystallin
světelná koule

ENERGETICKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

Vytvořit si ochranný energetický štít znamená představit si, že jste obaleni neproniknutelnou vrstvou světla. Světlo je andělskou substancí. Andělé jsou milující a jsou obdařeni inteligencí a pokud je zavoláte, velice rádi vám pomohou. Stačí si představit vrstvu světla a pozitivní energie a v tu chvíli jste pod ochranou. Tato vizualizační technika vytváří okamžitou a účinnou ochranu, ať jí použije kdokoli bez vyjímky. Není možné při tomto udělat chybu, ani vám nebude ke světelné a ochranné energii odepřen přístup. Toto světlo je vždy Božským světlem našeho stvořitele. Temné síly nemají k tomuto světlu přístup, proto se nemůže stát, že byste náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly.

Spustit energetickou ochranu je otázkou okamžiku. Můžete zvolit různé barvy světla, podle toho, proti čemu se chcete chránit. Ke své ochraně můžete používat tyto barvy světla:


Objednáváme z vesmíru

29. července 2010 v 19:16 | Crystallin

Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Bärbel Mohr

"Jestliže si člověk dokáže něco přát, aniž by si přitom dělal zbytečné obavy, pak se toto přání okamžitě splní."
universe
Leckterý příznivec jógy se možná snaží postavit na hlavu, aby se dostal do transu a v tomto stavu naprogramoval své podvědomí na věci, jejichž splnění si přeje. Ve skutečnosti ale potřebuje složité rituály ke komunikaci s vesmírem jen ten, kdo si myslí, že se bez nich neobejde. Ale jinak ne!

Můžeš-li odeslat svou objednávku úplně normálně a v plné důvěře a pak na na ni zase zapomenout, máš úspěch skoro zaručený. Můžeš si své přání třeba napsat a přednést ho vesmíru v noci u okna nebo na balkóně, máš-li smysl pro romantiku. Pokud tě podle tvého názoru takhle nikdo neuslyší, představuj si, že máš neviditelný mobil a můžeš s ním úplně normálně telefonovat.

Hluboká meditace - v centru tvojí mysli

21. července 2010 v 14:44 | Crystallin


Úžasná meditace...
Doporučuju si dát přes celou obrazovku a nechat se vtáhnout do toho zářícího světla, prociťovat tu lásku... (ale je to pak kapku rozmazané.)

Překlad:

V centru každé Sluneční soustavy je Slunce.
Zdroj světla... a energie.
Držící v oběhu planety, které k Sluneční soustavě patří.
Ve středu každého atomu je jádro...silná energie, držící orbit kolem něj.
Každou částici patřící tomu atomu.
V centru tvé mysli...je klidný bod...
Tiché místo.
V centru tvé bytosti... je duše.
...mocné, žijící světlo.
Držící tvůj osobní vesmír pohromadě.
V centru všeho-co-je... je obrovské světlo.
...Zdroj...
Cestovali jsme tak daleko...od tohoto klidného centra.
...byla to dlouhá cesta...
...jdeme domů.

Čakrový totem

7. července 2010 v 13:31 | Crystallin
Ok, takže včera kolem půl druhé :D jsem vyzkoušela jaké zvíře mám ve které čakře. Moc jsem tomu nevěřila, snažila jsem se vycítit jejich energii a spatřit je, no a tu je jejich seznam:
  • 1.čakra kořenová - zajíc. víc o něm
  • 2.čakra sakrální - had (byl nějak zlomyslně naladěný.) víc o něm
  • 3.čakra solar plexus - tygr. Nějak na mě pořád řval. Ukázalo se, že se nejspíš bojím provevoat a nechám se utlačovat jinými (otec).
  • 4.čakra srdeční - tuleň. to jsem byla překvapená, skoro nic o tom zvířeti nevím. Ale on si plaval ve své ...laguně? a byl spokojený... tak jsem byla ráda. Asi mi energie normálně proudí a emoce vyjadřuju.
  • 5.čakra krční - vlk. Ten se mi líbil, byl takový...mystický a vychytralý, nebo jak to říct. Měl pro mě pochopení, jako můj přítel. :) ♥
  • 6.čakra třetího oka - páv. Kdo by to byl řekl? Měla jsem za to, že význam tohoto zvířete nebude moc pozitivní. A ejhle, on byl v číně považován za zasvěcený bohyni milosrdnosti Kuan Jin, která jeho pery požehnává svět. A protože páv svoje pera shazuje a rostou mu nové, představuje sebeobnovu, nesmrtelnost a věčnosť. To je docela dobré, ne? :) víc o něm
  • 7.čakra korunová - kůň. Úžasné stvoření, plné lásky a radosti. To se snad nedá ani vyjádřit. ♥♥♥

Tady je popsáno jak na zjištění které zvíře je v které čakře, a tady je o lekcích čakrových zvířátek. Snad vám i mě to nějak pomůže :))

Kdo neví, co jsou to čakry, je vysvětlení zde, a popis jednotlivých čaker a jejich vlastností je zde.
kůň
 
 

Reklama