Zdraví

Být léčitelem je nebezpečné - Sergej Lazarev

16. října 2016 v 15:39 | Crystallin
Sergej Lazarev zkoumal, co se děje při běžném léčení, kdy léčitel například předá negativní energii pacienta domácímu zvířeti, rostlině, voskové figuríně, vodě, středu Země nebo vesmíru, anebo tuto energii různými způsoby spálí.
Na úrovni pole (tj. naší aury) tato energie, které je potenciálně agresivní, přechází do pole tohoto objektu, deformuje ho a automaticky se vrací do pole léčitele a jeho příbuzných. Takto dochází k dvojitému negativnímu účinku. Cílový objekt se deformuje a léčitel dostane zpátky přesně stejnou energii, kterou se pokoušel odstranit.
Prostřednictvím společného energetického pole pak trpí nejen léčitel, ale i celý jeho rod.
Každá léčebná metoda, která nemá za cíl duchovní rozvoj člověka, vede k destrukci, varuje Sergej Lazarev. "Odstranění příznaků není v žádném případě léčbou."

Lazarev: Léčení pouze fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti

9. dubna 2015 v 10:08 | Crystallin
Sergej N. Lazarev
Celá naše civilizace trpí vážnou nemocí, která může vést až ke smrti. Tato nemoc se může léčit, ale může se i zhoršit. Proto je otázka zdraví, která nyní stojí před celou naší civilizací, otázkou číslo jedna. Bohužel je pojem "zdraví" spojován především s tělem. Poslední století přemýšlíme pouze materialisticky a věříme, že nemoc je jen problémem těla. Ale nemoc ve skutečnosti tělem končí. Nemoc začíná v duši. Pokud má člověk špatný cíl, charakter či náhled na svět, nevyhnutelně to vede k fyzickým nemocem. Přichází ke mně hodně lidí, viděl jsem tisíce, možná desítky tisíc případů, diagnostikoval a analyzoval a všude jsem viděl to samé: Pokud člověk nezmění svůj charakter, pokud se nezmění jeho náhled na svět, je jeho fyzické uzdravení dočasné. Léčení fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti. O tom jsem se přesvědčil při každé analýze nemoci.

Nesmrtelnost

10. února 2012 v 17:38 | Crystallin
Zajímá vás reálný pojem nesmrtelnosti?
Linda Goodmanová o něm píše v knize Hvězdné znamení.
Na internetu jsou volně k dispozici přepsány všechny 4 kapitoly, obsahující toto téma:


Existujeme? A jak? Jsme duše v těle a na jak dlouho? Skutečně stárneme, když čas neexistuje? Musíme odejít do "důchodu"?

Linda Goodmanová se zabývá otázkou volby smrti, když se k tomu rozhodneme a ne když "musíme". Nevěříme v jiné možnosti, proto jsou před námi zavřeny. Ale ony čekají, až otevřeme dveře ke zdánlivým nemožnostem. Do jaké míry jsme naprogramováni ke smrti a ke všemu, čemu věříme, že jsme?

zdroj: Linda Goodmanová - Hvězdné znamení

Vliv nadměrného příjmu fluoridu na lidský mozek

7. srpna 2011 v 18:49 | Crystallin
Mezi širokou veřejnosti existuje názor o užitečnosti a nezbytnosti fluoridů v prevenci zubního kazu. Tento článek přináší přehled o potenciálních neurotoxických účincích nadměrného příjmu fluoridů a upozornění na to, že takový stav může způsobit dlouhodobá konzumace minerálních vod.

Úvod
Mnohé státy zavedly krátce po 2. světové válce fluoridaci pitné vody, aby zajistily zdravé zuby novým generacím. Zatímco ve většině evropských zemí byla fluoridace pitné vody postupně zastavena, v USA je fluoridovanou vodou dosud zásobováno asi 60-70% populace. Značně vysoký obsah fluoridů v pitné vodě z přirozených zdrojů (v rozsahu 0,57-4,50 mg/L) se vyskytuje v rozsáhlých oblastech Číny, Indie, Jižní Afriky a Turecka. V posledních dekádách se však stále zvyšuje zatížení životního prostředí sloučeninami fluoru a to jak v důsledku prudkého rozvoje průmyslových odvětví, která zpracovávají sloučeniny fluoru ve velkém množství, tak v důsledku vzrůstající spotřeby minerálních hnojiv a pesticidů. Fluoridy se tak dostávají do půdy, vody, rostlin i do živočišných produktů. Mnohé potraviny a nápoje obsahují v současné době taková množství fluoridů, která mnohonásobně překračují doporučenou denní dávku 1-2 mg fluoridu. Vysoký obsah fluoridů byl nalezen např. v čaji, protože čajovník má schopnost akumulace fluoridů z půdy. Mnoho studií zjistilo, že šálek čaje může obsahovat několik miligramů fluoridu (http://www.fluoridealert.org).

Dejme se dohromady

23. ledna 2011 v 13:39 | Crystallin
Tělo nemůže onemocnět bez příčiny, je jen projekční plochou vědomí. Je jako promítací plátno, které samo nemůže vytvářet žádné obrzy.
     Myšlenky jsou filmem a vědomí rozhoduje o tom, jaký film se právě promítá. Proto také nemá smysl vyřezávat do promítacího plátna díry, když se člověku film nelíbí (operace) nebo promítací plátno neustále natírat bílou barvou (léčba symptomů).
     Pokud člověk žije ve skutečném sebevědomí, nemůže tělo onemocnět, protože vznikají jen zdravé, dokonalé obrazy. tělo svou nemocí signalizuje: Nejsi tím, kým skutečně jsi. Chybí ti především láska k sobě samému, k tvému pravému Já.
     Proto by také nejhorší nemocí bylo, kdybychom už nemohli onemocnět, protože choroby nám poskytují informace, že jsme sešli z cesty a jak dalece jsme se z ní vzdálili. Nápravy by pak už nebyly možné.
     Měli bychom být tedy vděční za poselství našeho těla, využít šance a vrátit se okamžitě na správnou cestu a být stále více tím, kým skutečně jsme - komplexním vědomím.

Výňatek z knihy Kurt Tepperwein - Co ti napoví nemoc

Mléko je pro mimina

21. listopadu 2010 v 17:52 | Crystallin
Konečně nějaký článek na toto téma. Musím říct že s tím souhlasím. Je ze stránek http://freshnessmag.webnode.cz/news/mleko-je-pro-mimina/
mléko
Od malička jsme vychováváni v přesvědčení, že mléko je přírodně dokonalá potravina, která dokáže kompletně vyživit nově narozeného človíčka. Všude kolem slýcháváme, že mléko je zdraví prospěšné, že staví hlavně silné kosti, klouby a svaly. Mléko je totiž nabité vápníkem a bílkovinou, která je nezbytná pro sílu a zdraví naši kostry. Tyhle informace pro mnohé z nás znamenají pravdu, kterou nás ani ve snu nenapadne zpochybnit. Všichni přeci vědí, že mléko je zdraví prospěšné a lidé kolem ho pravidelně pijí. Když se ale jen tak namátkou rozhlédnete po svých spoluobčanech, vidíte v nich opravdu příklady zdravých těl a silných kostí?

Případů rakovin, střevních potíží, alergií, kožních onemocnění a osteoporózy (řídnutí kostí) přibývá každým rokem a je tak legitimní se ptát, kde je ten dav zdravých a silných jedinců, který tak úspěšně profituje z každodenní konzumace mléčných výrobků. Neexistuje! A s nimi i celá "pravda" o mléce! Nejnovější vědecké výzkumy uvedené níže zajímavě dotvářejí celkový obrázek o mléce a jeho skutečném dopadu na lidský organismus.

Pět Tibeťanů - cvičení

4. října 2010 v 19:30 | Crystallin
Pět Tibeťanů je prastaré cvičení pocházející z himalájského kláštera Šangri-La, kterým si mniši po staletí udržují zdraví a vitalitu. Pomáhá napnout kůži, posiluje nejdůležitější svalové skupiny a upevňuje vazivo. Stimulací čaker dochází k posílení imunitního systému a duševní rovnováhy. Je to velmi jednoduché cvičení, na které nepotřebujete více než 15 minut denně a je tedy vhodné i pro ty nejvytíženější z nás. Má také tu výhodu, že jej mohou cvičit opravdu všichni bez ohledu na věk a pohlaví. Tyto cviky využívají univerzální energii k tomu, aby přivedly tělo opět do rovnováhy. Když je toho dosaženo, můžou se buňky v těle opět obnovovat a prospívat, jak to činily, když jsme byli mladí. Můžeme pak vidět a cítit, jak "mládneme".

Pozor na cukr a sůl.

4. září 2010 v 21:04 | Crystallin
Přepsala jsem vám text o cukru a soli z knihy Dobrý zrak bez brýlí od Františka Víchy:

Mimořádně zajímavý je názor na škodlivost bílého cukru podle knihy Carlsona Wadea "Výživa a duševní zdraví " (New York 1971), z níž uvádím:
[…část vynechána]
Absolutně se vyvarujte cukru a sladkostem.
cukr
Cukrové opilství: cukr je šidítko, pouhý uhlohydrát, který energii na okamžik vytvoří, ale ihned potom přijde prázdnota. Cukr přispívá k duševní nerovnováze, protože "dělá břečku" z vitaminů B-komplexu při látkové výměně. Nadbytek cukru je hazard s duševním zdravím. U dětí je jedno vážné riziko navíc: vývoj mozku může být zpomalen, zastaven, změněn.

LÉČENÍ VODOU

13. srpna 2010 v 12:14 | Crystallin
voda
Reportér Mike Adams byl zřejmě posledním novinářem, který s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pro zdraví, léčbu, život) udělal exkluzivní rozhovor. Dr. Batmanghelidj již nežije. Byl také zakladatelem National Association for Honesty in Medicine (Národní asociace pro čestnost v medicíně) a autorem knihy Your Body's Many Cries For Water (Mnohá volání vašeho těla po vodě). Otiskujeme zkrácenou část rozhovoru.


O VODĚ JINAK, NEŽ JSME ZVYKLÍ

Exkluzivní rozhovor s Dr. Batmanghelidjem, autorem knihy Voda pro zdraví, léčbu, život


Mike: Vítejte všichni, tady Mike Adams z Truth Publishing. Dnes je mi velkým potěšením, že můžeme přivítat Dr. Batmanghelidja, autora knihy Water for Health, For Healing, For Life. Vítejte, doktore. Jak jste se poprvé dozvěděl o těchto léčivých vlastnostech vody?

Mudry

10. srpna 2010 v 23:33 | Crystallin
Ruce jsou důležitou částí těla. Každý prst má zvláštní funkci moc v organismu. Kdo dovede této moci použít, uchová si tělesné zdraví a duchovní mír.
Když držíte prsty určitou dobu v určité pozici a lehce tlačíte, vytvářené vibrace obnovují rovnováhu prvků v těle. Prsty mohou pět prvků v těle kontrolovat a vyrovnávat.
palec - patří slunci - ohni
ukazováček - patří vzduchu
prostředníček - patří nebesům - obloze - éteru
prsteníček - patří zemi
malíček - patří vodě
Používá se 11 osvědčených muder. Mudry je možno provádět levou i pravou rukou současně, i když někdy postačí ruka jedna.
Delší cvičení může přinést vyšší účinek. Kdo může, cvičí 45 minut vcelku, možno cvičit 3x15 minut (při procházce, při práci, ve volném čase). Léčba může trvat týdny, někdy měsíce, někdy se zlepšení projeví za několik dnů. Klidně dýchat, hluboce, nosem, zvolna, možno si pobrukovat (zpívat) ÓM při dlouhém výdechu.

Jak by se měly mudry cvičit?

Dotykem nebo tlakem určitých prstů vytvoříme mudry. Pouze tím, že držíme prsty v nějaké poloze, můžeme vyléčit nemoc. Mudra vyváží prvky v našem těle a tak nás uzdraví.
 
 

Reklama