Vztahy

Sedm podob lásky podle čaker

21. května 2012 v 15:16 | Crystallin
Chci Vám nabídnout jiný pohled na lásku a vztahy a také na uspokojit toho koho milujete. Současně si můžete udělat malý test, jak na tom jste Vy sami. Existuje 7 podob lásky v závislosti na tom, která čakra miluje. Někdy se traduje, že láska je jen ta, kterou má na svědomí dobře fungující 4. čakra. Tento článek však pojednává o celém spektru lásky, která je všude a ve všem. Když se naučíme rozeznávat 7 podob lásky (ve skutečnosti je jich samozřejmě podstatně víc), brzy rozpoznáme lásku skutečně ve všem a rozpoznáme také konkrétní kvality, které lásku blokují. Z toho plyne, že láska je buď živá a proudící, nebo je její potenciál blokován jinými postoji či kvalitami.

Osho - O vztazích

6. ledna 2012 v 22:52 | Crystallin
Osho: O vztazích
Dva lidé, oddělení od sebe a nešťastní, vytvoří pro oba víc neštěstí, pokud půjdou společně. To je dáno matematicky. Byl jste nešťastný, vaše žena byla nešťastná a oba společně doufáte, že pokud budete spolu, budete šťastní? Tohle jsou základní počty - stejně jako dvě a dvě jsou čtyři. Oba budete nešťastní. " Osho

Proč je tak těžké navázat vztah?

Protože ještě neexistujete. Máte v sobě vnitřní prázdnotu a strach, že pokud s někým navážete vztah, dříve či později se ukáže, že jste vnitřně prázdní. A tak je bezpečnější držet si lidi od těla. Alespoň můžete předstírat, že jste. Ale neexistujete. Ještě jste se nenarodili, jste jen možnost. Ještě nejste naplněni - jen dvě naplněné bytosti mohou navázat vztah. Navázat vztah je jednou z nejlepších věcí v životě: mít vztah znamená milovat, znamená sdílet. Ale než můžete sdílet, musíte milovat. A než začnete milovat, musíte být plní lásky, musíte přetékat láskou.

Sebeláska: umění milovat sebe sama

18. prosince 2011 v 0:03 | Crystallin
Je mnoho cest, jak milovat sebe sama a každá událost nabízí příležitost zažít lásku. V jakékoliv situaci, díváte-li se na ni ze správného úhlu pohledu, máte možnost dát si lásku. Situace, kdy jde všechno jakoby proti vám, vznikají jen proto, aby vám ukázaly

oblasti, kde máte zablokovanou svou sílu, kterou byste jinak mohli využívat. Jsem si jist, že kdybych vás požádal, abyste udělali seznam všeho, čím projevujete lásku k sobě samým, dokázali byste přijít na spoustu věcí. Možná máte nějakou část, která vám připomene, že tyto věci neděláte, a začne bitva. Taková vnitřní válka může být vyčerpávající a sebekritizování není nejlepší způsob, jak používat energii.

Propouštění rodiny, do níž jste se narodili

14. srpna 2011 v 11:11 | Crystallin
Na vaše zrození ve fyzickém těle by se dalo pohlížet jako na pád to temnoty, pokud ji oddělíte od jakýchkoliv představ spojených s hříchem nebo vinou. Proces zrození je vskutku ponorem do hlubin, k němuž jste se vědomě na úrovni nějaké části své duše rozhodli. V jádru své duše jste se rozhodli přijmout tuto současnou inkarnaci a pociťovali jste onu důvěru a houževnatost potřebné k "dokončení mise". Nicméně v okamžiku, kdy se ponoříte, abych tak řekl, jste namočeni do stavu ne-znalosti, stavu dočasného nevědomí. Jakmile vstoupíte do hmotné reality Země, vaše vědomí je zahaleno či hypnotizováno určitými iluzemi, které nejsou ničím jiným, než hluboce zakořeněnými zvyky většiny lidí na Zemi. To je ta síť, jež je na vás vržena.
Když vstoupíte do pozemského života, je vzpomínka na "druhou stranu" stále čerstvá a živá. Nemáte však slova k jejímu vyjádření, žádný způsob, jak sdělit její skutečnost, ty jednoduché věci jako bezpodmínečnou lásku a bezpečí, které vás obklopují na každém kroku.

Negativní lidé

4. srpna 2011 v 10:00 | Crystallin
Negativní lidé jsou jako černá díra. Z ničeho nic se objeví a vysají z vás všechnu energii. Snažíte se zůstat pozitivně naladěni a ve svém středu, ale jejich negativita vás odebírá o životní energii, začínáte být vyčerpaní a kolikrát začnete propadat depresi.


Co s tím?

Nejprve je potřeba zvážit, kdo z lidí, s nimiž se v životě stýkáte, je negativní. To však nemusí být tak snadné, jak se na první pohled jeví.
Někteří lidé se zdají být milí a příjemní, avšak ve skutečnosti to jsou jacísi "energetičtí upíři".

Jak je poznáte?

- máte najednou pocit, jako byste byli vystaveni nějakému neviditelnému nebezpečí

- cítíte se nejistí, nervózní, nebo ve střehu

- pociťujete mrazení, naskakuje vám husí kůže, i když je teplo, těšíte se, až se rozloučíte

- udělá se vám nevolno

Mezi tyto lidi patří ti, kdo si neustále na něco stěžují, nezavřou pusu a nepustí druhého ke slovu, dramatizují a přehánějí, staví se do pozice oběti, které není pomoci, celý svět se proti nim spikl, nikdo je nemá rád atd.

Také si všímejte, o čem lidé hovoří. Hledají na všem neustále nějaké chyby? Stěžují si, aniž by pro zlepšení stavu něco udělali?

Jakmile zjistíte, kdo z vás vysává energii, můžete učinit opatření, jak se před nimi bránit. Navrhuji deset strategií, jak zacházet s negativními lidmi:

Vztahy

15. ledna 2011 v 22:11 | Crystallin
Irina Baierová
hovoří andělé lásky:
anděl lásky

Na téma vztahů už toho bylo napsáno hodně, ale stále je co řešit. Přichází k nám období harmonických vztahů. Budete mít vedle sebe právě toho správného partnera. Někdo už ho má a ti co žijí v neharmonických vztazích, budou nuceni tyto vztahy ukončit. Bude to na ně naléhat ze všech stran. Mají před sebou nelehký úkol: vycítit, že to nemá cenu.

Jestliže jste právě v takovém vztahu, přenechejte všechny problémy nám. My se postaráme, aby vše šlo lehce a hlavně, aby obě strany z toho vyšly spokojené. Naplníme vaše srdce klidem a rozvahou. Nedá se nic dělat, tomu opravdu neuniknete.

Nic nepřinášející vztahy už dál nemůžeme podporovat a chránit. Tyto vztahy už necháme procházet problémovými zkouškami a to tak dlouho, dokud si neuvědomíte, že je konec a rozhodnete se. Opravdu se stačí rozhodnout, my už se pak o vše postaráme. Ale násilím tyto vztahy už udržovat nebudeme. Budete dostávat jeden emocionální pohlavek za druhým, až do uplného procitnutí.

Karma Vztahů

22. prosince 2010 v 19:52 | Crystallin

Milí přátelé, procházejíc náročnější fází svého transformačního procesu, moc nestíhám psát na blog, ale o novou knihu týkající se vztahů, která nedávno vyšla v nakladatelství Grada, se s vámi musím podělit. Jmenuje se Karma vztahů od Judy Hall. Autorka je anglická astroložka a regresní terapeutka a tato kniha je výsledkem úžasného propojení obou těchto jejich schopností. Již dlouho mne žádná kniha tohoto typu tak neoslovila a nevtahla. Je cenná i pro lidi, kteří nemají o astrologii žádné vědomosti, neboť v ní je dokonale rozpracována tématika karmy a zejména potom jejího vlivu na partnerské a mezilidské vztahy. S pomocí této knihy se vám podaří vysledovat předivo vašich vztahů zpět přes několik životů.

"Vztahová karma se vyskytuje ve všech aspektech života: v manželství, v milostných vztazích, v přátelství, v obchodním partnerství, mezi učitelem a žákem, zaměstnancem a zaměstnavatelem, mezi sousedy, dokonce i při náhodném setkání - najdete ji téměř ve všech lidských interakcí. Vztahy poskytují úrodnou půdu, na níž lze rozvíjet úkol duše v současném životě. Duše je část lidské bytosti; je božská a věčná a přechází z jednoho života do druhého.

Tajemství vztahů

21. prosince 2010 v 19:51 | Crystallin
Můžete kompletně změnit jakýkoli vztah, nezáleží na tom, jaký je právě teď.

Každý jeden vztah, který máte je odrazem toho, jak se vnitřně cítíte. Jste magnet, který k sobě přitahuje všechny věci, přes signál, který vysíláte přes své myšlenky a pocity. Každý vztah, který máte a každý vztah s každou osobou, je odrazem vašich vlastních myšlenek a pocitů v tomto okamžiku.

Pro změnu jakéhokoliv vztahu, který máte ve svém životě proveďte následující kroky:1.Zamiluj se do SEBE! Miluj se hluboce a upřímně.

2.Udělej si seznamy stovek a stovek nádherných věcí o sobě. Přidávej k nim každý den další.

Věz, že jsi perfektní. Nesmíš mít o sobě žádné negativní myšlenky. Věz, že si cenný / á a zasloužíš si cokoliv, co by si mohl / la ve svém životě přát.

3.Zaměř se na to překrásné v každém člověku. Koukej pouze na tyto pozitivní věci v nich.

4.Nikoho nikdy neobviňuj ani nekritizuj. Kritika je jed, který ti způsobuje nemoci. Dej si záměr, že budeš vidět v každém a ve všem jen to nejlepší.

5.Udělej ze štěstí číslo jedna ve svém životě. Štěstí je vnitřní práce, je to stav.

6.Osvoboď se od odpovědnosti dělat druhé lidí šťastnými. Respektuj a miluj je natolik, že jim dovolíš starat se o jejich vlastní štěstí.

7.Nevěnuj pozornost těm věcem na jiných, které způsobují, že se necítíš dobře. Oceňuji a miluj se v každém možném okamžiku.

8.Neočakávej, že druzí se budou chovat takovým způsobem, jak chceš ty, tak že budeš šťastný.

9.Osvoboď se navždy a věz, že ty sám kontroluješ své štěstí. Je to volba, bez ohledu na to co dělají druzí.

10.Miluj a celkově se respektuj. Věz, že právě teď si DOKONALÝ.

Posvátná sexualita

19. listopadu 2010 v 22:21 | Crystallin

Prvotní síla Stvoření

Angelina Heart & Yaël Powell

Prvotní síly Stvoření jsou přítomné v každé úrovni života a jsou, ve své podstatě, sexuální povahy. Každá galaxie, planeta, hvězda a forma života v existenci od makrokosmu po mikrokosmos je zrozena ze sexuálního spojení, interakce a splynutí dvou prvotních energií - posvátného Ženství (negativní polarity) a posvátného Mužství (pozitivní polarity).

Pojem "milování" užíváný k popisu sexuálního sjednocení mezi partnery je zároveň doslovným kosmickým překladem. Avšak k tomu, abychom plně porozuměli takto naznačenému rozsahu tohoto tématu a tomu, jak se vztahuje k Posvátné sexualitě, bude vhodná určitá lekce z fyziky, která je vetkaná do jazyka spirituality.

SJEDNOCENÍ DVOJPLAMENŮ

2. října 2010 v 20:29 | Crystallin
Překlad ze stránek www.unitingtwinflames.com
tf
Hledáte spojení se svým pravým partnerem, svým Dvojplamenem, člověka, který je pravým odrazem Bohem stvořené druhé poloviny vaší bytosti? Jste ochotní s Boží pomocí otevřít své srdce? Tyto stránky, UnitingTwinFlames (Sjednocení Dvojplamenů) byly vytvořeny pod vedením Boha, aby probudily Lásku spřízněných partnerů na Zemi tak, aby každá bytost mohla zažívat opravdovou Lásku a extázi.

Bůh slíbil, že ty, kdo jsou ochotni opravdově otevřít svá srdce, spojí s jejich Dvojplameny - nejdříve v jejich vědomí a skrze jejich srdce a poté ve hmotném světě. Láska Dvojplamenů je přesně tím, čím jak bylo míněno, mají partnerské vztahy být. Je to právě tato Láska, která může uzdravit náš svět.
 
 

Reklama